مینه سوتا آب آشامیدنی آلوده شدن خیلی بدتر

آنها مواد شیمیایی معمولا در بر داشت در کودهای شیمیایی و کود و آنها را ذاتا چیز بدی نیست. اگر ما تا به حال مهار نیتروژن برای کشاورزی در سراسر جنگ جهانی دوم وجود دارد هیچ راه ما می تواند تغذیه تعداد انسان امروز زنده با مقدار محدود از زمین ما.

اما زمانی که ما قرار داده نیترات در زمین آنها اغلب پیمودن راه خود را به بدن ما از طریق آب آشامیدنی ما. که منجر به تعدادی از ناخوشایند و گاهی کشنده مشکلات سلامتی به ویژه در نوزادان و زنان باردار است.

با در نظر گرفتن, Environmental Working Group, غیر انتفاعی, تحقیقات محیط زیست, سازمان, شده, ردیابی نيترات در مینه سوتا آب بین سال های 1995 و 2018.

نتایج اولیه نیست دقیقا تعجب آور است. برخی از 115 مینه سوتا جامعه سیستم های آب—عمدتا در جنوب غرب و مناطق مرکزی از دولت بود “بالا” نيترات. این بدان معناست که در و یا بالاتر از سه میلی گرم در لیتر هنوز در پنج میلی گرم در لیتر و در ارتباط با خطر نقص تولد و مشکلات بهداشت و سلامت دیگر اما به اندازه کافی بالا شروع به توجه.

بیش از یک سوم از کسانی که در جوامع نيترات در واقع رفت و در طول دوره مطالعه. آنچه که نگرانکننده بود تعدادی از جوامع که نيترات رز در آن زمان.

“برای 72 جوامع ما تجزیه و تحلیل که در آن آلودگی افزایش یافت میانگین نیترات آلودگی آب آشامیدنی شروع به پریدن کرد 61 درصد بین سال های 1995 و 2018,” EWG گزارش می گوید. “روشن است که در بسیاری از مکان های با جدی ترین آلودگی مشکل بدتر شده است.”

نگاهی جنوب غربی ایالت مینه سوتا در شهر آدریان که در آن برخی از 1200 ساکنان خود را دریافت آب از چاه. نیترات آلودگی افزایش یافته 96 درصد در طول دوره مطالعه. در واقع در سال 2015 نيترات کردم خیلی بد است که مقامات شهر تعطیل تصفيه آب و صادر کوپن به صورت رایگان آب بطری.

در آن زمان کارمند معاون-خزانه دار ریتا Boltjes گفت استار تریبیون آن را “فقط بخشی از زندگی در آدریان.”

پس از آن وجود دارد Rock County, در گوشه جنوب غربی کشور که دیدم “سرسام آور” 890 درصد افزایش یافته است. که خبر خوبی برای حدود 2,300 افرادی که نوشیدن آب وجود دارد.

در بسیاری از مکان های موجود در EWG مطالعه, خرید بطری آب به جای نصب یک سیستم تصفیه هزینه بزرگ می شود. از کسانی که 72 جوامع شامل 61 درصد زیر میانگین متوسط درآمد خانوار با توجه به اداره آمار.

مقامات دولتی در مورد این مشکل آنها بوده است و تلاش برای اصلاح آن با مینه سوتا آب های زیرزمینی حفاظت از قانون که به اثر رفت در آغاز این سال است. این ممنوعیت تخمگذار کود نیتروژن در مناطق آسیب پذیر و زمانی که خاک یخ زده است و بنابراین احتمال بیشتری برای اجازه دهید مواد شیمیایی اسلاید درست کردن و به نزدیکی آب های زیرزمینی. آن را قرار است برای نگه داشتن نيترات از بیش از 10 میلی گرم در هر لیتر است که آژانس حفاظت از محیط زیست را قانونی محدود می کند.

حتی گرفتن که خیلی گذشت زمان دهه کار و غلبه بر آخرین لحظه منحرف مانور توسط کادر بیشتر قانونگذاران جمهوری خواه. (بیشتر در مورد که در اینجا.) اما EWG نگرانی آن را هنوز هم خواهد بود “کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.”

“به منظور بهبود راه کشاورزان و مالکان و استفاده از مدیریت کود و کود حکومت به شدت متکی بر مشارکت داوطلبانه” یک گزارش منتشر شده در ژانویه توضیح داد. “مقررات این قانون می تواند تاخیر اجرای اجباری اقدامات برای سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>