ریزه رزومه لاک پشت گشت زنی در منطقه سواحل

یک ساعت 11th تصمیم توسط شهر ونیز به کمک $16,548 به تلاش معنی سواحل خواهد شد نظارت به عنوان معمول است.

ونیز — یک ساعت 11th تصمیم توسط شهر ونیز به صرف کمی بیش از $16,500 به یارانه آزمایشگاه دریایی خرده سالانه لاک پشت لانه بررسی به این معنی که تلاش — که آغاز شده و صبح روز چهارشنبه — ادامه خواهد داد و آن را به عنوان در سال گذشته است.

“ما در حال رفتن به آنها پرداخت $15,000-به علاوه” ونیز شهردار ران Feinsod گفت: بعد از ظهر پنجشنبه.

در مارس 10, ریزه مقامات خواسته بود ونیز شورای شهر برای $15,800 برای کمک به پرداخت برای لاک پشت های نظارت در این سال — و مشابه سهم در سال های پس از آن از طریق 2024 تا زمانی که این نظارت می تواند یارانه های بعدی دور از ساحل renourishment پرداخت.

تا حدودی به دلیل نگرانی بودجه و تا حدودی به این دلیل که شهر در حال ابداع یک فرایند برای تحقق بودجه درخواست برای منطقه غیر انتفاعی و سازمان های دیگر, شورای تصمیم گرفتند به صرف پول است.

شهرستان مدیر اد Lavallee گفت: این شهرستان خواهد شد در واقع به ریزه $16,548 این سال است که هزینه برآورد شده برای سال 2021 سال مالی.

تا به حال این شهرستان نیست یارانه هزینه و سپس شبکه همراه حدود نیمی از 3.1 مایل از ساحل در محدوده شهر شده اند بررسی شود اما کسانی که لانه را نداشته اند بنا برای حفاظت و نه خواهد پیگیری نظارت رخ داده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

“این مناطق که در سوال دیگر در سوال” Feinsod گفت. “آنها در حال رفتن به انجام همان طول ساحل, آنها تا به حال انجام شده در سال های گذشته.

“ما در حال رفتن به پرداخت آنها را به انجام کل کار راه حق,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به جلو و انجام آنچه من فکر می کنم درست — از نظر مالی آن را مقدار زیادی از پول را برای این شهر است.”

از سال 2007 ریزه مشاهده است 294 درصد افزایش در لانه در امتداد سواحل ونیز با 163 لانه مشاهده شده در سال 2007 و 643 لانه در 2019.

اما تنها حدود 35 درصد از کسانی که لانه داشت و در مناطقی که می شده اند بنا اگر شهر نیست یارانه این تلاش اشاره کرد ملیسا برنارد ارشد زیست شناس و حفاظت manager برای لاک پشت دریایی حفاظت و برنامه های تحقیقاتی در ریزه.

ریزه مانیتور لاک پشت های تودرتو در ساراسوتا کانتی سواحل از Caspersen ساحل شمالی و همچنین همه از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید.

برنارد گفت: وجود چند سکسکه زمانی که نظارت آغاز شده و یکشنبه به دلیل سواحل عمومی بسته هستند و پارکینگ های عمومی مناطق مسدود شده به دلیل coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

“امروز به نظر می رسید برای رفتن صاف تا آنجا که من شنیده,” او اضافه شده است. “ما در حال انجام OK تلاش برای عمل به همان اندازه کسب و کار به طور معمول به عنوان ما می توانیم در حالی که ما فاصله اجتماعی.”

به طور معمول لاک پشت گشت ها شامل دو یا سه نفر پس مطلق اعداد نیست یک مسئله برنارد گفت. مهم این است که مطمئن شوید که این گروه در حال گسترش کمی بیشتر از معمول از آنها به عنوان راه رفتن در ساحل.

هفتگی شماره ارسال خواهد شد هر دوشنبه mote.org/2020nesting که آن را ممکن است برای دیدن شماره های شکسته شده در محل.

لاک پشت لانه نظارت بر 15 آوریل آغاز شده و همچنان از طریق پایان ماه اکتبر.

Feinsod گفت که او متوجه نیست که یک پیشنهاد برای نظارت بر سواحل ونیز به صورت رایگان ساخته شده توسط Kevin Claridge دانشیار معاون رئیس جمهور برای حمایت پژوهشی و ساحلی سیاست برنامه های ریزه که عبارتند از: کاهش خدمات.

او chalked که تا به مسائل مربوط به ارتباطات است که یک نتیجه از coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله بیش از حد.

“این است که همه انجام می شود نه در حالت عادی راه” Feinsod گفت. “بسیاری از مسائل که انجام گرفتن تکه تکه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>