موسیقی هرگز به معنای بیشتر به من

در منزوی راحتی از دوران کودکی من در اتاق خواب, وقتی کههمیشه من کاهش یافته و سوزن بر روی یک آلبوم جدید من جدید وارد دنیای تعجب, کشف, دل شکستگی و قهرمانی.

ماندن در داخل خانه در حالی که خود منزوی در طول coronavirus شیوع برخی از شباهت به آن روزها. من بسته ام به جهان به خاطر حفظ خود و یک بار دیگر تبدیل به موسیقی به روشن خلق و خوی من و سهولت ترس من.

در واقع من با تکیه بر موسیقی در حال حاضر بیشتر از همیشه. 45 دقیقه من اختصاص به فرو بردن خودم در آلبوم پناهگاه. News قطعا بدتر شده توسط من انجام می شود گوش دادن به ضبط but که نگران می توانید صبر کنید.

زمانی که من قرار دادن یک آلبوم در گردونه در حال حاضر و یا در جریان یک رکورد از طریق هدفون من به همان اندازه نیاز به طور موقت نجات من مایل به شنیدن یک آهنگ آشنا و آرام صدا. موسیقی نگه داشتنs من از سقوط از هم جدا.

تی شرتکلاه خیلی به درخواست هر هنرمند, اما پرونده برگزار شد من با هم و کمک به من در پیدا کردن و تعریف خودم از آنجایی که من برای اولین بار آغاز شده صرف کمک هزینه من در شاهزاده INXS و مدونا سوابق در ’80s در. ارتباط من به موسیقی همواره یکی از به دنیا وابستگی و من گوش دادنed مشتاقانه در حالی که گروههای به من معرفی مکان های من تا به حال هرگز تجربه من بود و هنوز به, و احساسات من فقط شروع به احساس می کنید.

من تبدیل کردم به سوابق به افزایش بار خوب (Primal Scream’s Screamadelica, این Beastie Boys’ بررسی خود را سر, Bjrk’s Post, Japandroids’ جشن راک) و من از طریق این بد (Billie Holiday این خانم در, ساتن, تیاو درمان’s فروپاشیNine Inch Nails’ شکننده پرتیشید’s ساختگی) تمام زندگی من. اما در این اخیر coronavirus تحمیل تبعید من تعامل با موسیقی قابل توجهی تغییر کرده است: موسیقی به عنوان یک اتصال به یک خلاق جامعه است که احساس می کنم قطع از یاد من که زیبایی و سحر و جادو هنوز هم وجود دارد.

موسیقی است و همچنین به طور فزاینده ای لازم است قطع از رسانه های اجتماعی و اخبار. اگر من قصد دارم افسرده, من ترجیح می دهم که Joni Mitchell یا Thom Yorke موسیقی متن فیلم است که مارپیچ رو به پایین به جای hyperventilating عضو شورای نظارت مدت در توییتر و یا سر صحبت در تلویزیون فریاد بیش از هر یک از دیگر. من تا پایان فر در یک توپ بر روی زمین یا راه; موسیقی فقط اجازه می دهد تا برای یک دور کمتر دردناک سقوط.

نوازندگان به وضوح نیاز است که اتصال خلاق نیز هست. مقدار برنامه ریزی شده و بی مطالعه موسیقی زنده جریان رشد می کند هر روز با هنرمندان پخشing صمیمی و اجرای كلیك كنید تعامل با طرفداران خود است. همه ما چه کسی را و عاشق موسیقی گم شده انتشار و حس جامعه ای که زندگی می کنند نشان می دهد ایجاد کنید. بنابراین با تمام اجراهای عمومی لغو شد برای آینده قابل پیش بینی در محل است که شما از نوازندگان مانند بن Gibbard, Colin Meloy, Charli XCX, فوتبال, مامان و دختر جیمز بلیک و کتی Crutchfield همه جریان فوق العاده اجرای زنده آنلاین. لورا Marling است که انجام روزانه درس گیتار در Instagram آموزش طرفداران او چگونه به بازی آهنگ های او.

آن ممکن است صدای کمی twee اگر ما پس از جان گذشته برای صداقت و گاه به گاه رفاقت ژست های او. این موقت اجرای برنامه به بینندگان یک نگاه اجمالی به نوازندگان فرایندهای خلاق و بهir صفحه اصلی استودیو. آنها محبت تلاشs را به همه ما نزدیک تر است در حالی که ما یادآوری میکند که ما در حال رفتن را از طریق این تنهایی.

این ترس و وحشت بار و آن را OK به احساس شکسته و ترس. من بیشتر و بیشتر هر روز. اما موسیقی همواره قدرت به قطعه من به عقب با هم دوباره بعد از من شکسته توسط جهان و در حال حاضر بیشتر از همیشه نیاز دارم تسکین شیرین است که می آید از دست دادن خود را در داخل یک رکورد و کشف اسرار این نوازندگان را پنهان وجود دارد.

برای یک لحظه کوتاه همه ما می توانید عنکبوت از مریخ نوع آبی سوپا Dupa پرواز و یا دندانه دار کمی قرص. احساس نمی آخرین طولانی است و ما باید گرامی لحظات کمیابی در حالی که ما می توانیم. در نهایت ما باید ضربه محکم و ناگهانی خودمان را از این خیال به چهره واقعیت و کشف کردن چگونه ما قصد داریم در حال تغییر همه چیز بهتر است.

اما کسانی که مختصر چشمک می زند از موسیقی سحر و جادو هستند به اندازه کافی برای تسکین روح من و سهولت ذهن من—تا زمانی که همه چیز سنگین دوباره و از آن زمان برای قرار دادن یک رکورد دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>