‘معجزه بر روی یخ بازیکنان تاریخ ‘ورزشکار خوب’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رالی [تصویری]

آنها می خواهم که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برگ برنده حدس زده “بیشتر از” آنها را به یاد ایالات متحده مردان هاکی روی یخ تیم “معجزه در یخ” پیروزی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1980 المپیک زمستانی بود که بازی 40 سال پیش دوشنبه.

بیش از نیمی از بازیکنان این تیم که نه تنها شوکه شوروی اما در ادامه به کسب یک مدال طلا مورد ستایش قرار داد از مینه سوتا است. بنابراین آیا آن یاد مربی گیاه بروکس که می خواهم مربی در دانشگاه مینه سوتا برای هفت wildly موفق سال قبل از گرفتن تیم ملی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی روشن مى کند و نگران خود را با حقایق مانند مردم پس زمینه, موقعیت آنها و یا نام خود را.

به جای شیطان پین بال دزد در مغز او بلافاصله منعکس به بازی های المپیک 2028 که برگزار خواهد شد در لس آنجلس — “با تشکر از شما, با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت با تشکر از شما بسیار بسیار تشکر از شما رئیس جمهور تهمت,” او گفت: – قبل از انتقال به “افراد خاص” در حضور.

صبر کنید جواب منفی — قبل از آن تهمت بود به لاف زدن در مورد مشارکت در انتخابات و “باور نکردنی” مردم در انتخابات را از شب قبل در کلرادو. مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که او می خواهم برنامه ریزی لاس وگاس رالی برای ظهر دلیل “من می خواهم به عقب بر گردیم ما باید مقابله با چین هستیم, ما باید در مقابله با روسیه ما باید مقابله با کره شمالی, کره جنوبی, ما باید در مقابله با بقیه جهان — من مردم ما باید جهنم از اینجا درست است؟”

راست.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به فراخوانی اعضای معجزه روی یخ تیم اول نجات در تیم کاپیتان مایک Eruzione نام خانوادگی و سپس قلدری “مایک” به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن یک “ورزشکار خوب” و “خوب گلف باز” و درخواست Eruzione, a forward چگونه بسیاری از عکس های او “رد” در بازی برابر شوروی.

صحبت به طور خلاصه Eruzione که عینک “نگه داشتن امریکا بزرگ” کلاه گفت: این تیم بود “افتخار” می شود وجود دارد و به نام حضور خود را در تجمع “مضحک.” (واقعا….)

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس نام 13 بازیکن دیگر همه اما تعداد کمی از آنها ملبس به قرمز تهمت کلاه. هشت نفر از کسانی که 14 طرفین مغلوب ساختن پیشی جستن بودند مینه سوتا بومی.

(همانطور که واشنگتن پست گزارش چهار بازیکن در وگاس برای جشن 40 سالگرد اما نه به نام روی صحنه در مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. چهار-استیو Christoff, Mark Johnson, Steve Janaszak و اریک Strobel — نیز Minnesotan. )

با بازیکنان پشت سر او و هیچ توضیح روشنی تهمت به طور ناگهانی به نام مطبوعات, سپس swiveled به فیلم انگل برنده جایزه اسکار بهترین تصویر.

“نگاه من به همراه بزرگ با کره جنوبی, اما شما می دانید که من هرگز نمی دیدم که یکی قبل از.آنها استفاده می شود به آن تماس بگیرید “بهترین فیلم خارجی” اما در حال حاضر ما آن است که راه من آن را دریافت نمی. اما این چیزی است که از آن استفاده می شود. اما این است که واقعا باور نکردنی برای کشور ما است. به همین دلیل من می خواهم به دیدن چیزهایی است که ما مفتخر چرا که هیچ کس از انجام آنچه ما انجام می دهیم هیچ کس نمی تواند آن را انجام دهد مانند ما بزرگترین کشور در جهان است.”

سپس به خاطر سپردن بود که در پشت سر او تهمت rambled راه خود را به یک اشاره از “مربی بروکس” (بدون نام آینده) که او شرح داده شده این است: “ما کسی است که من می خواهم به اشاره زیرا این تیم آنها تا به حال یک مربی است. و این که مربی بسیار الهام بخش و مربی است.”

راست.

پس از Eruzione صحبت کرد در حالی که بروکس’ دختر کلی — نیز یک مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه — خطاب به جمعیت مشخصه عصبی است.

“با تشکر از شما” کلی بروکس گفت: “من افتخار دارم که میراث او هنوز زنده است امروز و به او افتخار خواهد بود به اینجا با همه شما. و من نظر شخصی او بوده است یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن.”

در گیاه بروکس’ خود را نظر شخصی او بود y’know زنده Minnesotan بود به ویژه غیر سیاسی و در نقاط مختلف تبدیل ارائه می دهد به اجرا برای دفتر از هر دو طرف.

مغلوب ساختن پیشی جستن برای تلفظ بروکس “وحشیانه” سخت” و “بزرگ” و ما می خواهم با استفاده از دقیقا دو نفر از کسانی که صفت برای توصیف آنچه در آن مانند تماشای ویدئو زیر را ببینید.

یک چیزی که ما می توانیم همه موافق در مورد: ما باید جهنم از اینجا درسته ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im