روشن می شود: او که نوع ، پیترسون (Ph. D.) از دانشگاه کلرادو در مدیریت آموزشی است که او انجام داده در میننتنکا مدرسه منطقه (در حال حاضر جمعیت دانشجویی: 10,900) از سال 2001.

در روز پنج شنبه پترسون معرفی شده توصیه های خود را به هیئت مدیره مدرسه برای بازگشایی منطقه تحت یک “هیبرید” مدل یکی است که اجازه می دهد تا برای برخی از فرد در آموزش و برخی از آموزش از راه دور.

پترسون اظهار داشت: هیچ دانشجویی باید مجبور به حضور در مدرسه در فرد است که برخی از معلمان نمی خواهید برای آمدن به عقب و دیگران “ممکن است قادر به آمده به عقب با توجه به سلامت خود را از خطرات آن است.”

کسانی که می توانند و انجام خواهد تجربه منحصر به فرد به چالش کشیدن از تلاش برای آموزش از راه دور آموزش-یک مهارت بیشتر خواهد سعی کردم برای اولین بار در بهار گذشته — و در کلاس های حضوری به طور همزمان. سرگرم کننده!

در حالی که مینیاپولیس و سنت Paul مدارس را با چوب آموزش از راه دور برای شروع نیمسال هیبرید مدل محبوب در حومه — حداقل در میان کسانی که خواستار عکس. بزرگ ترین حومه مناطق در حال برنامه ریزی در بازگشایی در ترکیبی اساس استار تریبیون گزارش.

بیایید امید مردم مسئول هستند کمی بهتر اطلاع از پترسون که نظرات نیز جلب توجه مینه سوتا اصلاح طلب. در اظهارات پترسون به نظر می رسید به سوال ارزش اعزام دانش آموزان خانه در وهله اول.

“COVID در حال گسترش در خارج از مدارس” گفت: بیان واضح اما پس از مشاهده است که این یک اقدام پیشگیرانه کار نمی کند برای جلوگیری از coronavirus در دسترس نباشد.

“تعطیلی در زمستان در نظر گرفته شده برای حفظ کودکان سن مدرسه از آلوده کردن مادر بزرگ و granpda و آسیب پذیر پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده. چگونه است که کار می کند ؟ ما هنوز هم تا به حال هزاران نفر از پسر و پدربزرگ آن را دریافت کنید و بیمار و بسیاری گذشت. سیستم نتوانست تشخیص دهد که دانش آموزانی که در مدرسه ها به جاهای دیگر است و دیگران در جامعه ما مراقب بودند در مورد تعامل خود را با افراد دیگر. اعضای خانواده و یا دانش آموزان رو که ویروس از آن دیگر درگیری آنها تصویب آن به همراه دیگر شهروندان است. ما با اطمینان می دانیم که هیچ دانش آموز را از مدرسه زیرا آنها در مدرسه است.”

به جای به سادگی محکوم رفتار مخاطره آمیز در نظر گرفتن محل در خارج از مدرسه منطقه را کنترل پترسون برای تلفن های موبایل کمی پشیمان. اگر مردم در حفظ و گسترش این ویروس و مردم در حفظ و راست در حال مرگ چرا باید به مدارس بود که تنها آنهایی که انجام می دهند درست است ؟

او سپس مبهم اشاره به “هزاران نفر از مرگ و میر و دیگر مسائل مربوط به سلامت” ناشی از دانشجويان ماندن در خانه و گفت: “این تحقیق روشن است که به مراتب بیشتر دانش آموزان دچار بسته شدن بیش از coronavirus.”

بله دکتر. آیا شما فکر می کنم دلیل این دانش آموزان ممکن است دچار آنجا از coronavirus است زیرا… مدارس ،

“کشورهای دیگر را با موفقیت پیمایش ویروس و نمی دید گفت:” پترسون که نقل مکان کرد و با هیچ نشانه ای ایالات متحده یکی از کسانی که.

پترسون ادامه داد که در سن مدرسه بچه ها “نه به عنوان نهفته ویروس و خوب نیست حامل ویروس” با دعوت از شواهد اخیر به خلاف “فقط دلسردکننده” و “نه تایید شده توسط مقامات است.”

مگر اینکه شما تعداد Dr. Anthony Fauci (بسیاری انجام دهید!), که گفت: در اواخر ماه گذشته است که کودکان به عنوان جوان به عنوان 10 به نظر می رسد فقط به عنوان قادر به انتقال ویروس به عنوان بزرگسالان است. سپس دوباره Fauci گفت که در مصاحبه با MSNBC و پترسون, برای, یکی, نیست, بنابراین مطمئن شوید که در مورد کل این صنعت روزنامه نگاری.

“این احساس گاهی اوقات رسانه ها تمایل به تاکید بر این مطالعات که ترساندن مردم و افزایش نگرانی در مورد تهدید ویروس,” او گفت:. “رسانه ها دارای یک ماموریت برای تشویق مردم به دوری از یکدیگر و به دور ماندن از کسب و کار و مدارس.”

ما انجام دهید ؟

(ما نیست.)

جالب پترسون اضافه شده است که بهداشت و درمان کارگران به ادامه کار در فرد — چرا که آنها… تا به حال ؟ — در حالی که غفلت به ذکر است که به عنوان بسیاری از 200,000 تا به حال قرارداد این ویروس به عنوان بسیاری از 1,300 اند.

فقط قبل از حرکت در نهایت به توضیح جزئیات خود را ترکیبی طرح پترسون انداخت در یکی از آخرین بیانیه گسترده.

“احتمالا وجود دارد خطر بیشتری برای ما دانش آموزان و خانواده خود را از آنفلوآنزا از آنجا که از virus.”

این است که نوع بازگشتی ادعا می کنند که چند حتی سعی مقایسه coronavirus و آنفولانزا از این پس می گویند, مارس. اما برای پترسون خاطر در اینجا گزیده ای از های اخیر نشنال جئوگرافیک داستان:

آنچه را دانشمندان امروز باید یک درک بهتر از نحوه اندازه گیری COVID-19 کشندگی و تعداد هشدار دهنده هستند. با استفاده از پیچیده تر محاسبه به نام عفونت-نرخ مرگ و میر, زوج با چند ماه گذشته ارزش از داده ها, جدیدترین و بهترین برآوردها نشان می دهد که COVID-19 در حدود 50 تا 100 برابر کشنده تر از آنفولانزای فصلی به طور متوسط.
این بدان معنی است که ایالات متحده و کشورهای دیگر شاهد مورد موج نیاز به بریس بسیار کشنده تابستان و پاییز اگر تاکتیک را تغییر ندهید.

ما هنوز در وسط که کشنده تابستان از جمله در مینه سوتا که در آن 17 بیشتر افرادی که می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19 گزارش شد مرده بیش از آخر هفته بالا بردن مجموع به 1,657 به تاریخ در میان یک کل مورد تعداد نزدیک به 61,000. در داده های اخیر در رادیو دولتی مینسوتا در این رده سنی با بالاترین نرخ افزایش است 20-29. دوم 0-19 گروه میننتنکا و دیگر مدارس به زودی خوش آمدید.

“من می دانم که در هر نقطه که من را احتمالا باید کسی که مخالف با آن” پترسون گفت.

آن را به عنوان اتفاق می افتد, یکی از کسانی که دیگران بود دنیس Specht رئیس جمهور از آموزش و پرورش مینه سوتا صنفی معلمان.

ما باید برای دیدن اگر پترسون خوش بینی باقی مانده از ماه اوت — و یا حتی بدتر اگر آن را مسری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de