بیش از 1100 سابق DOJ کارکنان تماس برای دادستان کل بر استعفای

واشنگتن – بیش از 1100 سابق کارکنان وزارت دادگستری امضا نامه ای خواستار دادستان کل ویلیام Barr به استعفا یکشنبه نوشتن که دست زدن به او از راجر سنگ مورد “آشکارا و بارها و بارها مسخره” اصل عدالت مساوی تحت حکومت قانون است.

این نامه می آید پس از ستیز هفته برای وزارت دادگستری است که در حال حاضر چهره اتهامات از تسلیم شدن به فشار سیاسی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر چه مواقعی وجود دارد که رهبری سیاسی مناسب وزن در فرد تعقیب آن است که بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد” نامه ای می خواند.

امضا از کارمندان سابق که در خدمت تحت دموکرات و جمهوری خواه ریاست جمهوری بودند جمع آوری شده توسط حفاظت از دموکراسی در یک گروه دو حزبی است که انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

فارغ التحصیلان به نام زمان DOJ کارکنان به گزارش “آینده بشر” و اذعان کرد که “از آنجا که ما باید کمی انتظار” بر استعفا “این آبشار به بخش حرفه ای مقامات به اقدام مناسب برای حمایت از سوگند خود دفتر و دفاع از حزبی غیر غیر سیاسی عدالت است.”

“حاکمیت قانون و بقای جمهوری ما تقاضا هیچ چیز کمتر” آن را ادامه داد.

نامه برجسته DOJ قوانین خود را برای وکلا و گفت که تصمیمات حقوقی “باید بی طرفانه و عایق از نفوذ سیاسی.”

پس از آغاز مدت خود را به عنوان رئیس آژانس بر سمان است خود را به عنوان یک مدافع از رئیس جمهور دخالت و سفارش بررسی برخی از وزارت دادگستری سیاسی حساس ترین موارد و تحقیقات هستند که به طور غیر مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها را مورد سوال آژانس های اجرای قانون استقلال از کاخ سفید خواسته اند تا بر به شهادت قبل از کنگره است.

چهار حرفه دادستان انصراف از سنگ مورد پس از DOJ مداخله برای کاهش آن توصیه می شود حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و متحد. مداخله می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از هفت تا نه سال زندان محکوم توصیه به عنوان یک “سقط جنین از عدالت است.”

نامه تقدیر دادستان گفت: “ما از هر DOJ کارمند به دنبال قهرمانانه خود را به عنوان مثال.”

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به خانه کمیته اطلاعات و مانع بررسی آن به روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. 67 ساله ثابت در ایران سیاست نیز داشت به جرم تهدید بالقوه کنگره شاهد.

بار نیز منصوب سنت لوئیس را بالا دادستان فدرال به بررسی پرونده جنایی علیه مایکل فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی که در انتظار صدور حکم در دادگاه فدرال پس از شفاعت گناه به دروغ گفتن به اف بی آی است.

او و سنگ در میان نیم دوجین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان بودند که تحت تعقیب به عنوان بخشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. روسیه پروب بازیگران ابر در طول سال های اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

بیشتر:از شیکاگو پلیس به گریه تاجر مغلوب ساختن پیشی جستن حکایات اغلب تغییر با هر گفتن

بر اذعان کرد در هفته گذشته که وزارت دادگستری است ارزیابی اطلاعات از اوکراین ارائه شده توسط رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل است که به دنبال تار رئیس جمهور بالقوه ریاست جمهوری رقیب جو بایدن و احیای یک بی اعتبار نظریه است که اوکراین و نه روسیه دخالت در انتخابات است.

“چنین رفتاری است که یک قبر تهدید به نمایشگاه دولت عدالت است. در این کشور ما همه در برابر قانون” در این نامه می گوید. “یک فرد باید با توجه ویژه و درمان در یک تعقیب کیفری هستند زیرا یک دید سیاسی متحد از رئیس جمهور. دولت که با استفاده از قدرت عظیم از اجرای قانون به دشمنان خود را تنبیه و پاداش متحدان خود هستند نه در قانون اساسی جمهوری; آنها autocracies.”

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im