مینه سوتا آشپزخانه مرکزی: سرآشپزها برداشت دوم Heartland collab برای مبارزه با گرسنگی

خیره به صورت کم سابقه آرام آشپزخانه Chowgirls قاتل پذیرایی, رستوران, آلما و کارشناسی کشاورز با هم متحد را بیشتر از استعدادهای خود و مواجه نگردند pantries.

در همکاری با برداشت دوم افزوده و قرص و ماهی این آشپزی سنگین وزن ها در حال اهدای خود را در فضای آشپزخانه فراوانی از مواد غذایی و ماهر تیم در خدمات آماده سازی وعده های غذایی برای خوراک اعضای جامعه دچار گرسنگی با توجه به شیوع کروناویروس.

ابتکار جدید استخر منابع که سرآشپزها و تیم خود استفاده هنگام آماده سازی غذا برای بایگانی اطلاعات. این وعده های غذایی هستند و سپس تحویل به گرسنگی-برنامه های امداد در سراسر کشور از طریق قرص و ماهی’ 30 مکان های موجود.

نام خود را? مینه سوتا مرکزی ،

(اتفاقی که آشپز-سن خوزه آندرس بنیانگذار جهان آشپزخانه مرکزیبود فقط در شهر برای یک الهام مکالمه? در هر صورت آندرس’ لمس مشهود است.)

هر چند بسیاری از سرآشپزها و رستوران در حال بسته شدن درهای خود را در این زمان مینه سوتا مرکزی آشپزخانه فراهم می کند خروجی برای مهارت ها و کالاهای که هر دو ممکن است در غیر این صورت استفاده نشده.

“ما لازم نیست که مشتریان برای هم بودن اما ما باید مواد غذایی را داریم که سرآشپزها ما خط آشپز” الکس رابرتز از علما گفت: در یک بیانیه رسمی به طور مشترک اعلام این پروژه است. “اجازه استفاده از آنها را به اشتراک مردمی که نیاز به یک وعده غذایی خوب به عنوان ما پایین است. virus.”

“ما خواهد بود با رسیدن به مواد غذایی ما و صنعت مهمان نوازی دوستان به ما کمک می کند با اهدای مواد غذایی, جذب داوطلبان برای کمک به آماده سازی وعده های غذایی و با استفاده از استعدادهای خود را به تغذیه جامعه ما” اضافه شده لیز مولن اجرایی آشپز Chowgirls.

مینه سوتا آشپزخانه مرکزی انتظار دارد تولید بین 200 و 500 وعده های غذایی هر روز در مراحل اولیه با هدف ramping تا 2000 وعده غذا در روز.

“ما امیدواریم که که از طریق برداشت دوم Heartland, حتی اگر بسیاری از کسب و کار ما را متاثر از این بیماری همه گیر ما هنوز هم قادر خواهد بود برای تغذیه و مراقبت از کسانی که به آن نیاز دارید در طول این زمان دشوار است” ادامه داد: لیسانس کشاورز Jonathan گانس. “لطفا به ما بپیوندید اگر شما می توانید.”

رستوران ها را تشویق به تماس با دایان Wortzدوم برداشت Heartland غذایی نجات در حال ظهور جریان توسعه به ترتیب کمک های مالی از هر چیزی از آشپزخانه فضای کار به استعداد و تیم ها و باقی مانده مواد غذایی است.

و باید به شما خواننده عزیز خودتان ساق بلند, وب کم در این چشم انداز همبستگی در طول همه گیر? با تشکر به یک نام تجاری جدید کمک مالی سخاوتمندانه از صلیب آبی و سپر آبی, مینه سوتا, همه هدیه های ساخته شده برای برداشت دوم افزوده خواهد شد تا به همسان $500,000 – بنابراین شما نیاز به یک آشپز و یا دسترسی به یک پیاده روی در تمام مواد غذایی برای کمک به ایجاد سوتا آشپزخانه مرکزی رشد در حال حاضر.

در نظر گرفتن کمک به تلاش های مینه سوتا آشپزخانه مرکزی امروز از طریق 2harvest.org/emergencyfood.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>