مینه سوتا بزرگترین زندان تلاش می کند به دفع COVID-19

مانند مردم گیر incruise کشتی ها و یا خانه های سالمندان این زندانی به ویژه آسیب پذیر هستند به گسترش بیماری. پس از پایان ماه مارس به عنوان مینه سوتا در زندانها شاهد اول خود را تایید موارد تادیبی امکانات در سراسر کشور شده اند کرده است. ملاقات در حال حاضر قطع شده است هفته قبل.

“ما در خدمت جمعیت است که بزرگتر از مجموع جمعیت سه بعدی بزرگترین شهرستان,” هاچینسون گفت: از Hennepin را زندانی دفعات مشاهده شده است. “ما ساخته شده آن را یک اولویت برای کار با کارشناسان پزشکی به شناسایی یک طرح برای جلوگیری از گسترش این ویروس در زندان است.”

همه می شود به نمایش در زمانی که آنها وارد تسهیلات و کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم ویروس تست شده هستند. شنبه بعد از ظهر از زندان به گزارش اول آن پنج زندانی – و اولین عضو هیات – برای تست مثبت برای COVID-19. مدیر پزشکی دکتر راشل سیلوا می گوید اینها به احتمال زیاد با توجه به گسترش ویروس در جامعه نه در زندان.

که همیشه می تواند تغییر کند. در کنار این موارد 117 نفر تست شده است که نتایج آن است که هنوز هم در انتظار یکی دیگر از 12 نفر بوده است “در معرض” به ویروس و 49 بیشتری را تجربه کرده اند علائم برخی از نوع. یک سخنگوی با زندان می گوید که می تواند به معنای هر چیزی را به یک “رفتار.”

روز بعد یک نفر ششم آزمایش مثبت و زندان گزارش شده 47 نفر بودند “پزشکی جدا شده” به “مشاهده و یا گزارش خود از علائم است.” بیست و دو نفر در قرنطینه – معنی آنها شده است می خواهم به در تماس با یک فرد که می خواهم آزمایش مثبت است. در مجموع 123 نفر بوده است آزمایش 117 نفر از آنها را مصمم به کروناویروس رایگان. یکی دیگر از این هفت نفر بودند و در انتظار نتایج.

این شش نفر که آزمایش مثبت تا کنون دیگر در بازداشت, اما این هیچ ربطی به سلامت خود را سخنگو می گوید. کسانی که تصمیم گیری ساخته شده است “صرف نظر از اینکه آیا آنها تست کردم مثبت است.اگر دادگاه انتشار آنها منتشر می شوند.”

به عنوان یک اقدام احتیاطی حرکت ماه گذشته از زندان شروع به آزاد کردن مردم متهم به “کمتر جرائم جدی” به قید وثیقه در جهت حفظ اعداد پایین و کاهش خطر ابتلا به بیماری. جمعیت در حال حاضر حدود 45 درصد کمتر از آن در آغاز ماه مارس.

کسانی که تست مثبت و باید به باقی می ماند در زندان برگزار خواهد شد در “انزوا مناطق” طراحی شده برای کاهش گسترش ویروس به کارکنان و سایر بازداشت شدگان است. اگر همه چیز را بدتر کند به نقطه ای که آنها نیاز به بستری کارکنان آنها حرکت می کند و در ادامه برای محافظت از آنها وجود دارد.

در همین حال در زندان سطح برخی از 212 نفر آزمایش شده است برای COVID-19 66 نفر از آنها با نتایج مثبت است. همه این موارد آمده از شیوع — یکی در ویللو دریاچه, که در آن 40 زندانیان آزمایش مثبت و دیگری در Moose Lake با 26 مورد تأیید.

یکی دیگر از 38 زندانیان (37 در Moose Lake و هفت در بید دریاچه) هستند “فرض” مثبت و 30 زندانیان در Moose Lake هستند “دیگر نیاز به انزوا” به معنی آنها یا به طور کامل بهبود نیافته و یا در حال دیگر به عنوان یک تهدید به گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>