سالن های موسیقی و باشگاه: چه کسی بسته و برای چه مدت ؟

پس از فرماندار وضعیت اضطراری اعلام روز جمعه درخواست کرد که برگزارکنندگان لغو تمام حوادث 250 یا بیشتر مردم اکثر مکانهای قطع اجرای موسیقی برای چند هفته. و راستش با توجه به حذف نیاز به حفظ اجتماعی فاصله برای کنترل گسترش COVID-19 ما احساس نمی راحت توصیه که شما با شرکت در رویدادهای چند که باقی می ماند برنامه ریزی شده است.

در زیر لیستی از مکانهای است که لغو و یا به تعویق افتاد رویدادهای آینده. با CDC توصیه که حوادث حتی 50 نفر لغو می شود و ممکن است دستورالعمل های دیگر در سطح دولت در این لیست است که به احتمال زیاد به تغییر مکرر. ما نگه داشتن آن به روز شده است.

زراد خانه – چند ماه مارس و آوریل نشان می دهد در حال حاضر لغو شده و یا موکول. “برای همه نشان می دهد آینده در 30 روز آینده اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود که ما آن را دریافت خواهید کرد. ما را از برقراری ارتباط به خریداران بلیط برای رویدادهای فردی به طور مستقیم از طریق ایمیل و به تمام طرفداران ما با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی.” اطلاعات بیشتر در اینجا.

سرو مرکز فرهنگی – همه نشان می دهد از طریق 15 آوریل به تعویق افتاده و یا لغو شود. بازپرداخت اطلاعات و موکول تاریخ در دسترس در اینجا. همچنین شما می توانید بلیط برای سرو غیر انتفاعی به عنوان یک معافیت مالیاتی کمک مالی.

داکوتای – همه نشان می دهد از طریق مارس 26 تعویق و یا لغو شود. “باران چک برای لغو کنسرت خواهد بود به طور خودکار banked در حساب خود را و می تواند برای اجرای برنامه های آینده تا 1 آوریل 2021 (12 ماه). تعدادی از نشان می دهد در حال حاضر موکول شده است. بلیط های موجود شما را تضمین بلیط خود را برای موکول نشان می دهد.” اطلاعات بیشتر در اینجا.

فیل مور مینیاپولیس – همه نشان می دهد از طریق آوریل 3 لغو و یا به تعویق افتاد با چند لغو و reschedules در هفته بعد نیز هست. اطلاعات بیشتر در اینجا.

خیابان اول سالن (خیابان اول mainroom 7th St, ورود, خوب, خط, چمن باشگاه فیتزجرالد, تئاتر, کاخ تئاتر) تمام مارس نشان می دهد به تعویق افتاد. Ticketholders تماس گرفته خواهد شد از طریق ایمیل با موکول خرما و بلیط به اصلی تاریخ مفتخر خواهد شد. اطلاعات بیشتر در اینجا.

Hennepin تئاتر اعتماد سالن (دولت Orpheum, Pantages) – “ما در حال کار با خارج مروج به reschedule حوادث آینده.” اطلاعات بیشتر در اینجا.

یخچال – بسیاری از مارس نشان می دهد به تعویق افتاده و یا لغو شود. اطلاعات بیشتر در اینجا.

ارکستر سالن – همه از طریق اجرای مارس 23 لغو و یا موکول. اطلاعات بیشتر در اینجا.

Ordway مرکز هنرهای نمایشی – همه رویدادها از طریق 19 آوریل به تعویق افتاد. Ticketholders اطلاع داده می شود موکول خرما. اطلاعات بیشتر در اینجا.

Parkway تئاتر – همه رویدادها از طریق 27 ماه مارس به تعویق افتاد. تمام بلیط مفتخر خواهد بود برای موکول را نشان می دهد و بازپرداخت ممکن است درخواست شود در اینجا.

هدف مرکز – برخی از مارس نشان می دهد به تعویق افتاد. اطلاعات بیشتر در اینجا.

اکسل انرژی مرکز تمام حوادث از طریق مارس 23 و بسیاری از وقایع پس از آن لغو و یا به تعویق افتاد. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>