مینه سوتا قدیمی ترین AA باشگاه نیازهای داوطلبان برای باز بماند در طول قرنطینه

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از گروه های است که باید حفظ خود را به طور منظم در جلسات برنامه ریزی آنلاین و آنلاین متعددی وجود دارد AA منابع بلندگو, ضبط و دیگر ابزارهای موجود برای بسیاری از Alano جامعه از مینیاپولیس است که تنها امید آنها را از حفظ بهبودی خود را.

این مشکل می گوید باشگاه خزانه دار Cheryl Larson, پیدا کردن داوطلبان برای نگه داشتن درب باز است.

“ما به نام دفتر والی [هنگامی که کسب و کار شروع به بستن] و گفته شد که ما تحت سلامت روان,” لارسون توضیح می دهد. “این بدان معناست که ما می تواند همچنان باز بماند تا زمانی که ما به اندازه کافی کارکنان. بسیاری از حومه AA باشگاه بسته شده اما آنها یک جمعیت است که می توانید با استفاده از اینترنت. برای ما آن را نه فقط در یک اجتماعی و اقتصادی موضوع اما ما تعدادی از افرادی که از سن و سال است که آنها هرگز آموخته اینترنت و نمی خواهید برای شروع در حال حاضر که آنها در 70 یا 80.”

با توجه به لارسون این باشگاه گرفته است هر اندازه گیری برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه کاربران درخواست این گروه محدود می شود به بیش از 10 نفر در هر اتاق به طور کامل تمیز کردن پس از هر جلسه و البته تشویق اعضا به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار. اما برخی از کاربران هنوز هم فکر نمی کنم باشگاه باید عامل.

“ما بدست مقدار زیادی از گرما از اعضا در مورد باز بودن. آنها فکر می کنم ما باید بسته” لارسون همچنان ادامه دارد. “Flipside است که بسیاری از کسانی که کاربران به اینترنت دسترسی دارند و می هاپ بر روی جلسات آنلاین.”

به عنوان کسی در بهبود خواهد به شما بگویم معمول و پشتیبانی از ابزارهای مهم در حفظ هوشیاری. به خصوص در زمان استرس و عدم قطعیت است. با این حال, اگر این باشگاه قادر به داوطلبان در این باشگاه در طول ساعت های عامل بسیاری ممکن است پیدا کردن خود را از چپ به دستگاه های خود را.

“باشگاه هیچ پرداخت کارکنان و بسیاری از مردم می ترسند با همه چیز در رفتن در حال حاضر. اما اگر ما می توانید دو یا سه داوطلبان در این باشگاه در طول ساعت است که ما در حال باز ما می تواند ارائه خدمات است.”

دیگر شهرهای دوقلو باشگاه مانند صحرای باشگاه در سنت لوئیس پارک و Cavalier باشگاه در ادینا نیز باز ماند اما با محدود بار نشست. هر چند مقدار زیادی از کسب و کارهای دیگر در حال ترس بالقوه از بسته شدن به معنی مالی خود امرار معاش اعضای 2218 ترس از آنچه ممکن است بسته به معنی جسمی و معنوی امرار معاش.

“ما نوع آخرین خالص ایمنی برای بسیاری از مردم, بنابراین ما نیاز به کشف کردن چگونه ما می تواند مراقبت از همه کسانی که نیاز به این باشگاه است.”

برای اطلاعات داوطلب در Alano جامعه از مینیاپولیس, تماس, Peter S. در 612-469-0260. این باشگاه همچنین درخواست برای کمک های مالی از ضد عفونی کننده دست و کمک های مالی است که می تواند به صورت آنلاین در2218alano.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>