چند تلفات ایالات متحده گزارش شده در افغانستان درگیری

کابل, افغانستان (AP) — آمریکا و افغانستان پرسنل نظامی از کار اخراج شدند در حالی که انجام یک عملیات در افغانستان در ولایت هلمند ارتش ایالات متحده روز شنبه گفت.

وجود دارد و چندین تلفات آمریکا اما تعداد و میزان صدمات نمی شد بلافاصله شناخته شده است به گفته یک مقام آمریکایی که نمی خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد اطلاعات است که به طور رسمی منتشر شد.

ارتش ایالات متحده و سخنگوی سرهنگ سانی لگت در بیانیه ای گفت که افغانستان و ایالات متحده پرسنل بودند ‘درگیر مستقیم شلیک.”

“ما در حال بررسی وضعیت” لگت گفت: بدون گفت که آیا وجود دارد هر تن رسیده است.

وجود دارد هیچ جزئیات دیگر.

طالبان و گروه دولت اسلامی وابسته به هر دو عمل در ولایت هلمند. این حادثه می آید که واشنگتن به دنبال پیدا کردن یک پایان برای افغانستان 18-سال جنگ امریکا طولانی ترین.

واشنگتن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد شده است در جلسه با نمایندگان طالبان در خاورمیانه وزارت امور خارجه قطر در هفته های اخیر. او به دنبال یک توافق برای کاهش خصومت به یک توافق صلح امضا شده که شروع مذاکرات میان افغان ها در هر دو طرف جنگ است.

در خود دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به مذاکرات صلح گفت: سربازان آمریکایی بودند نه به معنای خدمت به عنوان “سازمان های اجرای قانون” برای کشورهای دیگر.

“در افغانستان عزم و شجاعت از جنگ ما مبارزان اجازه داده است ما را به پیشرفت فوق العاده ای و مذاکرات صلح در حال حاضر در جریان است,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لولیتا C. Baldor در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>