مینه سوتا اقامت در خانه سفارش تمدید از طریق مه 4

در ستریب را گزارش نمی گویند که آیا Walz فرمت ممکن است تغییر اصلی که اعطا تعداد محدودی از استثنائات (پایین را ببینید) برای زمانی که Minnesotans مجاز به ترک خانه های خود و مشخص شده است که حرفه ای باید ادامه به ارائه گزارش کار در فرد است.

منظور در ابتدا به اثر رفت مارس 25 و برنامه ریزی شده بود به گذشته از طریق آوریل 10. تا کنون اندازه گیری ثابت شده است موثر در مهار گسترش coronavirus با نام مستعار COVID-19. نسبت به دیگر ایالت مینه سوتا نشان داده است برخی از کمترین نرخ رشد در کشور است.

به طور گسترده ای ذکر شده در مدل ایجاد شده توسط محققان در دانشگاه واشنگتن قطع مینه سوتا را برآورد مرگ و میر در نیمی از 2000 به کمتر از 1000.

از طریق پایان روز سه شنبه دولت دیده می شود 1,154 موارد coronavirus از 30,753 آزمون اداره با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت. تا کنون 39 نفر کشته شده اند هیچ کدام کمتر از 58 با متوسط سن مرگ 86. مثبت موارد 632 نفر دیگر مورد نیاز برای جدا شود.

تحت Walz مارس 25, منظور, زیر تلقی می شد دلایل قابل قبول به ترک خانه با توجه به یک صفحه وب که توسط وزارت بهداشت و درمان:

بهداشت و ایمنی فعالیت خود را از قبیل اخذ خدمات اضطراری و یا لوازم پزشکی
فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی, حیوانات خانگی, پیاده روی, در حال اجرا, دوچرخه سواری, شکار یا ماهیگیری
لازم است لوازم و خدمات مانند مواد غذایی و بنزین و یا حمل کردن
ضروری و بین ایالتی سفر مانند بازگشت به خانه از خارج از این کشور
مراقبت از جمله مراقبت از یک عضو خانواده یا دوستان و یا حیوان خانگی دیگر در خانواده
جابه جایی مانند حرکت بین اورژانس و یا پناهگاه بی خانمان اگر شما بدون یک خانه
جابجایی برای اطمینان از ایمنی از قبیل جابجایی به مکان های مختلف اگر خانه شما شده و ناامن به دلیل خشونت خانگی و بهداشت و یا ضروری عملیات دلایل
قبیله ای و فعالیت های زمین از جمله فعالیت های اعضای درون مرزهای قبیله ای خود را رزرو
مجالس ترحیم ارائه شده است که جمع آوری متشکل از بیش از 10 شرکت کنندگان و فضای مورد استفاده اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله (شش فوت فاصله بین مردم). سالن باید امکانات رفاهی برای حضور از راه دور در صورت امکان برای دیگران. افرادی که در معرض خطر بالا از COVID-19 به شدت تشویق به حضور از راه دور.

به منظور اجرا به عنوان قانون با کسانی که در نقض رو به یک اتهام تخطی از قانون و حداکثر مجازات از 90 روز در زندان یا 1000 $خوب است. تا کنون حوادث اجرای قانون شده اند نادر است و تا حدودی مشکوک.

ما در این پست به روز رسانی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>