Mu چت با George Takei, هنر در شکوفه می رود مجازی: همه چیز رایگان برای این آخر هفته

Mu-Tini Hour

Mu-Tini ساعت

جمعه:

Mu-Tini ساعت

مجازی رایگان hangouts. این هفته تئاتر Mu مدیر هنری لیلی تونگ کریستال میزبان نویسنده و آهنگساز و ترانه سرا جی Kuo; بازیگر عدالت اجتماعی فعال و نویسنده George Takei; و \برنده جایزه های متعدد بازیگر و خواننده Lea Salonga. Hangout پخش خواهد شد در Facebook Live, و شما می توانید با ثبت نام (و به طور مستقیم کمک به Mu هنری جامعه) در www.theatermu.org/virtual-signup. 7 p. m. مارس 24; رایگان.

زمین 10000 جریان

سه روز آنلاین جشنواره موسیقی با بهره گیری از هنرهای محلی و جامعه موسیقی شامل 30 دقیقه اجرای برنامه توسط کریس Koza, Jillian Rae, John Mark Nelson, علامت Mallman عفت قهوه ای, Charlie Parr, گابریل داگلاس مارتین Devaney کورتنی Yasmineh آماندا فضل کتی Vernon Heiruspecs قتل عام جلاد دن اسرائیل بنجامین میلر ، کمک های مالی می تواند به طور مستقیم به نوازندگان در طول عملکرد خود را. برای اطلاعات بیشتر و کامل ترکیب و تنظیم بار بازدید landof10kstreams.com. 12-10 بعد از ظهر روزانه از مارس 24-26; رایگان.

امیلی گولد و کورتیس Sittenfeld

آنلاین چت و گفتگو با دو نویسنده در مورد کتاب های جدید, ‘کامل آهنگ’ و ‘Rodham,’ با مخاطبان Q&A را دنبال کنید. بخشی از انبار را Wordplay آنلاین جشنواره است. اطلاعات بیشتر در loft.org. ساعت 2 بعد از ظهر مارس 24; رایگان.

کم

یک هفته اجرای زنده سری از دلوت indie جانبازان به نام “این جمعه من در پایین.” 3 p. m. در Instagram.

Virtual Art in Bloom

مجازی هنر در شکوفه میا

مجازی هنر در شکوفه

اتصال به مجازی هنر در بلوم از طریق میا Facebook, Instagram (@artsmia) و توییتر (@artsmia) کانال برای هنر در شکوفه تصاویر و فیلم گل تفاسیر از پست های وبلاگ ، ساعت 10 صبح-9 p. m. روز از مارس 23-26; رایگان.

غرفه شبح

آنلاین سود عملکرد غرفه شبح توسط ویلر در آسمان تئاتر محصولات شامل قبل از ثبت تولید Andrew Erskine ویلر برنده جایزه 2019, انفرادی, نمایش فیلم برداری قبل از مخاطبان زنده است. هر عملکرد به خود اختصاص داده است های مختلف شهرهای دوقلو هنر تئاتر سازمان با لینک ارائه شده به کمک های مالی به این سازمان در طول هر عملکرد. تمام اجراهای خواهد بود جریان در www.facebook.com/wheelerinthesky. 9 بعد از ظهر هر جمعه., Sat., و خورشید. از مارس تا 24 مارس 3; رایگان; کمک های مالی را تشویق کرد.

DJ Hampster رقص

آنلاین رایگان رقص احزاب هر شب این هفته با یک هنرمند برجسته مخلوط هر پنج شنبه و مضمون رقص احزاب در روز جمعه و شنبه. 7-9 p. m. در حرکت یا کشش ناگهانی.

Dumb ماشین

یک زن تریک نشان می دهد شامل جیل برنارد ارائه شده توسط بزرگ تئاتر است. نشان می دهد که پخش Facebook live. 10:30 بعد از ظهر مارس 24; رایگان.

Glensheen عمارت تور مجازی

یک هفته پس از بسته شدن درب های خود را با توجه به COVID-19 Glensheen عمارت راه اندازی کرده است یک 360 درجه تور مجازی تجربه رهبری مدیر دن هارتمن یکی از معدود افراد مجاز و مستغلات در حال حاضر است. هارتمن به بررسی های مورد علاقه اتاق بر اساس مکان های محبوب با مهمانان و ارائه دسترسی به قبلا فضاهای بسته و موارد نادر از این مجموعه است. نیز وجود دارد که به تازگی راه اندازی تور برنامه است که نقشه های صوتی و توضیحات برای تقریبا در هر اتاق در این عمارت به عنوان به خوبی به عنوان یک چشم-جاسوسی گنج کتاب به شما کمک کند کشف عمارت. ویژگی های آن را می توان در یافت glensheen.org. تورهای مجازی ادامه خواهد هر روز هفته در ساعت 8 صبح CST از طریق Facebook Live. ساعت 8 صبح هر دوشنبه., سه شنبه,., بحباله نکاح در اوردن,., Thu., و جمعه. رایگان.

میدوی میکروفن

باز میکروفون شب شامل انواع کمدین توسط Derek Meyers. جریان در مایرز’ Instagram: @derek_is_meeeee. 9 بعد از ظهر هر جمعه. رایگان.

پشت فروشگاه, گوش دادن حزب

هر جمعه بعد از ظهر میزبان مادر بانجو و آنتونی Ihrig را در برخی از هموطنان نوازندگان را به گپ زدن در مورد خود موسیقی و داستان پشت های مورد علاقه خود را ضبط. 4 p. m. on Facebook.

Pete McCauley

پیت McCauley

شنبه:

پیت McCauley

آکوستیک عملکرد از McCauley اتاق نشیمن به شما با تمام درآمد حاصل از بهره کیستون خدمات اجتماعی و میدوی مواد غذایی قفسه. اطلاعات بیشتر در سلتیک اتصال به Facebook صفحه. کمک های مالی را می توان در PalPal.من/mccauleymedia. 7 p. m. مارس 25; رایگان.

Saint Paul Chamber Orchestra: مسابقه برای ریف

دیجیتال رایگان کنسرت های SPCO پیوست عروسک های ایجاد شده توسط لس آنجلس استاد خیمه شب ویکتور Yerrid. ساعت 10 صبح در مارس 25; رایگان.

بد بد, کلاه

“سلیمان در Livestream” بارگیری در این جریان از بد بد کلاه شامل مجموعه ای از اصل را پوشش می دهد, Q&A, و بیشتر. 4 p. m. YouTube.

مایکل می درخشد

مرکزی مینه سوتا خواننده و ترانه سرا انجام خواهد شد از اتاق نشیمن خود را در هر هفته. “شانس خود kiddos و سه تله دوستان (گربه بی مو نه به عنوان خزدار) ممکن است ظاهر.” 7:30 p. m. Facebook.

Amanda R. Perry

کلبه گراو خواننده و ترانه سرا انجام “زنده از اتاق نشیمن من” هر شنبه شب. او را آواز یک زن و شوهر را پوشش می دهد و همراه با اصل. 7 p. m. on Facebook.

شنبه مدار میزبانی YWCA مینیاپولیس

کار کردن با, به عنوان مثال. پیدا کردن آن را در Facebook. شنبه ها در ماه آوریل از 9 تا 10 صبح

لودگی Lassy چیزهای بی اهمیت

PG-13 آنلاین مسابقه چیزهای بی اهمیت. شرکت کنندگان می توانید به بازی به تنهایی و یا با هم بکشید مجازی تیم. جزئیات بیشتر در این رویداد Facebook صفحه. 7 p. m. مارس 24; رایگان.

شجاع جدید کارگاه می رود ویروسی

هفتگی دیجیتال سری شامل قسمت های اصلی پر از طنز, داستان سرایی و مصاحبه های ارائه شده توسط Brave New کارگاه آموزشی کمدی تئاتر. این مجموعه را از ویژگی های همه قسمت های جدید هر شنبه شب در 8 p. m. در جریان Facebook Live و در bravenewworkshop.com. تمام کمک های ساخته شده در طول پخش برنامه های کمک به حمایت از این سازمان در حالی که خود را به طور منظم عملیات باید بسته باقی می ماند. 8 بعد از ظهر هر شنبه. رایگان.

یکشنبه:

سحر و جادو آینه مجازی تجربه

Pop-up کلاس های رقص, هنر, داستان, بار, خواب, احزاب, بازی شب و بیشتر توسط پری داستان شاهزاده خانم از طریق Facebook live. با کلیک بر روی “علاقه” خود را برای دریافت به روز رسانی و بررسی یک نمونه در این “بحث و گفتگو” بخش Facebook صفحه. رایگان. 6:30 p. m. روز شنبه.

ویکی امرسون

“ما به شما یک دستور غذا, بازی سه آهنگ ها و همچنین کمک به کسی” حقایق مربوط بامریکا خواننده می گوید از جدید یکشنبه سری. “فکر می کنم این نشان می دهد که آقای راجرز با Chardonnay.” 5 p. m. در Facebook و Instagram.

مادر بانجو یکشنبه Singalong

الن استنلی منجر خواهد شد و شنوندگان در عامیانه و انجیل آهنگ که تمام خانواده می توانید آواز خواندن همراه. ساعت 11 صبح در Facebook

تفنگ ساچمهای Ragtime Band

هفتگی سپاسگزار یکشنبه فرفره رفته دیجیتال. این هفته تفنگ ساچمهای Ragtime Band نمایش خواهد یک مجموعه صوتی و الکتریکی مجموعه. لحن در برای آنچه که شما احساس و یا اقامت برای هر دو. 6:30 p. m. آکوستیک, 8:30 p. m. برقی در Facebook

نه رایگان بلکه این آخر هفته:

گرین کارت صدای مجازی داستان کوک جشن: داستان تبدیل شدن به همسایگان

آنلاین جمع آوری کمک و جشن مهاجرین که مثبت خدمت به جامعه است. بلیط و اطلاعات بیشتر greencardvoices.com/gala2020. 4-6:30 بعد از ظهر مارس 18; $55; $90 زن و شوهر بلیط.

نه رایگان بلکه اتفاق می افتد در این هفته:

پاتریک همه گیر کاباره

شامل خوانش شعر توسط مری مور عید پاک و بائو فی موسیقی توسط جورج Maurer تئاتر توسط Marcie رندن و Raving بومی و تئاتر و نقاشی/نصب و راه اندازی توسط Eyenga Bokamba و صوتی زمین بازی توسط بئاتریکس* شیشه با تشریفات پاتریک Scully. اطلاعات بیشتر در اینجا. 7:30 p. m. مارس 24; $15 پیشنهاد بلیط.

اوج خودی زوم نمایش کمدی

آنلاین نمایش کمدی این برنامه شامل مجموعه ای از کمدین های جکی Kashian تامی Ryman و اندی Erikson. بلیط و اطلاعات اضافی آنلاین. 8 بعد از ظهر مارس 25; $10. شهرستان صفحات 650 3rd Ave. S Ste. 1300 مینیاپولیس; 612-372-3700.

این سند تشکیل شده است فوری HTML edior ابزار. اینجا کلیک کنید و آن را تست به صورت رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im