مینه سوتا است سهام خود را در کمبود بودجه روبرو understaffed سرشماری

هر 10 سال پس از 1790 های فدرال سعی کرده اند به تعداد همه در امریکا. اولین آنها پست کردن فرم که آنها امید مردم را با پر کردن صادقانه و سپس آنها را ارسال سپاهیان درب-سینه به دنبال با خانواده هایی که پاسخ نمی دهند.

صرف نظر از تولد و مرگ و سوابق مالیاتی ایالات متحده قانون اساسی به صراحت این آمار باید واقعی تعداد واقعی انسان انجام داده قرون وسطی راه است.

ما می دانیم که از مدرن جمعیتی ابزار است که مینه سوتا کردم حدود 5.6 میلیون نفر گسترش بیش از 90 ، 000 کیلومتر مربع. بسته نهایی ما تعداد ما می تواند از دست دادن یک کنگره منطقه ترک ما با نه رای کالج انتخاباتی و یک دلیل کمتر کسی به فکر ما است.

کوچکتر تعداد نیز به معنی یک قطعه کوچکتر از $600 میلیارد پای که فدرال ظرف را به مردم هر سال برای چیزهایی مانند آموزش و پرورش عمومی و مسکن و مواد غذایی و کمک های پزشکی و بزرگراه و اجرای قانون است.

مینه سوتا می شود 15 میلیارد دلار—یا $2,800 هر نفر—از فدرال سالانه است. همه که پول محاسبه شده است با استفاده از داده های سرشماری از سال 2010. خرده فروشان تکیه بر آن برای قرار دادن فروشگاه که در آن مردم زندگی می کنند. توسعه دهندگان املاک و مستغلات و بانک ها از آن استفاده کنید برای دریافت مشوق های مالیاتی در ازای سرمایه گذاری در مناطق تعیین می شود کم درآمد و نیازمند توسعه است.

مشکل این است که این سرشماری را 3.8 میلیارد دلار بودجه است که فقط نیمی از آنچه در آن بود در سال 2010 حتی اگر بیشتر مردم در حال حاضر در آمریکا زندگی می کنند و حزبی دولت دفتر پاسخگویی برآورد سرشماری سال 2020 هزینه خواهد شد $15.6 میلیارد دلار به جلو و موفقیت. این آژانس استخدام فقط یک و نیم میلیون سرشماری داوطلبان پایین 200,000 از سال 2010.

اندرو Willard, مینه سوتا, مدیر سرشماری عملیات می گوید: اداره آمار در حال اجرا است نیمی به عنوان بسیاری از دفاتر منطقه ای آن را به عنوان در سال 2010. کل ایالت مینه سوتا را سه واقع در Duluth, مینیاپولیس و روچستر.

مینه سوتا را صرف $2.2 میلیون نفر از آن پول خود برای کمک به سرشماری. این یک مبلغ جزئي در مقایسه با ایالت نیویورک را 60 میلیون دلار و در کالیفرنیا $189 میلیون اما بیش از بسیاری از ایالت’ تخصیص. یکی دیگر از 21 کشور صرف دقیقا هیچ چیز نیست.

Hennepin شهرستان است که با قرار دادن $320,000 و مینیاپولیس $350,000. شهرستان رمزی است که هزینه $165,000, St. Paul $60,000. “و سپس آن را به هر کس دیگری وجود ندارد بسیاری از کسانی که می گوید:” Viola.

اداره است که هنوز در تلاش برای پر کردن آمار-یادداشت برداری موقعیت خود را در مینه سوتا که پرداخت رقابتی $22 $27.50 یک ساعت در مترو. آنها نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان به خصوص افراد دو زبانه—برای توضیح به مردمی که دیوان عالی ایالات متحده انداخته است از تابعیت سوال و قانون فردی داده های سرشماری باید مهر و موم شده برای سال 72 معنی برای مثال خود را مالک نمی تواند استفاده از آن برای اخراج مردم برای داشتن اضافی هم اتاقی.

در سمت روشن 2020 سرشماری آنلاین است برای اولین بار. شما در واقع می توانید آن را پر کنید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im