بیش از 9 میلیون نفر هستند Freecycling به جای خرید جدید

ما جهانی محل های دفن زباله در حال ضعف و ایالات متحده نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش آن سهم بزرگ زباله شمع در خانه و خارج از کشور. جهانی زباله بحران واقعی است با 2 میلیارد تن زباله تولید شده در هر سال. ایالات متحده بازیافت فقط حدود 35 درصد آن را زباله و نشسته در آخرین جایی در پشت همه دیگر کشورهای توسعه یافته وقتی که می آید به بازیافت زباله در آن تولید سرانه به عنوان محاسبه شده توسط زباله های تولید و بازیافت شاخص های منتشر شده در سال 2019 توسط انگلیسی ها شرکت تحقیقات Verisk Maplecroft.

Deron Beal کار کرده است برای جلوگیری از برخی از که نیازی زباله برای 17 سال گذشته از طریق Freecycle شبکه غیر انتفاعی داوطلب-run, رایگان-هدیه سایت او در سال 2003 تاسیس با هدف قابل استفاده نگه داشتن چیزهای از پرتاب کردن. این شرکت ادعا می کند بیش از 9 میلیون عضو در سراسر جهان است.

“ما بسیار چیزهای گرا نیست ما در این جامعه می گوید:” بیل, کمی خنده.

Beal می گوید بخشی از اصل های الهام بخش برای تاسیس Freecycle آمد زمانی که او در آلمان زندگی می کردند (که در صدر نمودار برای بهترین بازیافت در میان کشورهای توسعه یافته) و مشاهده شد که چگونه به خوبی فدرال برنامه های کار برای جلوگیری از ضایعات.

“من متوجه شدم که چیزهایی هست که من نمی تواند انجام دهد و ما اشتراکی می توانید با هم انجام دهید برای ایجاد یک تفاوت مثبت,” او می گوید.

عضویت Freecycle سایت رایگان است و برای اتصال گروهی از مردم را با نزدیکترین منطقه ، این پروژه دارای در وب سایت خود را که به طور متوسط آن را نگه می دارد بیش از 1000 تن زباله از محل های دفن زباله هر روز به مقدار “پانزده برابر ارتفاع کوه. اورست در سال گذشته به تنهایی هنگامی که انباشته در کامیون زباله.”

تنها با دو کارمند—Beal و یک وب سایت مهندس—شبکه اجرا بر روی داوطلبان که خود را در حد متوسط محلی گروه و آن گروه وجود دارد و در هر شهر بزرگ ایالات متحده و 110 کشور در سراسر جهان.

“تمام این جامعه به کمک کشیدن هم, واقعا چگونه ما قادر به این کار” Beal می گوید. “ما فقط می تواند آن را بدون آنها. ما قادر به اهرم این داوطلب روح در این راه است.”

Beal یادداشت وجود دارد که هر دو زیست محیطی و دلایل اقتصادی مردم خود را به پیوستن به محلی Freecycle گروه و عضویت تمایل به جزر و مدی بر اساس رسانه های چرخه و روند اقتصادی. پس از 2009 رکود اقتصادی به عنوان مثال, آنها شاهد افزایش عضویت.

Freecycle شبکه است که از طریق تامین کمک های مالی فرد گوگل-تولید تبلیغات و گاه به گاه شرکت underwriters—هر چند این شبکه هیچ زمان حمایت شرکت های بزرگ. Beal می گوید خارج از تشویق داوطلب مدیران برای ارسال مطبوعات به روزنامه های محلی خود را, او هرگز انجام می شود بسیار در راه تبلیغات و یا توسعه. شبکه رشد بوده و واقعا مردمی—و به نظر نمی رسد به سقوط همراه معمولی محافظه کار در مقابل مترقی حزب خط.

Beal فکر می کند بیش از هر چیز دیگری سحر و جادو در پشت Freecycle را ادامه رشد جهانی زندگی می کند در راه آن باعث می شود مردم احساس را به دریافت.

“صرف نظر از تمایلات سیاسی… آن را احساس می کند واقعا خوب,” او می گوید. “دادن و گرفتن همه چیز به صورت رایگان, من فکر می کنم که universal گرم و فازی در سمت راست وجود دارد.”

و او می گوید آن را هیجان انگیز به او را به می دانم که آن را فقط طول می کشد یک فرد در هر منطقه با توجه به به تولد محلی Freecycle برنامه.

در پورتلند اورگان است که یک نفر کاترین اسپنسر-میلز که بازنشسته از یک حرفه ای در آن قبل از آمدن در هیئت مدیره به عنوان شهر تنها مجری است. او تا به حال شده است یک عضو Freecycle برای برخی از زمان که یک آگهی را برای رهبری مدیر و موقعیت ظهور.

“این واقعا یک مقدار زیادی از کار, و آن را بسیار وقت گیر است,” او می گوید. “داشتن مقدار زیادی از پول خودم داشتن یک خانواده و بچه ها… من می خواهم این ایده از همیشه نیاز به پرداخت برای همه چیز… و آن را از نوع خوب نیست قرار دادن همه چیز در محل های دفن زباله اگر شما لازم نیست که.”

Beal می گوید تفاوت بین Freecycle و سایت های دیگر مانند Craigslist رایگان مسائل بخش اجتماعی از جنبه های شبکه.

“هر گروه توسط یک محلی داوطلب. وجود دارد [در حال] هیچ scammers و اسپم در Freecycle,” او می گوید. “این بیشتر از یک خانواده پسند اجتماعی محیط زیست است.”

و او می گوید: Freecycle آج خط بین آیتم هایی که هنوز هم مفید است اما یک فروشگاه صرفه جویی نمی ممکن است قادر به در واقع به فروش برساند.

وام و قرض گرفتن

Beal می خندد کمی زمانی که او فکر می کند در مورد آمریکا تمایل به می خواهید به خود همه از خود ما ، داشتن چیزی است که تنها یک بار استفاده می شود و یا به ندرت بسیار ناپایدار و غیر عملی مدل در مقایسه با های و یا قرض گرفتن از آن.

“وجود دارد یک George Carlin کردیم مسائل ما چگونه خرید بزرگتر و بزرگتر خانه به نگه داشتن همه چیزهای ما و ما میریزد ذخیره سازی برای نگه داشتن همه چیزهای ما زمانی که آن را متناسب نیست در خانه های ما,” او می گوید. و به عنوان Beal مناسب است به این نکته اشاره که فردی خرید نام تجاری-آیتم های جدید است که واقعا چه پشته به ما جهانی بحران زباله.

حتی اگر همه ما در زندگی با دقت صفر-زباله های زندگی بسیاری از ما زباله مشکل هنوز هم می تواند وجود داشته باشد پس از جامد شهری زباله یا زباله های تولید شده توسط, افراد, تنها باعث می شود تا بخشی از مشکل است. زباله های صنعتی (از جمله تمام مواد تولید شده برای ایجاد چیزهای جدید را از طریق معادن و کارخانه های بسته بندی به کشتی آنها را در سراسر جهان ، تخمین زده می شود بسیار بزرگتر مقصر است. در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست تخمین زده می شود مردم در ایالات متحده تولید شده 267.8 میلیون تن زباله در سال 2017, آژانس قرار داده و زباله های صنعتی در staggeringly بالاتر علامت در حدود 7.6 میلیارد تن در سال در سال 2016 گزارش.

این واقعیت است که در بخشی از چه چیزی الهام بخش Beal به راهاندازی وب سایت با ویژگی های جدید است که پس از گسترش سایت رایگان-هدیه ماموریت. سایت جدید اجازه خواهد داد که کاربران برای قرض دادن و قرض گرفتن اقلام درون خود منصوب حلقه دوستان این ایده که برای تشویق همسایگان و دوستان برای به اشتراک گذاشتن برخی از موارد آنها نمی تواند پیدا کردن به صورت رایگان—به جای همه خرید خود را همه چیز جدید است.

“بنابراین شما می دانید شاید من راه اندازی یک محله ابزار مبادله/ابزار-به اشتراک گذاری گروهی که در آن هر کس می تواند به اشتراک گذاری ابزار با یکدیگر و یا شاید مردم می خواهید برای خود یک کتاب کوچک از آن ها به اشتراک گذاری کتاب ها و بازگشت آنها پس از آنها آنها را بخوانید و یا پدر و مادر از بچه های کوچک که می خواهند برای به اشتراک گذاشتن و یا هدیه لباس یا اسباب بازی یا چیزهای دیگر و یا کلیسا و یا گروه های مدرسه ممکن است به اشتراک گذاری محصولات—هر آنچه در آن است.”

Beal می گوید او قصد راه اندازی یک ابزار-به اشتراک گذاری خود را در محله خود به عنوان یک مینی بتا تست از ویژگی های جدید.

“متوسط عمر استفاده از مته برقی است 15 دقیقه. آنچه ما نیاز داریم نه یک مته; ما نیاز به یک سوراخ در دیوار, راست?” او می گوید.

“این در DNA ما به عنوان راه رفتن میمون برای به اشتراک گذاشتن در گروه های کوچک با یکدیگر اما ما نوع زیرفشار راه کمی دور از آن است. این می تواند بزرگ برای رسیدن به آن هسته DNA که ما و توانمند سازی هر یک از دیگر از طریق به اشتراک گذاری.”

Beal می داند که یکی از دلایلی که مردم نمی در حال حاضر انجام این کار است چرا که حتی اگر شما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن ابزار خود را با همسایگان خود را, شما ممکن است آنها را به حق دور. آنها ممکن است فراموش کرده ام و یا شما ممکن است فراموش کرده ام به همین دلیل است که سایت جدید شامل یک ساخته شده است در ایمیل یادآوری برای هر آیتم قرض گرفته شبیه به یک کتابخانه عمومی سیستم.

“[یادآوری است] اختیاری نیست; آن را فقط اتفاق می افتد [خودکار]. بنابراین بدون خجالت درگیر,” او می گوید.

او اضافه می کند که این ایده اجازه می دهد تا کاربران برای خود انتخاب دوست خود را در محافل به جای اجازه دادن به جامعه گسترده استقراض طراحی شده است برای اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از اعتماد به معادله.

“اگر آن را به یک غریبه کامل مصرف مته به خوبی وجود دارد یک فرصت کوچک است که او فقط ممکن است راه رفتن با آن را,” او می گوید. “بنابراین شما نیاز دارید که مورد اعتماد هسته ای شما که به اشتراک گذاری با.”

در علاوه بر این به اعطای وام از ویژگی های Freecycle جدید سایت همچنین اضافه کردن چند زبان جدید به طوری Freecycle خواهد شد ترجمه به 10 زبان در کل.

“یونانی, ترکی, رومانیایی, مجارستانی, ما رو شما پوشش داده شده,” او می گوید.

Beal نهایی چشم انداز است که برای کمک به مردم بیشتر از اندازه گیری ثروت صرفا پولی اساس و مردم را به دنبال در استفاده واقعی و ارزش.

“وجود دارد یک اسکار وایلد نقل قول که نوع متناسب به تمام این” او می گوید. “ما می دانیم ‘قیمت همه چیز و ارزش هیچ چیز نیست.”‘

این مقاله تهیه شده توسط محلی صلح و اقتصاد یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

مارس M. کوتاه است سردبیر روزنامه نگار و مستند سردبیر و تهیه کننده است. او در حال نوشتن یک شخص در محلی صلح و اقتصاد یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه. قبلا او به عنوان سردبیر در AlterNet به عنوان به خوبی به عنوان برنده جایزه کارکنان ارشد نویسنده برای سانتا کروز کالیفرنیا روزنامه هفتگی. کار او منتشر شده است با سان فرانسیسکو کرونیکل, در این زمان, سالن, و بسیاری دیگر.

مارس M. کوتاه / رسانه های مستقل موسسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de