MSNBC ذوب پایین بیش از ساندرز’ پیشتاز وضعیت

آن را به عنوان روشن شد شنبه شب که سناتور. برنی ساندرز خواهد فرار با نوادا حزبی و امن و موقعیت خود را به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک ریاست جمهوری, اولیه, MSNBC مجریان و همکاران شدت انتقاد کرد در این سناتور و هواداران خود را در عجیب و غریب و گاهی اوقات هیستریک مد نزولی به یک ناظر تنها می تواند توصیف به عنوان “تمام عیار freakout.”

پیش از آن در دموکراتیک اولیه فرایند Comcast متعلق به شبکه بدنام شد برای نادیده گرفتن سناتور ورمونت و پوشش او منفی که آن را تحت پوشش او در همه.

اما روز شنبه مشخص و روشن تشدید خصومت از MSNBC‘s-air شخصیت به عنوان ساندرز’ متنوع ائتلاف حامیان رو او را به یک پیروزی در نوادا سوم متوالی دولت که در آن سناتور موفق به کسب رای مردم.

نیکول والاس سابق ارتباطات مدیر برای جورج دبلیو بوش در کاخ سفید توصیف ساندرز’ چند نژادی, چند نسل ائتلاف به عنوان یک “جیر جیر عصبانی اقلیت” و متهم سناتور استقرار “هنرهای تاریک” را به عنوان او معرفی دموکراتیک مشاور سیاسی James Carville که اقدام به اعلام ساندرز’ برنده شدن در نوادا یک پیروزی برای رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

در یک نقطه و در ظاهر خود را Carville دست تکان داد در دوربین و گفت: “سلام ولاد” نشان می دهد پوتین به احتمال زیاد تماشای MSNBC‘s پوشش حزبی نتایج.

والاس بعد از آن اظهار تاسف کرد که او “هیچ ایده چه چیزی رای دهندگان فکر می کنم در مورد هر چیزی دیگر” پس از او همکار استیو Kornacki توضیح داد که ساندرز خوب انجام شده در حوزه با تعداد زیادی از آشپزی اتحادیه کارگران با وجود اتحادیه های رهبری را در تضاد سمت سناتور.

NPR‘s ماریا هینجسا مکرر MSNBC نویسندگان خواستار به دانستن آنچه که ساندرز انجام داده است به “در واقع تحویل به صورت لاتین و لاتین رای دهندگان” پس از سناتور تحت سلطه دموکراتیک زمینه در میان کسانی که رای دهندگان در نوادا است.

MSNBC مطمئن است که بسیاری از مفسران که نفرت ساندرز ایم” برایان Fallon, مدیر اجرایی تقاضا عدالت که در خدمت به عنوان ملی دبیر مطبوعاتی برای هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

ترین unhinged خطوط شنبه شب در آمد از “بیس بال” میزبان کریس ماتیوز که در مقایسه با ساندرز’ نوادا پیروزی به تهاجم نازی ها در فرانسه.

“من خواندن شب گذشته در مورد سقوط فرانسه در سال 1940” گفت: متیوز. “و به طور کلی رینو-تماس تا چرچیل و می گوید:” بیش از آن است.’ و چرچیل می گوید: “چگونه می تواند باشد ؟ تو بزرگترین ارتش در اروپا است. چگونه می توانید آن را بیش از؟’ او گفت: “آن را بیش از.'”

“بنابراین من تا به حال که سرکوب احساس” ماتیوز ادامه داد. “من نمی تواند به عنوان وحشی به عنوان Carville اما او لعنت هوشمند و من فکر می کنم او را لعنت حق بر این یکی.”

در اوایل روز شنبه به عنوان رویاهای مشترک گزارش ماتیوز پیشنهاد کرد که چهار سال بیشتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر ممکن است برای حزب دموکرات از ساندرز ریاست جمهوری است.

ماتیوز سخنان و مقايسه ساندرز کمپین به نازی ها—اولین بار نیست که یک MSNBC میزبان ساخته شده است که چنین مقایسه—موجب واکنش فوری و خواستار استعفای خود را.

مایک کسکا و ارتباطات و مدیر برای Sanders, کمپین توییتی که او “هرگز فکر نمی کردم بخشی از کار من خواهد بود شفاعت با یک شبکه خبری ملی برای جلوگیری از تشبیه کمپین یک یهودی نامزد انتخابات ریاست جمهوری که خانواده اش محو شد توسط نازی ها به رایش سوم.”

“اما در اینجا ما” کسکا نوشت.

“برای کسانی از شما به اندازه کافی تاسف به روشن MSNBC” نوشت تپه تلویزیون‘s Krystal توپ “شما شاهد تمام عیار freakout. نازی مقایسه مفسران در نزدیکی اشک و حتی یک پذیرش خیره کننده که شاید آنها را درک نمی کنند و این کشور دیگر.”

MSNBC‘s شبکه گسترده بحران آنقدر آشکار است که مفسران بر رقیب شبکه در زمان توجه داشته باشید و در مورد آن صحبت کردیم به صورت زنده از تلویزیون.

“وجود دارد یکی دیگر از ایستگاه کانال دیگری گفت:” سی ان ان از عوامل ون جونز “که در آن مردم در حال ناجور ذوب پایین در سراسر کشور حداقل بیش از امواج رادیو و تلویزیون.”

“او اشتباه نیست” جونز گفت: از Sanders. “استقرار ناراحت است.”

الکساندرا Rojas, مدیر اجرایی عدالت دموکرات اقدام به توضیح شرکت های بزرگ رسانه ای را باز خصومت نسبت ساندرز و حامیان او در ظاهر در سی ان ان جمعه شب.

“من نسبتا جدید که اینجا در سی ان ان” گفت: Rojas که منجر به این شبکه به عنوان یک مفسر سیاسی. “وجود دارد و نه تن از افرادی هستند که در سن و سال من یا که شبیه من است. بسیاری از مردم که نشستن در بسیاری از قدرتمند ترین اتاق ها در کشور به جلو هل دادن ما اخبار… نه همان سطح از کلاس.”

“حتی اگر آن را نمی ممکن است شما می دانید برخی از افراد به معنای واقعی کلمه کشیدن رشته ها” Rojas گفت: “وجود یک جهان بینی است که بسیار متفاوت از زندگی روزمره رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im