میراندا لمبرت خواننده رپ NF اعلام کرد به بازی بازی های 2020 نمایشگاه ایالتی مینه سوتا جایگاه

فکر می کنم در مورد آب و هوا که این آخر هفته گذشته تبدیل شده گوشه ای نسبت به بهار و تابستان و فکر می کنم مورد چقدر شما نگاه به جلو به در نهایت… گرفتن به… بزرگترین جمعیت از مردم شما احتمالا می تواند پیدا کنید.

Hmmmm. گه.

شاید این استقبال ترین زمان به فکر می کنم در مورد گرفتن دست چوب ified مواد غذایی و غیر ارادی مالش آرنج با گفتن 150,000 مردم همه در یک بار. اما نمایشگاه ایالتی مینه سوتا در حال آمدن است راه خود را بدون در نظر گرفتن سمت راست? درست است؟!—به عنوان اطلاعیه ها از آن جایگاه موسیقی عمل می کند.

صبح روز سه شنبه به ارمغان آورد اخبار که ستاره کشور میراندا لمبرت این مرحله در روز پنج شنبه, آگوست 27, همراه با یک عنوان-هنوز اعلام نشده “مهمان ویژه.” فروش بلیت های این جمعه, مارس 13 در ساعت 10 صبح و می توان با مراجعه به این سایت (و یا تماس با 800-584-3849).

بلیط برای دیدن لمبرت در حال رفتن برای $40, 55 دلار یا $65 و آمد به شدت توصیه می شود هیچ کمتر اقتدار در استخراج لذت از طریق موسیقی زنده از شهرستان صفحات که در پاییز گذشته بررسی خود را “لعنت نزدیکی کامل” ظاهر در اکسل انرژی مرکز در سنت پل در درخشان نظر:

یک متخصص craftswoman خودش با طعم عالی در افراد دیگر مواد و حتی طعم بهتر در همدستان او به ندرت اجازه دهید یک هنرمند نیاز به صرف بیان خود و یا یک ستاره را موظف به جلب رضایت جمعیت تداخل با قدردانی از مواد خود را. آه و باند او fuckin’ سیگار میکشد.

لامبرت ‘ روز شنبه نشان می دهد, باز شب 2020 نمایشگاه سرب است برای یک آخر هفته که می بیند Doobie Brothers سالگرد 50 نمایش را روی صحنه جمعه به دنبال همکار ستاره کشور Tim McGraw در روز شنبه. بلیط خود را نیز مقرون به صرفه ترین از سه. آیا با این اطلاعات چه می خواهد.

همچنین اعلام کرد: NF یک مسیحی رپ از میشیگان که آلبوم ها و آهنگ حرکت تعداد شگفت آور از واحد خواهد شد بازی های زیر پنج شنبه, 3 سپتامبر. آن را به فروش برای $35-45 دلار و در دسترس آنلاین در ظهر روز جمعه.

بگویید طرفداران موسیقی در زندگی خود را به نگه داشتن washin’ کسانی که دست و اج’ تعامل انسان… تا اواخر ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>