باید ببینید جریان: در اینجا چیزی است که ما در حال تماشای از خانه

'Derry Girls'

‘دری دختران’ کانال 4

Bridgette Reinsmoen کپی رئیس

شما چه شراب خواری تماشای?

دری دختران, یک کمدی از شبکه Channel 4

آن چه مورد ؟

کاتولیک نوجوانان ارین کوین و دوستان او از سن آمده در 1990s ایرلند شمالی در میان مشکلات است. چهار دختر و یک پسر (فارسی پسر عموی James که ایمنی را نمی توان تضمین شده در مدرسه پسران) کشف تمایلات جنسی خود را دزدکی حرکت کردن به کنسرت, غش کردن بیش از یک رویایی کشیش نیست حتی چشمک زدن زمانی که سربازان مسلح مدیره مدرسه خود را و نگاه در جامعه-ساختمان رویداد با “یادآوریست” به عنوان نخست شانس برای پیدا کردن یک قلاب به بالا (“آنها نه به عنوان fucked-در مورد رابطه جنسی به عنوان ما, شما می دانید. آنها در کار قرار داده. آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند.”).

والدین نسل در ضمن باید با aggravations اعم از واقعی آدم ربایی و سرقت خودرو به یک مخروبه شب در سینما پس از “اندکی تخلیه” باعث می شود آنها را به دست end of The Usual Suspects.

مورد علاقه لحظه/یاد, خط:

این نمایش پر است از شخصیت های کشیده شده اما مورد علاقه من ممکن است خواهر مایکل, the no-nonsense چشم-نورد کشیش-disdaining مجسمه عشق سر راهبه های از دختران مدرسه. او در پاسخ به tattletale, دانشجو, گزارش, ممنوع, پارتی: “شما به مراتب در زندگی جنی. اما شما نمی خواهد دوست خوب.”

را به شما توصیه می آن ؟

Aye! اغلب خنده دار. The ’90s در موسیقی متن فیلم سرگرم کننده و دو شش قسمت فصل رفتن به سرعت است. زیرنویسها ممکن است دوست شما اینجا حداقل تا لهجه و زبان عامیانه آشنا شوند.

که در آن می تواند ما را در جریان آن ،

Netflix

'Adventure Time'

ماجراجویی ‘زمان’ شبکه کارتون

امیلی کسل سردبیر در رئیس

شما چه شراب خواری تماشای?

ماجراجویی زمان!

آن چه مورد ؟

این کارتون در مورد یک پسر بچه و یک سگ به نام فین و جیک. آنها بهترین افراد که در یک خانه درختی و اجرا در اطراف خود آخرالزمانی سرزمین Ooo مبارزه برای خوب و مبارزه با, در میان چیزهای دیگر, خستگی, نقش های جنسیتی و خراب کردن روابط است. اما گاهی اوقات آنها فقط صبحانه و بازی بازی های ویدئویی.

قسمت های مورد علاقه/لحظه/یاد, خط:

جیک: “بیایید هرگز احمق دوباره.”

فین: “…صبر کنید! بیایید همیشه احمق است. برای همیشه لطفا برای!”

آیا شما rec آن ؟

من می توانم آن را توصیه نمی به اندازه کافی! آن را رنگارنگ و جادویی نشان می دهد کامل از ضرب وشتم و دوستی است که همچنین یک راهنمای خوب برای چگونه به یک انت فرد است. وجود دارد یک شاهزاده خانم است که هم نوع یک دانشمند دیوانه و یک ملکه خون آشام که نقش گیتار و این پسر. برخی از قسمت ها کمی احمقانه یک madcap adventures اما نیز وجود دارد بسیار عمیق اساطیر. و آن را به یک تم کامل آهنگ.

که در آن می تواند ما را در جریان آن ،

آن را در Hulu. وجود 280-به علاوه قسمت!

'My Cat From Hell'

‘گربه من از جهنم’ حیوانات سیاره

جسیکا Armbruster, هنر, ویرایشگر

شما چه شراب خواری تماشای?
حیوانات سیاره گربه من از جهنم

آن چه مورد ؟
گربه سانان behaviourist Jackson Galaxy سفر به کشور, کمک به خانواده های هم اتاقی و ارتباط زندگی با عصبانی کردن گربه. وجود دارد بسیاری از فوق العاده زوم در عکس خودنمایی گربه در حالی که صاحبان حدس و گمان چرا گربه خود را محاسبه است انتقام در برابر آنها. بیشتر از زمان Galaxy معجزه میکند با گفتن مردم به نصب یک درخت گربه, برنامه, زمان بازی و نوازش خود را kitties مانند آنها سگ لعنتی.

قسمت های مورد علاقه/لحظه/یاد, خط:

همه آنها را! نوشیدن هر کهکشان به اشک آورده شده از یک گربه موفقیت است. صدای خش خش در تلویزیون در هر زمان کسی که می گوید آنها قصد دارند “با قرار دادن گربه پایین” اگر گربه نمی توانید آن را با هم (به طور جدی هر چند, WTF?).

را به شما توصیه می آن ؟

بله. گربه ها بسیار جذاب هستند و آن را سرگرم کننده به تماشای رفتار خود را تغییر زمانی که صاحبان آنها همه چیز شکل.

که در آن شما می توانید جریان آن ؟

حیوانات سیاره یوتیوب حساب قسمت کامل از اوایل فصل آنلاین.

'Dispatches from Elsewhere'

‘اعزام از جاهای دیگر’ AMC

اریک تامپسون, باشگاه, ویرایشگر

شما چه شراب خواری تماشای?
اولین فصل از اعزام از جاهای دیگر در AMC. آن ایجاد شد و ستاره جیسون سیگل.

آن چه مورد ؟
چهار نامتجانس زندگی مردم تنها در فیلادلفیا زندگی می کند (سیگل, Sally Field, حوا Lindley و آندره بنجامین با نام مستعار — Outkast را آندره 3000!) کشیده شده یک بازی مرموز است. داستان می گیرد در سراسر فیلادلفیا, شهر من زندگی می کردند در حالی که پس از آن را به خوبی برای دیدن آشنا دیدنی از مکان من به یاد داشته باشید از روی علاقه. اما آن را گمراه کننده خلاق, عناصر نشان می دهد آنچه در نهایت مرا جلب کرد ، وجود دارد یک رویا با کیفیت به روایت جلوه های بصری و صحنه مجموعه. به علاوه, Richard E. Grant سر از Jejune موسسه معمار از بازی خود را. من هر چیزی Richard E. Grant است. او قوانین.

قسمت های مورد علاقه/لحظه/یاد, خط:

سیگل, شخصیت, پیتر, با این نسخهها کار در یک جریان آنلاین شرکت شبیه به Spotify در. پس از این که پس از نقل مکان با شنیدن “ارتعاشات خوب” توسط ساحل پسران برای اولین بار او برنامه کل سیستم را به بازی این آهنگ در همه جریان خدمات در همان زمان. آن را در یک لحظه به اشتراک گذاشته شادی که در نهایت او را در دردسر بزرگ در محل کار, اما خطر است که ارزش آن به یک شخصیت است که در گیر یک زندگی بدون معنی است.

نیز وجود دارد یک صحنه فوق العاده با Lindley که نقش یک ترانس زن به نام سیمون در موزه هنر فیلادلفیا که در آن او کار می کند به عنوان تدریس. که موزه شد و محل های مورد علاقه من در تمام فیلادلفیا (بالای معروف راکی مراحل) و قادر به حمل و نقل به طور خلاصه به آن آرام گالری دوباره شد یک لحظه فوق العاده.

را به شما توصیه می آن ؟

بله. نشان می دهد که مبتکر تعجب آور و کاملا در حال حرکت است. به علاوه بازیگران استثنایی است. چهار بازیگران به عنوان های مختلف که می تواند (من هرگز می دانستم که من نیاز به دیدن افسانه ای سالی ناجور میشه و آندره 3000 های صحنه با هر یک از دیگر, اما آنها فوق العاده هستند روی هم) و این نشان می دهد یک شخصیت مهربان مطالعه از افراد که نمی دانم چه مقدار از آنها نیاز به هر یک از دیگر. آن را نیز بررسی جمعی شادی و تعجب آنها از قرعه کشی بازی خود را و چگونه است که خلاق و فکری انتشار جرقه بزند و آنها را از خود نواختی زندگی می کند.

که در آن می تواند ما را در جریان آن ،

آن را در حال حاضر در حال پخش در AMC روز دوشنبه شب با فقط دو قسمت چپ افتتاحیه آن 10-فصل قسمت.

'The Wire'

‘سیم’ HBO

سارا Brumble مواد غذایی, ویرایشگر

شما چه شراب خواری تماشای?

هنگامی که سلامتی خود را از دست داده درخشش است که اتفاق افتاده است اواسط فصل دوم, شریک زندگی من و من پاشنه روشن و سر راست برای سیم. (که در سمت راست وجود دارد که احتمالا شامل همه چیز از یک روانشناس نیاز به دانستن در مورد دو نفر است.) او هرگز آن را دیده اما من. در عید ما را به تماشای آن را برای چیزی شبیه به هفت ساعت.

آن چه مورد ؟

آه ای بابا.

قسمت های مورد علاقه/لحظه/یاد, خط:

اگر من می تواند سوت, من می خواهم بحال گردش راه رفتن پایین من انت کوچه انجام بهترین من “کشاورز در دل است.” این است که احتمالا یک ایده بد است اما از آنجایی که من نمی توانم سوت… من می توانید خواب.

آیا شما rec آن ؟

Duh.

که در آن می تواند ما را در جریان آن ،

HBO.

'Deadwood'

‘شاخه خشکیده درخت’ HBO

کیت هریس, ویرایشگر موسیقی

شما چه شراب خواری تماشای?
شاخه خشکیده درخت

آن چه مورد ؟
تقریبا یک دهه پس از جنگ داخلی در طبقه بلک هیلز شهر معدن به تعداد رو به رشد از مست بیعار خود علاقه مند قانون-هایی ناراضیان (بسیاری از آنها را به شدت داستانی نسخه های از زندگی واقعی آمار و ارقام از جمله Wild Bill Hickok و جرج هرست) به طور تصادفی ایجاد یک جامعه از فاحشه خانه ها, سالن ها و لانه های قمار در حالی که دو عبور و/یا گانینگ یکی دیگر پایین.

یاد خط:
Ian McShane به عنوان سالن حافظ و دلال محبت Al Swearengen: “در زندگی شما باید برای انجام بسیاری از چیزهایی که شما نمی لعنتی می خواهید به انجام. بسیاری از بار این چیزی است که از زندگی است… یکی بد اخلاق لعنتی وظیفه پس از دیگری.”

را به شما توصیه می آن ؟
به عنوان جامعه آمریکا وتکه در اطراف شما چرا دوباره خراب کردن آن پدید آمده است ؟ David Milch را نشان می دهد teems با درخشان نوبت از آس شخصیت بازیگران و امکانات ترین فصاحت بی حرمتی گفت و گو در اعتبار تاریخچه تلویزیون.

که در آن می تواند ما را در جریان آن ،
آن را در HBO هر چند آن آزاردهنده نیست بخشی از انتخاب برنامه نویسی آنها در دسترس ساخته شده به غیر مشترکین برای ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de