تا زمانی که دکتر بانی هنری در ساعت ۹:۳۰ صبح وارد کتابخانه ماربلد در قوه مقننه پیش از ظهر می شود، چهارشنبه او در حال حاضر به خوبی در جریان است. در کمتر از سه ساعت، او در یک تماس کنفرانس خواهد بود، راه رفتن ده ها تن از خبرنگاران را از طریق طرح استانی برای دست زدن به همه گیر در طول فصل آنفولانزای زمستانی است. يه ساعت بعد از اون، اون ميره روي سکو تا نقشه رو به مردم اعلام کنه.

او هنوز هم نمی داند دقیقا چه او خواهد گفت — او لمس پایان مدت کوتاهی قبل از اعلام تایید — اما او تا به یک کلمه به خلاصه آنچه قبل از ظهر نیاز به انجام رفتن به جلو.

“تمرکز مجدد،” او گفت.

پس از شش ماه مدیریت پاسخ بهداشت عمومی قبل از ظهر به همه گیر، علامت تجاری هنری آرام و شفقت هنوز دست نخورده است، حتی اگر او به تازگی با اولین تقلاهای خود را از انتقاد مواجه شده است.

و با وجود چالش های مداوم در حال تحول همه گیر، او هنوز به رویکرد مبتنی بر علم تکیه می کند که ۳۰ سال او را در زمینه اش هدایت کرده است.

پس از شش ماه مدیریت پاسخ بهداشت عمومی قبل از ظهر به همه گیر، علامت تجاری هنری آرام و شفقت هنوز دست نخورده است، حتی اگر او به تازگی با اولین تقلاهای خود را از انتقاد مواجه شده است. (چاد هیپولیتو/مطبوعات کانادا)

هنری گفت که او شب قبل از آخرین مصاحبه نشستن خود را با CBC ‘sنشنال در تاریخ 12 مارس بی خوابی بود ، درست به عنوان همه گیر شروع به احساس واقعی در قبل از ظهر. و دستگیری دوباره بالا است به عنوان استان با سنبله در موارد می پردازد. پیش از ظهر در روزهای اخیر چند بار رکوردهای روزانه خود را برای موارد جدید مورد ضرب و شتم قرار داده است.

اما با وجود اعداد هشدار دهنده، هنری به نظر می رسد مطمئن است که استان در جای بهتری نسبت به ماه مارس قرار دارد.

او در مورد سنبله تابستانی گفت: «ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد.» “اما ما همچنین می دانیم که ما می دانیم که چگونه به کنترل این. ما این کار را از طریق مدیریت پرونده انجام می دهیم. ما این کار را از طریق ردیابی تماس، تلاش برای نگه داشتن درب بر روی آن، تلاش برای دور نگه داشتن آن را از کسانی که ما می دانیم در حال حاضر آسیب پذیر تر است.”

مقامات پیش از ظهر از مردم می خواهند که حباب های خود را کوچک کنند و برای سقوط به حداکثر شش نفر باز می مانند. هنری می گوید مردم به خاطر سلامت روانی شان باید تابستان آرام تری داشته باشند، اما آن زمان به پایان رسیده است.

“مردم نیاز به دریچه،” او گفت ، به آرامی gesturing در اطراف حباب خیالی.

“ما بايد الان تعادل متفاوتي پيدا کنيم”

سازمان دیده بان مصاحبه کامل با مدیر بهداشت استانی قبل از ظهر دکتر بانی هنری امشب در ملی در 9 بعد از ظهر ET در شبکه خبری CBC و 10 بعد از ظهر به وقت محلی در ایستگاه تلویزیونی CBC خود را. شما همچنین می توانید جریان ملی آنلاین در CBC گوهر..

به تازگی برخی از اعضای مردم، به ویژه والدین و مربیان، توصیه هنری در مورد حداقل دو مسئله کلیدی را زیر سؤال گرفته اند: تصمیم گیری برای فرستادن بچه ها به مدرسه و اما نه نیاز به پوشش چهره در مکان های عمومی سرپوشیده.

هنری در پاسخ به انتقاد والدین گفت: «شنیدن آن برای من سخت است زیرا قطعاً مهم ترین کاری که می خواهیم انجام دهیم این است که بچه دار شدن در یک محیط یادگیری و انجام این کار با خیال راحت برای همه باشد.»

“این زمان از سال، بازگشت به مدرسه، همیشه یک چالش بوده است … فقط با این همه گیر ترکیب شده است. ما می توانیم آن را مدیریت — ما شده است یادگیری از نقاط دیگر در سراسر جهان است که آن را با موفقیت انجام داده اند. ما این کار را در اینجا نیز با موفقیت انجام خواهیم داد.»

سازمان دیده بان | هنری می گوید “خوش بین” در او یک واکسن COVID-19 را تا تابستان آینده می بیند:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de