مینه سوتا معلمان چهره عجیب و غریب دنیای جدید از مدرسه بدون دانش آموزان

اگر قرنطینه است که هنوز هم در نوسان کامل و مدارس بسته باقی می ماند گذشته در مارس 27, آنها در حال رفتن به باید به آموزش سوتا 900,000 یا تا دانش آموزان از راه دور. کار خود را برای هفته آینده است که بدانند چگونه است.

چند تن از معلمان و مص (یا “پاراس” برای کوتاه) از سراسر منطقه مترو صحبت با شهرستان صفحات مورد برخی از چالش هایی که با آنها روبرو هستیم و نگرانی های خود را. همه آنها خواست نامش برای ترس از مواجهه با مجازات (حتی از دست دادن شغل) برای انتقاد از مناطق خود. اما تنها چیزی که آنها از ترس.

یک معلم از قبل از دریاچه وحشی منطقه, مدارس, برای مثال, می گوید: کارکنان شده اند ملزم به گزارش به ساختمان های خود را از طریق جمعه. مشکل این است که او به طور بالقوه در معرض این ویروس از طریق خواهرش در قانون. او نگرانی خود را به دولت امید او می تواند با استفاده از لپ تاپ خود را به تقریبا ارتباط با همکاران و برنامه ریزی از خانه. او می گوید: او خوش بود به انجام این کار – به عنوان زمانی که او در زمان مرخصی استعلاجی.

“من نمی باید در هر بیمار وقت چپ” او می گوید. “و من نمی توانیم به هر گونه پرداخت نشده زمان… مردم نمی خواهند من در اینجا و آن را می سازد آن را سخت تر به انجام کار است.” او شده است خود quarantining در کلاس درس بوده است.

قبل از دریاچه-Savage نمی پاسخ به درخواست مصاحبه اما یک ایمیل به کارکنان از سرپرست Teri Staloch گفت که اگر کارکنان بیمار تا به حال یک بیماری زمینهای و یا نیاز به مراقبت برای کسی که بیمار آنها “خوش آمدید” به استفاده از مرخصی استعلاجی. در غیر این صورت آنها باید با استفاده از انجمن اولیا و مربیان. کارکنان همچنین خواسته شد برای دیدار در گروه های بزرگتر از 10 نفر است.

موضوع دیگری – کودکان و نوجوانان. قبل از دریاچه وحشی معلم از خود او را و او مظنون به داشتن آنها در خانه در حالی که او در تلاش برای تدریس به طور موثر بالا بردن اندازه کلاس از 24 تا 26.

یکی دیگر از Anoka-Hennepin که هنوز هم از لحاظ فنی شکستن بهار در حال حاضر می گوید: کارکنان در این ایالت در مدرسه منطقه اجازه داده شد به بچه های خود را با آنها به محل کار در روز دوشنبه زمانی که آنها انتظار می رود به گزارش به ساختمان است.

او سوء ظن در مورد چگونه به خوبی آن کار خواهد کرد.

“اگر من قرار است به من و کودک من, کودک در حال رفتن به در یک اتاق با یک دسته از بچه های دیگر,” او می گوید. نه دقیقا آنچه کارشناسان بهداشت توصیه برای روزها و هفته های پیش رو است.

و آن را نمی خواهد فقط کارکنان بچه ها. Anoka-Hennepin نیز ارائه مهد کودک برای کودکان از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشتی که در خط مقدم بحران است. از بعد از ظهر چهارشنبه سرپرست دیوید قانون گزارش شده کمتر از 450 کودکان مجموعه, برای دریافت مراقبت در مناطق و مدارس ارائه شده توسط افرادی که می خواهم معمولا انجام می شود حمل و نقل و یا paraprofessional کار می کنند.

“که حدود 1 تا 2 درصد از جمعیت دانشجویی” او می گوید. “بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای حفظ کودکان خود را در خانه.”

او می گوید: او می داند که ترسناک برای بسیاری از مردم – پدر و مادر و کارکنان گنجانده شده است. او می داند که هر کس که “ترجیح می دهم” را به ارتباط برقرار کردن با یک دسته از غریبه ها و یا انجام کار آنها را لزوما برای ثبت نام. اما این یک “زمان تاریخی” و انگار نه بسیار دیگری باید انجام شود.

این Anoka-Hennepin, معلم آن می شود. مدیران در حال تلاش برای انجام بهترین خود را با اطلاعات و منابع در دسترس است. بسیاری از مناطق در حال ساخت این تصمیمات در زمان واقعی تنظیم بعد زمانی که همه چیز کار نمی کند. جنوبی, St. Paul مدارس ارسال شده است چندین روز رسانی یک روز را به کارکنان خود را برای دو روز گذشته outling که emplyees باید گزارش کار (وادار سازد کارکنان و پاره وقت کارکنان گنجانده شده است) که می توانید در خانه بمانند.

“ما در جلسه به بحث در مورد برنامه ریزی برای هفته آینده” سخنگوی سوزان Brott در بیانیه ای گفت. “برخی غیر مجاز کارکنان ممکن است نیاز به کمک های غذایی, توزیع, توسعه, [و] با همکاری معلمان برای کمک به ایجاد آموزش از راه دور برنامه های, و غیره.”

از 4 بعد از ظهر روز سه شنبه “همه SSPPS کارکنان” داده “گزینه ها” را برای محل کار و مسئولیت از جمله ماندن در منزل و آنلاین برنامه های توسعه حرفه ای را برای زمان از دست رفته.

وضعیت منحصر به فرد می تواند دشوار در paras و آموزش دستیاران-معمولا درآمد ساعتی کارگران است. یک paraprofessional در Lionsgate, آکادمی یک منشور در میننتنکا می گوید که او و چند تن از همکاران او را باید “شرایط بهداشتی اساسی” ساخت آنها را بیشتر در معرض این ویروس اما هیچ گزینه ای برای کار از خانه.

“من اساسا گفته شده توسط HR که من چیزی برای ارائه دیگر از من کار فیزیکی از تمیز کردن لمینیت و… که نیست ترجمه به کار-از-صفحه اصلی,” او می گوید. او تا به حال آنفولانزا دو بار در این سال پس از انجمن اولیا و مربیان است و دیگر یک گزینه است.

“من می دانم که این بی سابقه است و اکثر مدارس و شرکت ها در حال انجام بهترین خود را به شکل این, اما آن را خسته کننده را به احساس می کنم مثل من مجبور به انتخاب بین سلامت من و یا درآمد من,” او می گوید. “آنچه در آن پایین می آید به این است که پول آنها استفاده کنید برای پرداخت حقوق و دستمزد من است که هنوز هم وجود دارد و آنها را انتخاب کرده اند به استفاده از آن.”

Lionsgate نمی پاسخ به درخواست یا پس از آن سخت است برای گفتن آنچه که دقیقا برنامه های مدرسه را برای آن معلمان و paras. در حال حاضر بیشتر به نظر می رسد در مجموع نگه داشتن نفس خود را در حال انتظار برای آینده اعلام اخبار به روز رسانی و یا مانع.

تقریبا همه خواسته های آنها در مدرسه است.

“من می دانم که دانش آموزانی که نمی باید بهترین زندگی,” قبل, دریاچه-وحشی معلم گفت. “هر کس کمی در لبه.”

بیش از هر چیز او می گوید: او بخواهد او می تواند به آنها بگویید که وقتی آنها را با هم دوباره به زودی. اما آن چیزی که هیچ کس نمی داند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>