خانم سوزی قرار بود یک نقطه عطف برای نوتون. چه اتفاقی افتاده است ؟

ساراسوتا را از دست سوزی نوتون آشپزخانه پروژه اجرا از پول و ساخت و ساز را متوقف

ساراسوتا مورد تحسین قرار گرفته و به عنوان یکی از مهمترین مشارکت در حافظه اخیر خانم سوزی نوتون آشپزخانه موعود مشاغل آموزش فنی و حرفه ای و اقتصادی برای افزایش ساراسوتا تاریخی آفریقایی محله.

اما دو سال پس از رهبران جامعه محلی غیر انتفاعی حمایت از پروژه شکست زمین در رستوران در مارتین لوتر کینگ, راه, بلوک بتن پوسته از دست سوزی می ایستد پشت یک درهم و برهم کردن از علف های هرز و شمشیربازی.

با ساخت و ساز متوقف شد پس از ماه آوریل گذشته و هیچ پولی برای ادامه این پروژه در حال حاضر انتظار می رود به هزینه سه برابر بیشتر از اصل برنامه ریزی شده بسیاری بدانم:

چه اتفاقی افتاد به دست سوزی آشپزخانه ؟

بزرگترین ضربه زمانی بود که استیو Seidensticker — Miss سوزی و کار آموزش برنامه اصلی قهرمان در خارج از نیوزیلند — درگذشت تنها شش ماه پس از مراسم پیشگامانه در فوریه 2018.

Seidensticker صاحب محلی و متعلق به خانواده اجرا Tableseide رستوران گروه بسیج حمایت و تاسیس Tableseide مراقبت غیر انتفاعی راه اندازی برای جمع آوری پول و صندوق Miss سوزی ساخت و ساز.

با دیگر رستوران بسط و بازسازی در افق Seidensticker وارثان نمی تواند کمر غیر انتفاعی و یا تمرکز بر روی این پروژه پس از مرگ پدر.

“استیو مرگ واقعا فلج ما” گفت: لیزا Seidensticker استیو و شرکت صاحب رستوران ، “این نوع مانند یک شرکت هواپیمایی که در آن آنها به شما برای قرار دادن ماسک بر دیگران قبل از شما قرار داده و آن را بیش از خودتان را.”

مارتین لوتر کینگ در راه بود و هنگامی که قلب نوتون کسب و کار جامعه. آن است که در حال حاضر خال خال با عرض خالی. ایده پشت دست سوزی بود برای ایجاد یک جمع آوری فضایی و یک کاتالیزور برای مهمان نوازی آموزش و رشد همه پیچیده شده در یک رستوران متعلق به و توسط آمریکایی های آفریقایی تبار.

اما پس از ساخت و ساز در 2,300 فوت مربع رستوران آغاز شد و در ماه اوت سال 2018 استیو Seidensticker تا به حال مطرح شده تنها بخشی از پول مورد نیاز برای تکمیل این پروژه اعتقاد داشتند که بیشتر کمک های مالی را دنبال کنید.

اما پول نمی آمد و بسیاری از اهدا کنندگان و کسب و کار است که وعده داده شده به کمک پول هرگز به دنبال از طریق ترک $118,000 کمبود بودجه.

برآورد هزینه برای این پروژه نیز ثابت بیش از حد کم برای ساخت و ساز از دست سوزی. در ابتدا انتظار می رود به حدود 400.000 دلار برچسب قیمت است که در حال حاضر بیش از 1.1 میلیون دلار. بیش از 100.000 دلار مورد نیاز است برای آوردن آب و برق به ساختمان است.

طرح نهایی رستوران و افزایش سریع هزینه های ساخت و ساز مواد نیز تا حد زیادی افزایش یافته است.

در حالی که Seidensticker کودکان به تازگی شروع به احیای این پروژه ممکن است در $836,600 به پایان Miss سوزی را به عنوان تنها پوسته سازه های فولادی و سقف و کف ساختمان به پایان رسید. Tableseide مراقبت تنها $20,000 در ذخایر.

پروژه تولد?

تلما Upshaw که اجاره زمین به Tableseide مراقبت موافقت کرده است به شرایط 50% کاهش در ماهانه 1800 دلار اجاره تا اکتبر. که ارائه شده است که ارزش اجاره پرداخت می شود قبل از پایان سال است.

روز دوشنبه Seidenstickers را بپرسید شهرستان ساراسوتا کمیسیون به گسترش 150.000 دلار وام تعویق مهلت سپتامبر 2021.

وام تایید شده توسط کمیسیون در سال 2017 آمد از یک انکوباتور کمک مالی برای راه اندازی کسب و کار از ساراسوتا کانتی. این Siedenstickers می گویند این فرمت می تواند اجازه می دهد Tableseide مراقبت زمان برای نهایی کردن برنامه برای یک شغل جدید آموزش مفهوم کامل جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت و ادامه را از دست ندهید سوزی ساخت و ساز.

لیزا Seidensticker است که منجر به تلاش برای آوردن رستوران و آموزش برنامه بازگشت به زندگی ” است که در آن برای رفتن به یک مقدار زیادی از کار. با وجود این شانس Seidenstickers و تقریبا همه درگیر خوشبین باقی می ماند.

“شکست یک گزینه نیست” گفت: استیون Stancel مدیر کل توسعه اقتصادی برای این شهرستان است.

بیش از یک رستوران

خانم سوزی رستورانی و اجتماعی باشگاه بود ثابت در نیوزیلند برای بیش از 20 سال است. نه تنها یک محل برای غذا خوب بلکه یک جامعه جمع آوری فضایی. اما گذشت زمان و همچنین تغییرات در جامعه باعث کسب و کار’ مرگ. Upshaw بود که مالک سرپرست تماشا پس از ملک او را به خود.

Upshaw و دیگران از نوتون — و مردم در سراسر گسترده تر جامعه تلاش کرده اند برای ایجاد یک سرویس کامل رستوران برای سال.

این راه حل در نهایت زمانی که استیو Seidensticker و سپس شهردار ویلی شاو همکاری برای احیای Miss سوزی.

نوتون خواهر Jone و والری ویلیامز را ایجاد منو و مدیریت کافه, یک ظاهر طراحی شده آن در آرنولد یک نشویل رستوران مشهور جنوبی آن وعده های غذایی. نوتون بومی Terrill سالم کسب و کار, T, سالم, ساخت و ساز که به عنوان پیمانکار برای ساختمان های جدید است. و نیوزیلند جوانان خواهد بود ارائه شده برای اولین بار در ده یا شغل.

بودجه آن شده اند که مجموعه ای از بشردوستانه دلار کمک های مالی خصوصی و خرید از کسب و کار. محوری که پشتیبانی استیو Seidensticker ساخته شده است که بسیاری از کسانی که در جمع آوری کمک های مالی وعده با یک دست دادن گفت: Teri هانسن یک دوست دیرین و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت چارلز & Margery Baranik پایه و اساس است.

“استیو تا به حال تعداد زیادی از شور و شوق گفت:” هانسن.

اما پس از Seidensticker درگذشت, در جمع آوری کمک مالی متوقف شده است. آن را طولانی نیست قبل از ساخت و ساز متوقف بیش از حد.

“هیچ کس وجود دارد به نگه داشتن حرکت” گفت: Jetson Grimes که صاحب یک سالن چند بلوک در شمال عقاب خیابان و یکی از بسیاری از شرکای اجتماعی درگیر احیای Miss سوزی.

“من به شهر و (Seidensticker کودکان) که دیگر آن ایستاده ناتمام اعتبار خود را در جامعه پایین می رود” Grimes گفت. “شما باید به مسئولیت این چیز.”

برای گرایمز و بسیاری دیگر از دست سوزی بیش از یک رستوران. این می تواند اولین گام مهم در احیای نوتون را یک بار-کسب و کار پر رونق راهرو.

“اگر شما فکر می کنم در مورد چگونه شما واقعا احیای یک جامعه آن را به شروع با آن مواد غذایی” Grimes گفت.

شرکای جدید, جدید, آغاز

کمیسر شهر ویلی شاو که منطقه شامل نیوزیلند عمده تسهیل کننده این پروژه در ابتدا. او کمک کرد تا اتصال استیون Seidensticker او دوست دیرین با Upshaw و دیگران. شاو گفت: هرالد تریبون این هفته که او بیش از “حد مرگ رویکرد” به این پروژه تا زمانی که ممکن کار می کرد.

در ضمن شهر ساراسوتا گرفته شده یک نقش بزرگتر در این پروژه است. Stancel به طور منظم ملاقات با Tableseide مراقبت ساراسوتا اتاق بازرگانی و دیگران.

در حالی که Stancel گفت که این شهرستان دارای نه کمک مالی اضافی به سمت پروژه ساراسوتا کمک خواهد کرد که به منظور تسهیل کمک های مالی و متصل Tableseide مراقبت با CareerEdge تأمین کنندگان مالی مشترک. CareerEdge کمک به گسترش این کار برنامه های آموزشی که به طور بالقوه می تواند جذب بودجه اضافی.

اصلی آموزش حرفه ای برنامه شامل 11 شغل تمام وقت, درآمد حداقل $11.27 یک ساعت. این پیشنهاد جدید را با استفاده از دست سوزی را به عنوان بخشی از یک سریع (16 هفته) پرداخت خبره مهمان نوازی دوره آموزشی گفت: غرب عراق تفيش Eavey اجرایی معاون رئیس جمهور از CareerEdge.

مخلوطی از کلاس درس حضور و غیاب و تجربه عملی شامل خواهد بود. کار نمایشگاه برگزار خواهد شد در پایان هر جلسه.

Tableseide مراقبت نیز در گفتگو با Suncoast دانشکده فنی مورد به طور بالقوه ارائه هشت هفته آشپزی آموزش قبل از دانش آموزان در پایان آموزش خود را در دست سوزی.

“این فقط ارائه 11 شغل اما بیشتر به عنوان یک فیدر — ثابت چرخش کلاس از کارآموزان که از آموزش و پس از آن به جامعه بزرگ گفت:” استیو پسر پاتریک Seidensticker که نشسته بر روی هیئت مدیره از Tableseide اهمیت می دهد.

Tableseide مراقبت خواهد شد و به زودی شروع به دنبال ممکن است منابع مالی و کمک های مالی در نوع خدمات و مشارکت. اعضای سواحل خلیج فارس سازندگان ارز ابراز علاقه و حمایت از این پروژه است. PG&T نیز ارائه شده برای کمک ویندوز برای خانم سوزی.

این Seidenstickers امیدوارم که کمک های مالی و در نوع خدمات به طور بالقوه می تواند به کاهش حدود 839,600 برای تکمیل این ساختمان بیش از یک سوم است.

“این یک تعهد بزرگ” گفت: لیزا Seidensticker. “اما من باید اعتماد به نفس کامل در آن است. من نمی تواند آن را انجام می دهند اگر من نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>