مینه سوتا مدیر اموال ممنوعیت بازدید کنندگان در طول همه گیر

یک محلی شرکت مدیریت املاک است که مصرف برخی از اقدامات احتیاطی.

هسته زندگی یک میننتنکا شرکت با آپارتمان در سراسر غرب میانهاز جمله Mezzo طیف و N&E در مینیاپولیسبا صدور اطلاعیه به ساکنان آن جمعه گذشته است. “از فراوانی احتیاط” چند سیاست های جدید قرار بود به اثر. “دوستان و خانواده و همه بازدید کنندگان دیگر” خواهد بود محروم از ورود به, مگر اینکه آنها پرستاران برای یک اقامتو آنها قطعا نمی مجاز به استفاده از سالن ورزشی.

فروشندگان و پیمانکاران تنها اجازه داده می شود در یک “مورد به مورد” پایه و اساس. اگر آپارتمان شما نیاز به تعمیر و نگهداری و نبود اورژانس این امر باید صبر کنید. اگر شما می خواهید به حرکت در میارائه شده شما “بدون علامت است.” هسته اصلی زندگی است که در مستند.

متوجه شد امضا شده توسط تاد Eatmon رئیس جمهور هسته ای زندگی می کنند که به اذعان این را به عنوان یک “مشکل” بخشنامه.

“ما با شما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که شما و خانواده شما هنوز هم قادر به اتصال در راه های خلاقانه,” آن را گفت. “ما نمی خواهیم ما ساکنان به احساس انزوا و یا به تنهایی. کارکنان ما متعهد به انجام تمام است که ما می توانیم به نگه داشتن شما را سالم و امن در حالی که هنوز کمک به شما منجر به انجام زندگی می کند.”

در اینجا توجه در تمامیت آن نوشته شده به Imgur در روز چهارشنبه.

در بیانیه سخنگوی با هسته به نام زندگی سخت سیاست “تلاش برای نگه داشتن ما ساکنان و کارکنان امن و سالم است.”

“با آپارتمان در حال نزدیک محله با بسیاری از فضاهای مشترک این است که یک اقدام پیشگیرانه ما به امید کمک می کند تا نگه داشتن جامعه امن” آن را گفت.

ملاقات در حال حاضر محدود و یا قطع به طور کامل در خانه های مختلف پرستاری بیمارستان ها و زندان های سراسر کشور که از دو هفته پیش. (در برخی موارد عزیزان در حال گرفتن خلاق با تلاش خود را به ماندن در تماس است.)

در ضمن سوتا به اشتراک گذاری از تایید coronavirus موارد تقریبا دو برابر از روز شنبه (زمانی که 89 موارد شناخته شده بودند) از طریق پنج شنبه (169 نفر). مینه سوتا نیز شاهد آن مرگ اول از COVID-19 بیش از آخر هفته.

چیزی شبیه به محدودیت های تحمیل شده بر کسی که ممکن است در نهایت در سطح ایالت. روز جمعه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: او با توجه به تحمیل یک پناهگاه در محل سفارش.

“من تشخیص می دهم که این شده است که فوق العاده سخت هفته” Walz گفت. “این احتمالا یکی از گیج کننده ترین و مخل هفته است که بسیاری از Minnesotans تا کنون دیده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>