زن مسلمان را هدف استارباکس نوشیدنی با برچسب ‘داعش’

او گفت: barista نام به نوشتن در جام حذفی: Aishah. تلفظ “ah-یی-shuh.”

زمانی که او در جام حذفی پشت کلمه ناخوانا در سمت بود: “ایسیس.”

Aishah که کاهش یافته است را به نام خانوادگی او را به دلایل ایمنی بسیار ناراحت است. او فرض barista او به رسمیت شناخته شده به عنوان مسلمان و رفت متاسفانه ریشه مشترک از توهین با اشاره به سازمان تروریستی داعش.

هنگامی که یک گروه کوچک از مردان در تنظیم کردن یک بمب در Dar al فاروق مرکز اسلامی در بلومینگتون چند سال پیش آنها را پس از پذیرش خود را زیرا آنها معتقد بودند آن را به یک نقطه کانونی برای ترور استخدام – یک ادعا می کنند که هرگز اثبات توسط اجرای قانون است.

هنگامی که یک عکس تصادفی از یک زن جوان برگزاری یک تفنگ ظهور در توییتر پردازان توطئه اصرار داشت که 1. بود DFL در کنگره ایالات متحده Ilhan Omar (نبود) و 2. از آن گرفته شده در یک “آل’Qaida اردوگاه آموزشی” (نبود).

و با توجه به فصل مینه سوتا از شورای آمریکایی-روابط اسلامی’ (CAIR), مدیر اجرایی, Jaylani حسین (ع) این است که حتی اولین بار که شنیدم از کسی که نوشتن “داعش” در یک فنجان استارباکس و توزیع آن را به یک شخص اسلامی لباس. (برای یکی از این وجود دارد فیلادلفیا حادثه از سال گذشته است. مرد نام عزیز تلفظ “uh-zeez.”)

در CAIR کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, Aishah گفته بود امیدوار مدیر فروشگاه خواهد به او کمک کند.

“اما به جای او طرفه با barista,” او گفت:. مدیر گفته او پرسید که چه مسئله شد و گفت: کارکنان گرفتن نام افراد اشتباه “همه زمان ها است.”

“من احساس تحقیر. من احساس خشم. من احساس خوار,” او گفت:.

او و CAIR هر دو خواستار استارباکس و هدف را به آتش کارکنان درگیر و مراحل را به مطمئن شوید که این نوع از چیزی که هرگز دوباره اتفاق می افتد.

روز دوشنبه حسین (ع) گفت: مهمترین هدف گرفته بود به ارسال بیانیه ای ادعا چه اتفاق افتاده بوده است اشتباه صادقانه و barista حتی نمی دانند که آنچه داعش شد.

“اعتقاد ما این است که اسلام هراسی مدافع بیانیه” حسین گفت. CAIR همچنین ممکن است به دنبال دیگر راه های قانونی برای رسیدگی به این حادثه از جمله تشکیل پرونده شکایت با وزارت مینه سوتا حقوق بشر است.

استارباکس کاهش یافته است به نظر (فروشگاه در سوال این است که مجوز محل) اما یک هدف سخنگو با ارسال بیانیه ای گفت: شرکت “به شدت منع[s] تبعیض و آزار و اذیت در هر فرم.”

“ما بسیار متاسفم برای این مهمان تجربه در فروشگاه ما و بلافاصله عذرخواهی به او هنگامی که او ساخته شده فروشگاه ما رهبران آگاه از وضعیت” آن را گفت. “ما باید به بررسی این موضوع و بر این باورند که آن را عمدی اما یک اشتباه تاسف است که می تواند اجتناب شده است با روشن شدن بیشتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>