اکثر آمریکایی ها برنامه ریزی برای شرکت در سرشماری می یابد نظرسنجی

اورلاندو فلوریدا. — اکثر آمریکایی ها می گویند که آنها به احتمال زیاد برای شرکت در سرشماری سال 2020 اما برخی از شک و تردید است که اداره آمار ایالات متحده خواهد شد نگه داشتن اطلاعات شخصی خود را محرمانه یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهشی می یابد 7 در 10 آمریکایی ها می گویند آن را بسیار و یا به احتمال بسیار زیاد آنها را به شرکت در سرشماری این سال با پر کردن پرسشنامه. یکی دیگر از 2 در 10 می گویند آن را تا حدودی به احتمال زیاد.

که بالاتر از آنچه در سرشماری پیش بینی — خود-پاسخ دهی 6 در 10 مردم. اما این اداره در گذشته تحقیقات نشان می دهد که مردم می گویند که آنها در حال رفتن به شرکت در این سرشماری در یک نرخ بالاتر از آنها در واقع انجام دهد.

“پاسخ مردم به نظرسنجی سوال که آنها فکر می کنم آنها در حال انتظار به رفتار” کنت Prewitt سابق اداره آمار مدیر در دولت کلینتون گفت: در یک ایمیل.

این نظرسنجی نشان می دهد که در خانه سفید و بسیار آموزش بزرگسالان ابراز اطمینان بیشتری شرکت کنیم از بزرگسالان جوان و اسپانیایی آمریکایی ها و کسانی که بدون مدرک دانشگاهی.

آن را نیز نشان می دهد که بیشتر حزبی مردم بیشتر احتمال دارد آنها به شرکت. حداقل 7 در 10 دموکرات ها و جمهوری خواهان هستند به احتمال بسیار زیاد برای پاسخ به, در مقایسه با حدود نیمی از آمریکایی ها که نمی توانستند با یا بدون چربی نسبت به هر دو حزب.

“این ممکن است که آنها درک اهمیت سرشماری در توزیع نمایندگی سیاسی و می خواهید را به مطمئن شوید که آنها دریافت سهم عادلانه خود را” جان تامپسون مدیر سابق اداره آمار آمریکا در دولت اوباما گفت: در یک ایمیل.

2020 سرشماری کمک خواهد کرد که تعیین چگونه 1.5 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال توزیع شده است. آن را نیز تعیین خواهد کرد که چگونه بسیاری از کنگره صندلی در هر دولتی می شود و همچنین آرایش های قانونی مناطق در یک فرایند شناخته شده به عنوان redistricting.

مردم می توانند شروع به پاسخ دادن به سوالات در اواسط ماه مارس یا آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پستی در فرم مقاله است.

“من فکر می کنم این مهم است. این یک وظیفه مدنی” گفت: قوینتین شارپ یک 21 ساله دانشجوی کالج که مطالعه کسب و کار در دانشگاه ویسکانسین-Whitewater.

در مقایسه با به اشتراک گذاری و گفت آنها شرکت 57 درصد می گویند این بسیار مهم است برای آنها را به شمارش در سرشماری. حدود یک چهارم می گویند آن را نسبتا مهم است.

این نظرسنجی نشان می دهد حدود یک سوم از آمریکایی ها یا بسیار بسیار با اعتماد به نفس است که اداره آمار ایالات متحده خواهد شد نگه داشتن اطلاعات شخصی خود را محرمانه در حالی که تقریبا همان سهم می گویند آنها نسبتا با اعتماد به نفس. حدود یک سوم دیگر را کمی به هیچ اعتماد به نفس در این سازمان برای حفظ اطلاعات خصوصی خصوصی حتی اگر این اداره است که از نظر قانونی ملزم به انجام آن است.

حدود یک چهارم از آمریکایی ها گزارش مقدار زیادی از اعتماد به نفس در مردم در حال اجرا دفتر سرشماری ایالات متحده و تقریبا دو سوم می گویند که برخی از اعتماد به نفس.

جو Domas 57 ساله نجار در پاریس تنسی گفت که او قصد دارد برای پر کردن فرم سرشماری اما نمی خواهد جواب هر سوال. پرسشنامه می پرسد که چگونه بسیاری از مردم زندگی در یک خانواده; آیا خانه خود را در مالکیت و یا اجاره; سن و نژاد و جنسیت هر فرد در خانه زندگی می کنند و چگونه آنها مربوط است.

“من نمی فاش کردن بسیاری از اطلاعات شخصی. من فقط آنها را به یک سر تعداد تقریبا” Domas گفت. “من نه به دولت نفوذ و راه اینترنت است که مردم نشت اطلاعات است.”

اکثریت می گویند که آنها شنیده و یا خوانده شده در مورد تعداد هر کسی زندگی در آمریکا, بزرگترین زمان صلح عمل دولت فدرال متعهد اما فقط 2 در 10 می گویند آنها می دانند که “زیادی است.” حدود یک سوم می گویند که آنها شنیده و یا خوانده کم و یا هیچ چیز در همه.

که به احتمال زیاد تغییر پس از سرشماری گسترش آن تبلیغات انتخاباتی در هفته گذشته. هدف از 500 میلیون دلار آموزش و پرورش و توسعه تلاش است برای رسیدن به 99 درصد از 140 میلیون خانواده های ایالات متحده با پیام در مورد اهمیت شرکت در سرشماری سال 2020.

بسیاری از کسانی که می گویند آنها را بررسی در این سال فکر می کنم آنها آن را کامل آنلاین. نزدیک به نیمی می گویند که به احتمال زیاد خود را با فرمت با یکی دیگر از 2 در 10 گفت: آنها انتظار برای پر کردن و پست در یک مقاله پرسشنامه. فقط 4 درصد می گویند که آنها ترجیح می دهند گوشی اما 30 درصد می گویند که آنها هنوز نمی دانند که چگونه آنها را پاسخ دهند. این اولین سرشماری بمدت ده سال است که در آن اکثر شرکت کنندگان در حال تشویق به پر کردن فرم آنلاین.

گیل پارک 60 ساله بازنشسته برنامه ریز مالی از Stephenville تگزاس گفت که او هنوز تصمیم گرفته نشده اگر او را به پاسخ به سوالات به صورت آنلاین و یا با استفاده از فرم های کاغذی. پارک ها و همسر خود را اغلب درایو به یک مرتع پرورش احشام آنها را یک ساعت در جنوب که در آن زندگی می کنند برای نگه داشتن زبانه ها در پروژه های ساختمانی و نوزاد گوساله.

“اگر ما یک کاغذ فرم همسر من می تواند آن را پر کنید در حالی که ما در حال رانندگی به پایین وجود دارد و رانندگی بازگشت” پارک گفت.

اکثریت در سراسر نژادی و قومی می گویند که آنها بسیار به احتمال زیاد به شرکت اما در حدود نیمی از سفید آمریکایی “بسیار” احتمال دارد در مقایسه با مورد 3 در 10 سیاه و اسپانیایی آمریکایی.

حدود 8 در 10 کالج تحصیل آمریکایی ها اما فقط حدود دو سوم از کسانی که بدون مدرک می گویند که آنها بسیار به احتمال زیاد به شرکت.

به طور مشابه حدود 8 در 10 بزرگسالان مسن تر از 45 می گویند که به احتمال بسیار زیاد برای تکمیل یک پرسشنامه سرشماری در مقایسه با بیش از نیمی از بزرگسالان جوان.

نیز وجود دارد قابل توجه فاصله سنی در فرم ارجح از پاسخ دادن به سوالات. فقط حدود یک چهارم از بزرگسالان سنین 60 سال و بالاتر شرکت کنند می گویند که آنها را بررسی آنلاین در مقایسه با بیش از نیمی از کسانی که جوان تر هستند. افراد مسن نیز تا حدودی بیشتر از بزرگسالان جوانتر به بیان اعتماد به نفس بالا در اداره آمار به نگه داشتن اطلاعات خود را خصوصی 37 درصد در میان کسانی که 45 سال و بالاتر و 25 درصد در میان بزرگسالان جوان.

“گرفتن اطلاعات دقیق مهم است” گفت: پارک که او نیز از صندلی های محلی حزب جمهوری خواه. “ما نیاز به دانستن است که در اینجا و چه چیزی نیست.”

___

AP-NORC نظرسنجی از 1,074 بزرگسالان انجام شد Feb. 13-16 با استفاده از نمونه گرفته شده از NORC احتمال مبتنی بر AmeriSpeak پنل طراحی شده است که به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده. حاشیه خطای نمونه گیری برای همه پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 4.2 درصد است. پاسخ دهندگان بودند به طور تصادفی انتخاب و با استفاده از آدرس های مبتنی بر نمونه گیری روشها و بعد از آن مورد مصاحبه قرار گرفتند آنلاین یا از طریق تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>