حرکت به تغییر نام “یکشنبه خونین “‘ پل دارای منتقدان در سلما

حرکت به تغییر نام “یکشنبه خونین “‘ پل دارای منتقدان در سلما

توسط جی ریوز آسوشیتد پرس

سلما علا. (AP) — هزاران نفر جمع شده بودند در این رودخانه شهرستان در سال 1940 به اختصاص یک پل جدید به افتخار سفید supremacist ادموند Pettus یک مؤتلفه کلی و مشهور Ku Klux Klan رهبر. فقط 25 سال بعد پل جهانی شد نقطه عطفی در زمانی که حقوق مدنی راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم در آن پایه.

امروز با هزاران معترض در سراسر کشور در برابر نژادی و بی عدالتی در یک سال فشار به دست آوردن بخار به تغییر نام ادموند Pettus پل به افتخار Rep., John Lewis, که منجر 1965 راهپیمایان در روز “یکشنبه خونین.” اما ایده این است رسم مخالفان در سلما از جمله از برخی از کسانی که در راهپیمایی با لوئیس آن روز.

Pettus’ نام دارد جالب اینجاست بیا به هم نماد آزادی سیاه و نباید بیش از رنگ برخی می گویند. دیگران مخالفت با این حرکت به دلیل لوئیس بود یک خارجی که به دنبال در قدم به قدم از محلی که کار می کرد برای پایان دادن به تبعیض نژادی برای سال قبل از او وارد شدند. هنوز هم دیگران از ترس تغییر خواهد صدمه دیده و گردشگری در یک فقیر شهر با کمی برای رفتن آن دیگر از آن حقوق مدنی تاریخچه.

فیلم آموزش Lowery که قرار بود 14 و دریافت 35 بخیه در سرش در یکشنبه خونین, نمی خواهید به bridge تغییر نام داد و برای هر کسی است. او گفت: گستردگی بیش از این آب گل آلود رودخانه آلاباما “آیا یک بنای تاریخی آن را بخشی از تاریخ است.”

“آنها نیاز به ترک پل من به تنهایی” گفت: Lowery, 70.

Lowery خواهر کوچکتر Jo Ann مطلوب که او نیز بود و در میان حدود 600 راهپیمایان در 7 مارس 1965 طولانی مخالف تغییر نام پل. اما در میان تظاهرات گسترده پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینه سوتا او در حال حاضر به طور آزمایشی پشتیبانی از تغییر نام این دهانه به صورت محلی “سربازان” نه Lewis.

“جان لوئیس قهرمان من; او قهرمان من از آنجایی که من یک کودک بود” گفت: مطلوب. “من او را دنبال کرد تا در آن ادموند Pettus پل. اما من و جان شد نه تنها آنهایی که وجود دارد.”

پل نام Pettus که مبارزه برای کنفدراسیون بود و مشهور KKK grand wizard که به خدمت در سنای آمریکا در زمانی که Jim Crow قوانین به افراد نزدیک به کل کنترل در آلاباما. او در سال 1907.

در روز 1940 پل فداکاری که برخی از 7000 با حضور در یک رژه شامل یک شناور به تصویر می کشد ، این شهر در روزنامه چاپ یک بیوگرافی تحسین آمیز گفت که Pettus شد “اختصاص داده شده تماما به upbuilding از دولت ما و آوردن نظم از هرج و مرج carpetbaggery و negro تسلط” پس از جنگ داخلی.

دادخواست آنلاین به تغییر نام این پل بوده است پس حداقل 2015 سال پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش بازدید سلما به مناسبت 50 سالگرد یکشنبه خونین زمانی که سربازان دولت ضرب و شتم رای گیری حقوق از رسیدن آنها به عنوان عبور از پل در راه به مونتگمری, پایتخت.

لوئیس بومی جنوب شرقی آلاباما بود که در مقابل یک ستون طولانی و به شدت زخمی شدند. بستری به طور خلاصه او رفت و به یک حرفه ای در عرصه سیاست و نمایندگی آتلانتا در کنگره از سال 1987.

در سال 2015 لوئیس و دموکرات در کنگره ایالات متحده تری Sewell, the lone آفریقایی آمریکایی در آلاباما در کنگره هیئت همکاری یک قطعه نظر مخالف هر گونه تغییر به پل نام.

“تغییر نام پل خواهد سازش تاریخی یکپارچگی رای گیری جنبش حقوق” آنها گفت.

اما بسیار تغییر کرده است پس از آن. لوئیس تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان لوزالمعده در ماه دسامبر و رانندگی برای از بین بردن مؤتلفه نمادها به دست آورده حرکت فلوید پس از مرگ; های متعدد شورشی آثار پایین آمده اند پس.

با یک درخواست برای تغییر نام پل برای لوئیس به دست آوردن بیش از 285,000 امضا, سیول به تازگی گفت که او می خواهم تغییر ذهن خود و در حال حاضر پشتیبانی از بین بردن Pettus’ نام. Sewell که از سلما شخصا نعمت نامگذاری این پل به صورت Lewis اما گفت: این تصمیم باید به مردم شهر.

“در حالی که به اعتقاد من اهمیت تاریخی از پل فراتر از انسان برای آن بود که نام من نیز اذعان کرد که در این لحظه همه چیز باید روی میز که شامل تغییر نام پل” Sewell در بیانیه ای گفت.

دستیار لوئیس نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

میراث جنوبی گروه در مخالفت با حذف هر گونه شورشی یادآوری و Facebook برای سلما ساکنان تا به حال روحیه بحث در مورد این موضوع. AC ریوز که سفید است و انجام تورهای در این شهرستان گفت: جانبازان بازمانده از سلما جنبش حقوق مدنی باید تصمیم.

“من فکر می کنم مردم سفید باید فقط خفه شو در مورد آن,” او گفت:.

آلاباما قوه مقننه کنترل می شود توسط سفید و جمهوری خواهان را به تصویب هر گونه تغییر و گفت: تونی هریس, دولت, حمل و نقل, سازمان, سخنگوی.

مجلس آلاباما کشته 2015 قطعنامه که اجازه داده اند این پل به تغییر نام سابق سناتور ایالت که تحت حمایت است که اندازه گیری هنک ساندرز در حال حاضر می خواهد به تغییر span “پل آزادی” به جای لوئیس.

در حالی که جمهوری خواهان محافظه کار دریغ ممکن است به تغییر نام این پل در بیشتر سفید وزارت امور خارجه که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شدت محبوب در میان اوباما رای دهندگان هر طرف از تغییر نام بحث به نظر می رسد سیاه و سفید پشتیبانی سلما در یک شهر تقریبا 17,000 است که بیش از 80 درصد ،

رهبران محلی دیدن گردشگری به عنوان یک راه برای آوردن پول جدید به سلما که در آن 41 درصد از ساکنان در فقر زندگی می کنند و کارفرمایان بزرگ کمیاب هستند و آنها نگران آن است که تغییر پل نام ممکن است مردم به یک دلیل کمتر به بازدید از شهر.

“پل است که یک قطعه بزرگ از صنعت گردشگری در اینجا در شهر سلما پس از آن واقعا مهم است که ما نیز در نظر پتانسیل اقتصادی که تغییر نام می تواند داشته باشد گفت:” لیدیا Chatmon که سیاه و سفید است و با این نسخهها کار با یک گروه ترویج گردشگری.

مطلوب نیز نگرانی در مورد اثر گردشگری و شک و تردید هر چیزی را به سرعت اتفاق می افتد. که OK او گفت: با توجه به این که چیزی خوشمزه در چگونه نام یک سفید supremacist آمده است به نماد آزادی برای مردم سیاه و سفید که هنوز هم عبور از پل قدیمی هر سال به مناسبت حوادث سال 1965.

“چه اتفاقی افتاد که پل تغییر کل معنای ادموند Pettus پل ادموند Pettus به من” مطلوب گفت. “من شرط می بندم او نورد در قبر او هر بار که ما راه رفتن در سراسر که پل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>