مینه سوتا اوباما: اجازه ندهید coronavirus صدمه دیده با ارزش ما اقتصاد!

مگر اینکه ما رو پزشکان به بازدید و یا مواد غذایی به خرید Minnesotans قرار است برای سوراخ کردن برای کاهش گسترش coronavirus. نقض نظم می تواند به معنای تخطی از قانون جرم و 1000 $خوب و/یا 90 روز در زندان بود.

“غیر ضروری” مشاغل را مجبور به رفتن از راه دور و یا اگر آن را نمی ممکن است تعطیل عملیات طریق آوریل 10. مقدار زیادی از Minnesotans قبلا کنار سفارش به کافه ها و رستوران ها—در حال حاضر تمدید طریق ممکن است 1—در حال حاضر ، مقامات دولتی تخمین برخی از 28 درصد از Minnesotans خواهد بود و بیکاری به طور موقت برای دو هفته آینده و نه همه آنها دسترسی به برخی از فرم پرداخت را ترک کنند.

Walz گفت: نکته این است که به قطع معمولی فرد-به-فرد تماس 80 درصد در حالی که دولت آماده می شود. مینه سوتا دیده است تنها دو مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. با توجه به مدل Walz گفت: انجام این کار هیچ چیز اجازه دادن به مردم در زندگی و کار به صورت عادی می توانید ببینید که تعداد افزایش به 74,000.

نه هر کس را بسیار نگران است. چند مینه سوتا جمهوری خواهان شده اند صدایی خاموش در برابر نظم و گفت: هزینه خواهد شد بیش از حد بزرگ است. که شامل کنگره سابق و فعلی آمریکا امیدوار Jason Lewis, مردی که یک بار مراجعه به این ویروس به عنوان یک امکان بزرگ “فرصت خرید در وال استریت.”

روز چهارشنبه او در توییتی که Walz منظور از “روش اشتباه است.”

عبارت مورد درمان بودن “بدتر” از بیماری پژواک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در اوایل این هفته زمانی که او توییتی در مورد احتمالا شل شدن برخی از محدودیت ها به منظور تقویت اقتصاد است.

در یک بیانیه لوئیس صادر شده در این هفته او را تحسین برگ برنده دولت 15 روز “مکث” به سرعت گسترش ویروس هر چند او آن را گفت: “نمی توانیم برای همیشه.”

و “برای همیشه” لوئیس به معنای… شنبه. که زمانی که او فکر می کند مینه سوتا باید “شروع بازگشایی برای کسب و کار برای همه اما بیشتر آسیب پذیر از ساکنان آن است.” بچه ها می توانید یک زن و شوهر هفته با توجه به لوئیس که فکر می کند در مدارس باید بازگشایی مارس 13.

در یک نامه سرگشاده منتشر شده در فارگو فروم لوئیس نوشت و آن را “در کنار غیر ممکن است برای اجرای یک قانون است که مردم را دنبال نمی کرد. از ممنوعیت محدودیت سرعت به بسته شدن کسب و کار دیر یا زود آزادیخواه آمریکایی شورش خواهند کرد.”

(آیا Jason Lewis فقط بیرون آمدن در برابر محدودیت سرعت?)

و در بخش دیگر (توجه داشته باشید که او را نیز گرفته و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در برچسب زدن به ویروس):

ما همچنین می دانیم ووهان ویروس است که به طور نامتناسبی متمرکز در سراسر کشور است. در حالی که دولت فدرال مسئولیت بیش از مرزهای ملی است که باید امن ایالتی و محلی واحد دولت باید به عمل در داده های محلی است. بنابراین این کشورها مانند مینه سوتا که در آن شیوع بسیار کمتر تهدید باید برای باز کردن کسب و کار برای اکثریت قریب به اتفاق آن در سن کار شهروندان در حالی که حفاظت از خود را بیشتر آسیب پذیر است.

برای رکورد تا کنون آزادیخواه آمریکایی ها—حداقل در مینه سوتا شده و با انجام یک کار بزرگ ماندن قرار داده و پس کارشناسان بهداشت دستورالعمل های. داده کاوی شرکت نظارت بر تلفن های ما’ داده های GPS به مینه سوتا ‘A’ برای به حداقل رساندن حرکات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دولت حزب جمهوری خواه صندلی جنیفر Carnahan او شک و تردید بیش از حد. روز چهارشنبه او خواست پیروان توییتر به در نظر گرفتن نقطه که در آن اقتصاد ممکن است تبدیل به “جبران ناپذیر و غیر قابل بازیابی.”

چند نظر گرفت موضوع را با این استدلال. پس از همه, اقتصاد همیشه می توانید “بهبود می یابند.” حتی پس از وال استریت سقوط کرد و در سال 1929 ما در نهایت bounced بازگشت. همین نمی توان گفت مرده.

مینه سوتا رهبر اکثریت سنا پل Gazelka (علم) رو کمی نزدیک تر به مسائل خط. که همان روز او در توئیتر خود نوشت که او “مشترک” Walz نگرانی در مورد سلامت عمومی بود اما “قبر نگرانی” در مورد سفارش.

همانطور که برای جامعه کسب و کار مینه سوتا اتاق بازرگانی با ارسال بیانیه ای در روز چهارشنبه ستایش Walz.

“ما قدردانی فرماندار Walz رهبری و به اشتراک گذاری هدف خود را به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 ویروس در مینه سوتا و نگه داشتن بخش خصوصی در موقعیت برای بازگشت به بهره وری و اشتغال کامل در اسرع وقت” اتاق رئیس جمهور داگ لون در بیانیه ای گفت.

این تصمیم نیز مثبت فریاد از مینه سوتا انجمن پزشکی:

“این دستور می دهد سوتا سیستم مراقبت های بهداشتی قوی ترین شانس ممکن است به اندازه کافی آماده شدن برای پیش بینی تاثیر ویروس” رئیس جمهور کیت Stelter گفت.

و مینه سوتا آکادمی پزشکان خانواده تا به حال به این می گویند دوشنبه:

این مشکل ذاتی با اقدامات پیشگیرانه است که ما هرگز نمی دانید که چگونه همه چیز بدتر شده است می تواند. که تمام نقطه. و مقدار زیادی از دولت کارشناسان بهداشت عمومی و سیاستگذاران هستند فقط خوب پیدا نمی کردن.

پس در این میان باید مسئول خانه ماندن و قطع در آن وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در Walz و آنچه در آن در واقع به معنی شما می توانید به دنبال این موضوع در مورد این موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>