مینه سوتا کامیون مرد اقدام به خرید همه کاغذ توالت در مینه سوتا

در طی هفته گذشته مینه سوتا دیدم اول آن تعداد انگشت شماری از تایید coronavirus موارد رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اختصاصی برخی از 21 میلیون دلار برای مقابله با ویروس, روز سنت پاتریک لغو شد در هر دو شهرستانها و عبارت “self قرنطینه و لرز” وارد روز به روز زبان.

آن را استرس زا و ما در اینجا به قضاوت در مورد راه شما در حال آماده سازی.

به جز شاید در این راه.

عیسی مسیح از r/مینه سوتا

آره – که یک وانت کامیون لود شده با دو پالت کاغذ توالت هنوز کوچک پیچیده و همه چیز. این ظهور در مینه سوتا را ق جامعه در پایان هفته گذشته تحت اتصالات عنوان “عیسی مسیح است.” گمانه زنی ها حاکی از آن عکس گرفته شده در ساوک رپیدز.

نظر شد و سریع به تماس راننده یک “فرصت طلب asshat” و یا یک “لعنتی dipshit” تلاش برای ذخیره کردن نیمی از دولت را کاغذ توالت در وسط یک لفظ بیماری همه گیر.

“این فرد” یکی از گمان.

در همه انصاف و شاید این کامیون را برای رفتن به یک پناهگاه و یا در مورد به عرضه… چند بلوک’-ارزش همسایگان. در حالی که برای. یا عنوان پست یک نام مناسب راننده واقعا “عیسی مسیح” و او در مورد به معجزه-به نوبه خود این دو پالت به اندازه کافی TP برای پاک کردن هر در دولت است.

ق واکنش احتمالا نمی توانست افراطی است اگر ما نمی همچنین زندگی در یک جهان که در آن مردم در حفظ و درخواست آن هدف هنوز ضد عفونی کننده دست و ارسال آخرالزمانی-به دنبال عکس از خالی کردن قفسه های سوپر مارکت. با استفاده از عجیب و غریب خرده فروشی اقلام به عنوان موقت کاغذ توالت تبدیل شده است و خود الگوی رفتاری.

مینه سوتا وزارت بهداشت به تازگی به توصیه ساکنان به “به تدریج ساخت تا در خانه لوازم غیر-غذاهای فاسد شدنی” و دوباره پر کردن نسخه. در همین حال روز پنج شنبه یک مراکز کنترل بیماری رسمی به کنگره گفت که بدون نیاز وجود دارد برای سالم آمریکایی ها شروع به انباشت. (اگر شما واقعا در تلاش برای کار کردن ریاضی چقدر کاغذ توالت شما نیاز به با این حال زمانی که خود را به خواب زمستانی خواهد بود این معاون جدید مقاله در می رود برای یک زمان بسیار طولانی در مورد آن.)

“هنگامی که وجود دارد عدم وجود خوب و قوی و اطمینان بخش رسمی صدای مردم را بیشتر ناراحت و شروع به انجام این تفکر جادویی,” دانشگاه نیویورک اپيدميولوژی استاد رابین Gershon به رویترز گفت در هفته گذشته.

همانطور که در “شاید من می توانم جلوگیری از گسترش coronavirus اما من می خرید به اندازه کافی کاغذ توالت به آخرین تا زمانی که ما همه می میرند از clilmate تغییر به جای.”

در حال حاضر ممکن است زمان برای نشان دادن یک کمی خویشتن داری به خصوص اگر شما جوان و سالم و کمتر احتمال دارد به طور منفی تحت تاثیر قرار coronavirus. شاید خرید 12 رول به جای 120 و مطمئن شوید که خود را بیمار یا مسن همسایه به اندازه کافی بیش از حد.

و مثل همیشه دستهای خود را بشویید, اقامت خانه بیمار و بررسی اطلاعات خود را با CDC و WHO. اگر شما می خواهید به تاریخ نگاه کنید چه این ویروس در حال انجام در سراسر جهان را بررسی کنید این نرم افزار داشبورد از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>