Minnesota state parks شما می توانید لذت بردن از هر زمان از سال

Tettegouche State Park
توصیه می شود اگر شما مانند: North Shore نمایش ها و آبشارها و زمین ناهموار

نیاز به انتخاب مورد علاقه, North Shore, پارک ایالتی است مانند نیاز به انتخاب یک کودک مورد علاقه: ما نباید اما ما می توانیم و ما انجام دادیم. این Tettegouche پارک ایالتی در مورد نیمه راه بین دلوت و Grand Marais.

هر چند شما می توانید آمار همه محبوب دیدنی, پیاده روی, لکه های در نیم روز شما نمی تواند همه چیز را تجربه Tettegouche را ارائه کرده است حتی اگر شما صرف یک هفته وجود دارد. با پرچین احاطه کردن سر و بیل نقطه ارائه گسترده مناظر, دریاچه سوپریور را ساحلی سنگی و آبشار آبشار در رودخانه غسل تعمید است به خوبی به ارزش پیاده روی.

برای بیشتر پرماجرا پارک را برانگیخت Tettegouche ارائه می دهد یک شبکه ای از مسیرهای پیاده روی های مختلف از خفیف inclines به زمین ناهموار با جنگل مشرف و متزلزل گل آلود switchbacks منجر به در طول سال قابل اجاره کابین در دور Tettegouche اردوگاه. برتر پیاده روی دنباله دار عبور می کند از طریق پارک اما برگشت به دنبال حل و فصل برای چند شب ممکن است ترجیح می دهند reservable پیاده روی در campsites در نزدیکی جورج کرازبی Manitou پارک ایالتی.

Tettegouche بزرگ زمستان مقصد با مسیرهای پیاده روی مرتب اسکی و برفی در دسترس برای اجاره. این پارک همچنین با ATVers به دنبال دسترسی به اطراف مسیرهای پیاده روی و snowmobilers رفتن به 146-mile, North Shore, دولت دنباله.

Pro-نکته: می تواند وجود دارد رقابت سختی برای, North Shore, campsites, به خصوص در طول تعطیلات آخر هفته تابستان و اوج شاخ و برگ پاییز فصل است. اما درایو فقط 10 دقیقه داخلی از یک بسته بندی Tettegouche امور خارجه پارک اردوگاه و شما ممکن است پیدا کردن Eckland یا دولت فنلاند جنگل اردو تقریبا خالی است.

The icy Kettle River winds through St. Croix State Park during a winter sunset.

یخی کتری رودخانه بادها از طریق سنت کریکس پارک دولت در طول یک غروب زمستانی. تونی وبستر

St. Croix State Park
توصیه می شود اگر شما مانند: جاده خاکی درایوهای, رودخانه, تفریح و سرگرمی

واقع بین مینیاپولیس و دلوت, St. Croix است سوتا بزرگترین پارک ایالتی و عالی گریز در تمام طول سال های طولانی.

در تابستان کشف پانوراما چشم پوشی از نقاط بالای کتری رودخانه و راه رفتن تند مراحل از آتش برج که pokes بالا ضخامت تاج پوشش جنگل. متمرکز اردو می تواند خشن و بی ادب اما قایق و قایق در دسترس برای اجاره برای دست و پا زدن برای منزوی رودخانه اردوگاه. این پارک همچنین دارای یک سوارکاری اردوگاه با دسترسی به مایل سواری در مسیرهای پیاده روی.

در زمستان مقدار از پارک بسته است برای دسترسی به وسیله نقلیه, اما کارکنان پارک بی درنگ بلوس جاده های اصلی منتهی به reservable کابین مهمان خانه ها و در طول سال campsites با برق کنسول و دسترسی به 11 مایل از مسیرهای پیاده روی اسکی و گرم شدن خانه در کنار اتومبیل برفی مسیرهای داخلی با شومینه و گرم دستشویی.

Zippel Bay State Park’s shoreline along Lake of the Woods in northern Minnesota

Zippel Bay State Park را در امتداد خط ساحلی دریاچه جنگل در شمال مینه سوتا تونی وبستر

Zippel Bay State Park
توصیه می شود اگر شما مانند: ماهیگیری یخ, برف,

هر پاییز در لبه شمالی از مینه سوتا, روشن, زرد و نارنجی درختان دیدار با سواحل شنی در Zippel Bay State Park. محبوب با ماهیگیران تفننی پارک ارائه می دهد مارینا با دسترسی به دریاچه از جنگل. بسیار وجود دارد, پیاده روی, در اینجا, اما آن را به ارزش یک توقف برای برخی از رنگ پاییز کمپینگ.

زمستان زمانی است که این دریاچه از جنگل منطقه واقعا زنده می آید. پارک متصل به صدها مایل از مسیرهای برفی و یخ جاده ها در دریاچه منجر به گرم ماهی-اجاره خانه ارائه شده توسط نزدیکی تفریحی و حتی یک بار و یک رستوران که Zippel خلیج توچال مجموعه در دریاچه هر سال به عنوان به زودی به عنوان دریاچه یخ غلیظ.

Whitewater State Park

The middle fork of the Whitewater River winds around the campgrounds at Whitewater State Park in southeast Minnesota on a spring afternoon.

وسط چنگال از Whitewater رودخانه بادها در اطراف اردو در Whitewater پارک ایالتی در جنوب شرقی مینه سوتا در بهار بعد از ظهر. تونی وبستر

توصیه می شود اگر شما مانند: blufftop انداز بهار ماهیگیری

هر چند Whitewater پارک ایالتی در جنوب شرقی مینه سوتا است که شایسته فرار در طول سال بهار است به خصوص لذت بخش است.

لذت بردن از گلهای وحشی در یک فرصت قدم زدن در امتداد یک ماهی قزل آلا-پر نهر یا فراموش شدید پیاده روی به بالای پارک سنگ آهک bluffs قبل از برگ پر کنید برای دیدن بیشتر چشمگیر مشاهده به عنوان عقاب اوج بالاتر از Whitewater دره رودخانه.

پارک ارائه می دهد برنامه های آموزشی در شربت افرا, ساخت, پرواز, ماهیگیری, باغبانی و مورل قارچ جستجوگری و منحصر به فرد زمین شناسی و سرعت حرکت آب معنی اقامت خود را خواهد شد در حدود پشه-رایگان.

A hike-in camping shelter in autumn at Maplewood State Park.

پیاده روی در کمپینگ پناهگاه در تابستان در مپلوود پارک ایالتی. تونی وبستر

مپلوود State Park
توصیه می شود اگر شما مانند: حیات وحش, مشاهده, رنگ پاییز افزایش

جنگل های ضخیم از افرا و بلوط دیدار prairieland پوشش نورد یخبندان تپه در مپلوود پارک ایالتی در غرب-مرکزی مینه سوتا است. پنج مایل درایو منظره حلقه ارائه می دهد مناظر زیبا و عالی حیات وحش و پرنده-مشاهده نقطه به عنوان زمستان محو به بهار.

سی مایل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی ارائه به منظره مشرف و به روستایی کمپینگ پناهگاه واقع در اعماق جنگل و پارک کوهستان دوچرخه سواری و اسب سواری دنباله حلقه به عنوان به خوبی. مانند بسیاری از پارک های ایالتی مپلوود است کاملا متفاوت مپ برای فصل زمستان با, cross-country skiing, snowshoeing, و برفی مسیرهای پیچ در پیچ از طریق آن.

Minnesotans شکار که برای لحظه ای زودگذر از اوج پاییز رنگ می توانید آن را کمی طولانی تر در اینجا به عنوان پر جنب و جوش نمایش با شکوه از پاییز می سازد راه خود را در سراسر توپوگرافی متنوع.

لینکلن پارک دولت پارک کمپینگ گزینه برای RVers و اعضای کمپ, سایت های از راه دور برای برگشت یک اسب سواری اردوگاه و camper کابین با گرما و برق است. پارک کرده و قایق قایق و برفی در دسترس برای اجاره.

Quartzite cliffs above the prairie at Blue Mounds State Park in southwest Minnesota.

کوارتزیت صخره بالا دشت در تپه های آبی پارک ایالتی در جنوب غربی ایالت مینه سوتا. تونی وبستر

تپه های آبی پارک دولت
توصیه می شود اگر شما مانند: دشت زندگی نوردی, دوچرخه سواری

کوارتزیت صخره های برج بیش جنوب غربی ایالت مینه سوتا دشت در تپه های آبی پارک ایالتی گفتن یک داستان از دو میلیارد سال از فرآیندهای زمین شناسی. رزرو tipi برای کمپینگ خود باقی بماند و سر را برای یک پیاده روی در بالا یا زیر صخره ها. یا دوچرخه سواری در مسیرهای هموار به نزدیکی شهر Lynn.

تپه های آبی به یک گله گاومیش کوهان دار امریکایی و بلیط در دسترس هستند در یک تور با راهنما به محوطه خود را. مسیرهای پیاده روی پارک نگهداری می شوند نیست در زمستان اما باز برای پیاده روی و snowshoeing. این پارک نیز یک مقصد برای سنگ نوردان با مجوز موجود در پارکینگ.

A sweeping vista of fall colors surround the Pigeon River at the Minnesota–Ontario border, as seen from Grand Portage State Forest.

جارو ویستا از رنگ پاییز فراگیر, کبوتر رودخانه در مینه سوتا–انتاریو مرز به عنوان دیده می شود از Grand Portage دولت ، تونی وبستر

فراموش نکنید که دولت و جنگل های ملی

مینه سوتا در پارک دولت تمام توجه اما بسیاری از دولت های جنگل ها و برتر و Chippewa جنگل های ملی ارائه می دهند بیشتر پرماجرا تفریح با کمی کمتر تعامل انسان—به خصوص در نوک پیکان منطقه است.

از خواب بیدار در لبه مرز آب در دنباله پایان اردوگاه در تابستان و یا اجاره یک کابین گرم در یکی از بسیاری از استراحتگاه در طول Gunflint دنباله و سر برای یک پیاده روی در مغناطیسی سنگ دنباله هر زمان از سال است.

به وزارت منابع طبیعی مینه سوتا ارائه می دهد GeoPDF نقشه پوشش بیشتر از دولت جنگل ها و آب های عمومی دسترسی به سایت ها در سراسر کشور. آن را باز کنید تا در Avenza نرم افزار تلفن همراه و شما یک نقطه که در آن شما بر روی نقشه—حتی زمانی که شما لازم نیست که همراه سرویس. یک نقشه محل را نشان می دهد که در آن همه امور خارجه جنگل ها و جنگل های دولت اردو قرار دارد و اردوگاه اطلاعات آنلاین برای هر دو برتر ملی جنگل و Chippewa ملی جنگل.

خارج از منزل, موضوع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>