مینه سوتا خواهان تماس جورج فلوید ناآرامی بخشی از “دستور کار برای از بین بردن این جمهوری’

در یک پست نسبت به Rep. مت Grossell (R-Clearbrook) و دوباره به اشتراک گذاشته در Beltrami County خواهان Facebook صفحه: صبح روز چهارشنبه “بد” در میان آنها بود.

درد دل ظاهرا کپی و جا به جا از Grossell شخصی Facebook صفحه نیز screenshotted و توزیع در جای دیگر.

در میان چیزهای دیگر از این پست و می گوید ناآرامی باعث فلوید قتل است “نه در مورد نژاد” و بخشی از “هماهنگ حمله به ما خدا داده اید.”

“مرگ غم انگیز یک مرد استفاده شده است به عنوان یک سکوی پرشی برای تغییر دستور کار برای از بین بردن این کشور و هر ملت در سراسر جهان است ، Grossell را در پست درخواست خود را “برادران و خواهران در سراسر کشور” “ملت” و “جهان” به “آماده به چهره این بد است.”

“لطفا به اشتراک گذاری این دور و گسترده ای به عنوان شما احتمالا می تواند” آن به این نتیجه رسیدند.

شما می توانید جزئیات آن را در تمامیت خود را در اینجا.

This message was copy and pasted on the Beltrami County Republicans' Facebook page on Wednesday.

این پیام بود کپی و جا به جا در Beltrami County آمریکا Facebook صفحه در روز چهارشنبه. Facebook

Grossell کلانتر سابق معاون در Clearwater County, نمی, پاسخ به درخواست مصاحبه, بنابراین ما می توانیم تایید این کلمات خود بود در اصل یا آنچه که دقیقا منظور او توسط آنها. نه Beltrami County خواهان پاسخ به توضیح دهد که چرا این مطالب را تجدید چاپ شد در صفحه خود را.

اگر شما شنیده ام Grossell نام قبل از آن احتمالا چون سال گذشته او تا به حال خود را در اجرا با اجرای قانون پس از گرفتن فوق العاده, مست, در, St. Paul بهترین غربی و گفتن پلیس وجود دارد خواهد بود “جهنم به پرداخت” زمانی که آنها سعی کردم به او را در. (او همچنین از شما خواسته برای Crocs. مانند کفش.)

یا شاید شما به یاد داشته باشید در این سال هنگامی که او را به یک نوع نیمه تهاجمی انگشت تیز استدلال با مینیاپولیس شهردار یعقوب فری پس از او و دیگر جمهوری خواهان در ایالت مینه سوتا (اکثریت نه از شهرهای دوقلو) تحت فشار قرار دادند لایحه بردن هزینه – شما حدس زده آن-پلیس در مینیاپولیس و سنت پل.

اگر به هر دلیلی شما تعجب که آیا شما می خواهید به دنبال Beltrami County خواهان Facebook صفحه محتوای بیشتر شبیه به این از شما دعوت می کنیم به مطالعه کردن زیر است.

ارسال شده توسط Beltrami County جمهوری خواهان در روز سه شنبه, ژوئن 9, 2020

ارسال شده توسط Beltrami County جمهوری خواهان در روز سه شنبه, ژوئن 9, 2020

#MelaniaMonday #BeBest #FLOTUS

ارسال شده توسط Beltrami County جمهوری خواهان در دوشنبه 1 ژوئن 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>