ماموریت آشپزخانه آمریکایی باز از سال 2003 بسته شده است در شناسه مرکز

همانطور که از صبح روز دوشنبه رستوران وب سایت و Facebook صفحه رفته بیش از حد هر چند یک پیام در رستوران, ماشین میسازد لخت شرایطی که منجر به بسته شدن آن است. ماموریت است که متعلق به نیمکره رستوران همکاران که همچنین مسئول اطلس جلو پنجره و دیگر مینیاپولیس eateries تشریح یک ماه طولانی تلاش برای “صادقانه مذاکره از نظر عوض کردن و پایدار اجاره نامه” است که در نهایت از طریق کاهش یافت.

آنها همچنین با استناد به یک “به طور فزاینده ای nonviable ساختار هزینه انجام کسب و کار در مرکز شهر” قبل از تشکر از مشتریان خود را برای خود را “وفاداری برای این همه سال.”

برای سرد ؟ ما توصیه می کنیم تماس و گوش دادن به آرامش تحویل ماموریت فراق پیام در 612-339-1000. آن را اغلب شما را وادار به *شنیدن* کسی توضیح دهد که چرا خود را از رستوران بسته است.

نه به تلفن? خود متن به نظر می رسد کامل در زیر کلیک کنید. در هر صورت ما در حال ریختن یک سالاد سزار در حافظه رستوران جامد 17 سال اجرا شود.

با توجه به به طور فزاینده ای nonviable ساختار هزینه انجام کسب و کار در مرکز شهر ما برای چندین ماه تلاش صادقانه مذاکره از نظر عوض کردن و پایدار اجاره. پس از 17 سال از خدمات وفادار در شناسه مرکز ما متاسفانه گزارش که ما ناموفق بودند در دستیابی به اعمال نظر و تصمیم به بستن کسب و کار موثر بلافاصله. با تشکر از شما برای انتخاب میشن و با تشکر از شما برای وفاداری خود را برای این همه سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>