شرکت کنندگان طناب و سوار شدن برای جوایز نقدی و تماشاگران در droves. این رویداد را سال برنامه ریزی شده بود برای کمی بیش از دو هفته پیش… حق با صدا غذا خوردن dab در وسط یک جهانی همه گیر.

چند روز قبل از این رویداد با مقامات لوی سارنوالی و وزارت مینه سوتا سلامت به نام ستاره شمال تگزاس صاحب کیمررن Pitzen به سوال در مورد طرح خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

با توجه به شکایت جمعه توسط دادستان کل کیت الیسون او زیادی ندارد از یک. Pitzen انتظار “حدود 1000 نفر برای حضور در” با توجه به شکایت. آنها می توان به “تشویق” به لحاظ اجتماعی فاصله, اما در پایان, خواهد بود که بر روی آنها.

که دقیقا نمی قطع خردل با دولت این روزها. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجرایی منظور در ماه ژوئن اعلام کرد قرار داده شده اعمال محدودیت بر برخی, هوای آزاد, رویدادها و گردهمایی های زیادی از جمله rodeos — قوانین مانند محدود کردن محل به 25 درصد ظرفیت بیش از 250 شرکت کنندگان نیاز به رزرو در پیشبرد و غربالگری برای COVID-19 در, درب, در میان دیگران.

بر اساس اندازه محل North Star باید اجازه دهید در 132 نفر در یک زمان اجازه می دهد تا برای فاصله.

با توجه به استار تریبیون Pitzen که خانواده شده است در حال اجرا در این بازار مال فروشان از سال 1955 را ندارد لطفا به این, “profanely” به پایان رسید و این گفتگو و پس از آن نوشته شده زیر اعلام North Star رم Facebook صفحه:

“با تشکر از جان اولسون از منگنز Dept. بهداشت و جیسون Pleggenkuhle از دادستانی کل هل دادن برنامه های سیاسی, the North Star رم برگزار خواهد شد بدون تماشاگر” آن را بخوانید. “اگر مردم می خواهم به می آیند و اعتراض در برابر این مسخره دولت بیش از رسیدن به [sic] در صورت تمایل به انجام, بنابراین من نمی خواهد در راه ایستاده از مردم حق را به جمع آوری.'”

برخی از نظر مقایسه آن را به تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس رخ داده است که به طور مستقیم در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“من فکر می کنم اگر آنها می توانند اعتراض و رایت کردن ساختمان ها در شهرهای ما می توانیم یک لعنت بازار مال فروشان” یک دیدگاه گفت.

چند “افی بازار مال فروشان مسائل” یا “کابوی زندگی ماده” quips به ظهور در این موضوع. یک دیدگاه فقط می خواستم به می دانم که “F n snitch” بود. (شایان ذکر است که در اینجا در بیانیه خود در Floyd مرگ الیسون “به شدت تشویق[d]” معترضان به لحاظ اجتماعی فاصله و ماسک می پوشند.)

بعد Pleggenkuhle سمت چپ یک پیغام صوتی برای Pitzen درخواست بیشتر به بحث در مورد برنامه های خود را با توجه به شکایت. تماس بازگشت نیست. نه ایمیل زیر.

روز بازار مال فروشان, مردم نشان داد که “هزاران نفر” با توجه به گزارش های خبری. هیچ کس در زمان بلیط, اما نشانه های بینی “رایگان خواهد شد کمک های مالی.” عکس های گرفته شده در هر روز در این مراسم نشان می دهد مردم بسته بندی شده به ایستد و فرز در مورد دلایل اکثریت قریب به اتفاق unmasked.

“ستاره شمال تگزاس اجازه و تشویق کنون بیش از 250 نفر برای حضور در این بازار مال فروشان رویدادهای هر روز بدون تصویب مورد نیاز محدودیت ها و اقدامات” شکایت می گوید. هیچ پیشرفته فروش بلیط هیچ غربالگری بررسی هیچ مبهوت صندلی اجتماعی بدون فاصله در حالی که ایستاده در خط برای تنقلات. بازار مال فروشان دلقک خود را به بازار مال فروشان دلقک چیز.

و از شکایت:

“جای تعجب نیست با توجه به جهانی همه گیر شده است که برای ماه مواج دولت آموخته است که حداقل یکی از شرکت کنندگان – که پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19 – با حضور در بازار مال فروشان در حداقل جولای 25 و 26 در حالی که آنها عفونی.”

Pitzen نمی پاسخ به درخواست مصاحبه.

با توجه به بیانیه ای از دادستانی کل این عمل آن را به اجرا گذارده است که در ماه ژوئن اجرایی سفارش – “در برابر یک مکان تفریحی است که عمل باز و سرپیچی از قانون است.” آن را به دنبال مجازات مدنی تا $25,000 در هر نقض جبران خسارت و دیگر اشکال امداد.

همچنین عبور اطلاعات خود را به همراه دیگر سازمان های نظارتی مانند وزارت مینه سوتا سلامت که ممکن است در پایان تعلیق و یا ابطال مجوز برای برخی از فروشندگان مواد غذایی در این رویداد است.

“صاحبان کسب و کار و رویداد اپراتورها نیاز به می دانم که آنها را بالاتر از قانون” الیسون در بیانیه ای گفت:. “اگر آنها در معرض خطر سلامت و ایمنی از جوامع ما دفتر من را قوی عمل که ما امروز انجام می دهند.”

یک سخنگوی دفتر با ارسال بیانیه ای گفت: ستاره شمال تا به حال 20 روز برای پاسخ به شکایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de