دلایل بیشتر به sad: عمده کاهش و اخراج در میا, Walker Art Center, MNHS

دیروز, Walker Art Center, خبر از انتشار برای تایید است که موزه هنر مدرن خواهد بود بازگشایی در جولای 6. اما در آن زمان آنها صرف بسته در حال حاضر گرفته شده و عوارض خود را به اخراج, کاهش, برنامه نویسی و کاهش ساعت خواهد بود لازم به نگه داشتن چیزهای رفتن.

“من غمگین هستم به به به اشتراک گذاری است که به عنوان از 1 ژوئیه ما خواهد بود تخمگذار کردن مجموع 15 کارکنان پاره وقت بین واکر فروشگاه و بازدید کنندگان خدمات و 18 part-زمان گالری دستیاران” می گوید: مدیر اجرایی, مریم Ceruti.

با توجه به انتشار آنها در انتظار یک “5.7 میلیون دلار کاهش در درآمد و یا معادل 26 درصد از سال گذشته بودجه عملیاتی.” در علاوه بر این به کاهش کارکنان این موزه خواهد بود فرو بردن به صندوق ذخیره و باقی مانده ارشد کارکنان نیز رو به کاهش پرداخت.

موسسه مینیاپولیس هنر است نه شانس خیلی بهتر از اعلام روز دوشنبه که 39 مشاغل قطع شده بود از کارکنان آن از 250.

“چند تصمیم گیری سخت تر از یک است که شامل کاهش ما کارکنان اختصاص داده شده گفت:” میا جمهور کتی Luber از طریق انتشار. “ما عمیقا متاثر از این وضعیت بسیار دشوار است.”

Mia در حال حاضر قطع آن پیش بینی شده بودجه عملیاتی از 34 میلیون دلار به $30 میلیون. رهبران در موزه در حال حاضر گرفته شده 15% کاهش پرداخت. برخی از کارکنان احساس کردند که این به اندازه کافی به عنوان یک طومار امضا “نگران میا کارکنان” خواسته بود برای بزرگتر ریاضتی در انتخابات ریاست جمهوری/اجرایی سطح بیشتر و شفافیت مالی در اوایل این ماه.

“با توجه به [رهبری] گزاف حقوق و ثروت که رهبری تیم انباشته شده است در طول سال آن را سخت به تماس پیشنهاد اخراج به کارکنان به عنوان چیزی غیر از ذاتا عقب ،” Change.org صفحه متحده است. “ما همچنین نگرانی های جدی در مورد تاثیر اخراج خواهد شد که در میا در حال حاضر ناچیز کارکنان, تنوع, توجه, ترین BIPOC کارکنان در میا هستند در غیر مدیریتی و اعطای بودجه نقش.”

درخواست آنلاین به نقل از موزه پرداخت بالاترین موقعیت به عنوان اعم از $165,540 به $730,063.

در ضمن Minnesota Historical Society تا به حال برای ایجاد تغییرات گسترده به اشتغال است. هفته گذشته آنها اعلام کرد که بسیاری از سایت های خود را از جمله مینه سوتا تاریخچه مرکز افتتاح خواهد شد در هفته های آینده. آنها همچنین اعلام کرد که 176 furloughed کارکنان گذاشته شده بود و 136 کارکنان را به حال خود furloughs افزایش یافته است.

این کاهش به طور عمده تحت تاثیر کسانی که مشغول به کار در سایت های تاریخی و همچنین امکانات است که باقی مانده بسته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>