مامان از آیداهو بچه ها گم شده پس از سپتامبر دستگیر شده در هاوایی

هونولولو — ناپدید شدن یک آیداهو, پسر بچه و خواهر روسی در سال گذشته منجر به دستگیری مادر خود را در هاوایی عمده توسعه در یک, عجیب و غریب در مورد دهانه های متعدد متحده شامل سه مرموز مرگ و میر و لمس در روز قیامت باورها.

لری Vallow, 46, همچنین شناخته شده به عنوان لری Daybell دستگیر شد دوشنبه در آیداهو حکم و برگزار می شد در $5 میلیون وثیقه به گفته پلیس در جزیره کائوآئی. Vallow شده است به اتهام دو فقره جنایت کودک رها که می تواند مجازات زندان تا 14 سال است.

هفت ساله جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله Tylee Ryan شده اند دیده می شود پس از ماه سپتامبر و ناپدید شدن آنها را دستگیر کرده است توجه در سراسر جهان پس از مقامات التماس برای کمک به پیدا کردن آنها را در اواخر سال گذشته. پلیس در شهر آیداهو باید گفت آنها “به شدت بر این باورند که یوشع و Tylee زندگی در معرض خطر هستند.”

به تازگی منتشر شده اسناد دادگاه در شرق آیداهو رنگ یک تصویر تلخ با پلیس گفت: Vallow دروغ در مورد او نگهداری کودکان و JJ زمستان لباس و دیگر وسایل یافت شده در رها سازی واحد. رکسبرگ پلیس سرهنگ ران توپ نوشت: در یک دادگاه سند ثبت این هفته که Vallow حساب بانکی نشان می دهد هیچ نشانه ای که او ارائه پول به کسی برای مراقبت از بچه ها.

Tylee نشده است دیده می شود پس از سپتامبر. 8 توپ, نوشت, زمانی که او رفت به پارک ملی یلوستون با جی Vallow و Vallow برادر الکس کاکس. پلیس دنبال کردن یک عکس از Tylee در ورودی پارک.

JJ شد ثبت نام در یک مدرسه به مدت سه هفته و آخرین دیده می شود وجود دارد در مدت کوتاهی قبل از Vallow کارکنان گفته که او قرار بود به homeschool پسر.

“ما شده اند قادر به پیدا کردن هر شاهدان دیده اند J. V. پس از سپتامبر 24, 2019, توپ” نوشت: در یک علت احتمالی استشهاد.

پلیس همچنین گفته اند Vallow و همسرش چاد Daybell اند دروغ در مورد محل نگهداری کودکان و حتی وجود خود را. Daybell گفت: کسی که Vallow تا به حال هیچ بچه و او گفت: یک نفر دیگر که دختر او مرده بود بیش از یک سال قبل, مقامات گفت.

Vallow باید تحویل قبل از او می تواند چهره اتهامات در آیداهو یک فرایند است که اغلب هفته طول می کشد. کائوآئی پلیس در بیانیه ای گفت که او انتظار می رود به نظر می رسد در دادگاه روز جمعه اما از ارائه جزئیات دیگری.

“Vallow رها دو جزئی کودکان, تاخیر در اجرای قانون و تلاش برای قرار دادن فرزندان و تشویق فرد دیگری برای به تاخیر انداختن اجرای قانون و تلاش برای قرار دادن فرزندان او” با اشاره به یک دوست Vallow در آریزونا بر اساس بیانیه آیداهو دادستان.

Vallow وکیل در آیداهو شان Bartholick نیست پاسخ دادن به تلفن و پیام های رسانه های اجتماعی به دنبال نظر. یک ایمیل به Daybell بود بلافاصله جواب داد.

Vallow همچنین متهم است که سرپیچی از حکم دادگاه که مورد نیاز او را به فرزندان او به آیداهو مقامات در ماه گذشته.

درهم مورد شامل تحقیقات به سه مرگ و میر. Vallow را از شوهر جدا چارلز Vallow هدف گلوله قرار گرفت و کشته در ققنوس در ماه ژوئیه گذشته توسط Cox او ، کاکس که ادعا تیراندازی در دفاع از درگذشت علل ناشناخته در ماه دسامبر.

لری Vallow نقل مکان خانواده اش به آیداهو در اواخر ماه اوت. در اکتبر چاد Daybell همسر تامی Daybell درگذشت از آنچه او اگهی گفت: علل طبیعی. زمانی که چاد Daybell ازدواج Vallow تقریبا دو هفته پس از مرگ مقامات مشکوک شد و تا به حال تامی را می ماند که.

نتایج آزمون در او باقی می ماند و سم شناسی نتایج جستجو برای Cox هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

Vallow گزارش معتقد است که او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020” با توجه به اسناد طلاق چارلز Vallow ظ قبل از مرگ او.

چاد Daybell نوشته است چندین آخرالزمانی رمان آزادانه در الهیات کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. هر دو درگیر شدند در یک گروه است که باعث آماده شدن برای کتاب مقدس پایان زمان.

پلیس مورد سوال Daybell و Vallow در مورد کودکان گم شده در اواخر ماه نوامبر و چپ شهر قبل از پلیس بازگشت در روز بعد.

در دسامبر آیداهو مقامات خواسته پلیس در جزیره هاوایی کائوآئی برای کمک به پیدا کردن زن و شوهر. در Jan. 26 کائوآئی پلیس در خدمت یک حکم جستجو در خودرو و محل سکونت زن و شوهر بودند اجاره در شهر رفت و آمد مکرر از Princeville.

پلیس در حال برنامه ریزی در کنفرانس خبری روز جمعه در مورد Vallow بازداشت و دادگاه ظاهر.

بعضی از آنها سوال چرا Vallow نبود دستگیر زودتر, اما می توان آن را پیچیده است. به طور کلی هیچ تعهد قانونی برای گفتن پلیس که در آن یک کودک است مگر اینکه دادگاه درگیر است گفت: چاک پترسون برجسته آیداهو وکیل مدافع جنایی. او نیست که در مورد است اما به دنبال آن در اخبار.

آن را قانونی به امتناع از صحبت کردن با پلیس اما دروغ گفتن به یک افسر متفاوت است, او گفت:.

“این خوب است که یک جرم اول” پترسون گفت. “برای دریافت حکم بازداشت شما باید علت احتمالی به این باور است که یک جرم و جنایت رخ داده است.”

زمانی که Vallow به مبارزه طلبیده دادگاه مهلت برای تولید بچه ها او را در آیداهو او مواجه شده ممکن است به اتهام تخطی از قانون. او گفت: روند که اجرای قانون به نظر می رسد به دنبال “است که تقریبا بهترین امیدواریم که وجود دارد: شما می توانید مامان کیفری برای تحقیر و پس از آن شما می خواهم برای دریافت یک حکم و پس از آن شما می خواهم به درخواست استرداد از هاوایی است.”

چاد Daybell نیست از نظر قانونی مسئول کودکان و نوجوانان به عنوان طولانی به عنوان او نمی قرار داده و آنها را در یک وضعیت جایی که آنها صدمه دیده پترسون گفت.

“ما همه می خواهم به این باور است که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس اخلاقی ضروری است — اگر شما می دانید که این بچه ها می خواهد بگویید اما هیچ الزام قانونی برای حمایت از کودکان,” او گفت:. “وجود دارد هیچ مستقل تعهد به جلو آمده و با شواهد و مدارک به جرم و جنایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im