منفور ترین Kmart در آمریکا می شود منفور ترین نقاشی دیواری در شهر

“من یک چیز…” هنرمند Instagram پست شروع می شود.

و یک چیز در آن بود. نقاشی دیواری, نقاشی روی بسیار بدخیم Kmart در Nicollet و دریاچه خیابان برجسته سیاه و سفید و غیر سفید افسر پلیس بغل کردن و یا آن را در حالی که یک فرد سیاه و سفید قطاری از لحظه ای که روی دوربین گوشی خود.

هنرمند, Christina Marie (@christina.ماری.g) ارسال شده یک تصویر از او در کار است که هر دو به عنوان با عنوان آشتی یا عشق دشمن خود رادر Instagram. آن را به خوبی دریافت کرده است.

Christina Marie

Christina Marie

“این است که نفرت و اهانت به جامعه سیاه” یک دیدگاه پاسخ داد. “این نقاشی دیواری به معنای واقعی کلمه است برای شما و هر کس دیگری با گناه گفته بودن که معشوق خود را نیروی پلیس هیچ کاری نمی کند برای هیچ کس. آن را به پایین.”

“Whew شیلی لطفا نگاهی به این پایین نگاه شما احمقانه است.”

“چگونه شما در مورد می گویند:” دشمنان خود را دوست دارم?'” یکی دیگر از خواسته. “شما یک برخورد با ظلم و ستم. شما اینجا هستیم برای تقویت صدای به مردم بگویم که “عشق خود را دشمن” و نقاشی دیواری و پس از آن اقدام به خود ممتاز است.”

پس چگونه این سفید مزخرف اتفاق می افتد ؟ نقاشی دیواری ایجاد شده به عنوان بخشی از #lakestreetprayerwall یک پروژه سازمان یافته توسط کشیش پیتر Wohler که مدیر اجرایی, منبع, MN, ایمان مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با جوانان در خطر و حامیان خرید اینترنتی هنر ابتکار که میزبان انواع حوادث و ویترین شهری و هنرمندان.

مطمئن باشید که دیواری کوتاه بود. بخش هایی از قطعه آسیب دیده بودند بیش از دو شب. در سومین شب یک گروه نشان داد تا برای از بین بردن آن را یک بار و برای همه است.

“ما در تلاش بودند به مودبانه تعامل” Wohler گفت استار تریبیون. “ما خواسته آنها را مودبانه برای جلوگیری و آنها نمی خواهد تا زمانی که ما پیشنهاد میکنیم سپس آن را خودمان.”

Wohler می گوید که همه چیز رو خشونت زمانی که او در تلاش برای متوقف کردن defacing. “[آنها] به من حمله کرد از لحاظ فیزیکی به من مشت در بازگشت به بارها و بارها و اسپری نقاشی من در سراسر بازوها و قفسه سینه.”

در ضمن پست اصلی از این هنرمند است که هنوز هم با هزاران نفر از نظرات. ماری کاهش یافته است به بحث در مورد نقاشی دیواری با روزنامه ها و نه درگیر با هر یک از آنلاین پاسخ. او تا به حال به روز رسانی اصلی او Instagram صفحه را با یک لینک به #lakestreetprayerwall پاسخ به جنجال.

“ما عذر خواهی برای هر کسی که در زمان ارتکاب جرم” ، “ما متوجه است که این ممکن است به عنوان سیاسی بودن و یا حساس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>