من frickin’ بازیگران, طلسم, است باعث خرابی ازدواج من!

روشن, من نمی خواهم او را زخمی و در هر راه و من قطعا نمی خواهید به آسیب خود را. من فقط می خواهم این ایده از پوشیدن بازیگران در پای او. آن را حتی به طور کامل جنسی. اگر او فقط می خواهد به پوشیدن بازیگران برای چند ساعت در حالی که ما آویزان کردن و تماشای فیلم و من خوشحال. زمانی که ملاقات ما هشت سال پیش من در انکار در مورد اهمیت طلسم من هم به خودم و هم به او. من آنجا متوجه شدم که این یک معامله شکن برای من روشن نمی شود ما را هم امروز اگر من تا به حال است که آگاهی از میزان طلسم من هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات کرد و قادر به صداقت در مورد آن.

در طول سال ما به طور خلاصه صحبت در مورد ترکیب آن ما تا به حال یک تلاش ناموفق چند سال پیش. من در نهایت به تحقق است که این قصد ندارم به اتفاق می افتد بدون این که مجبور یا وادار. او به تازگی ارائه شده به شرکت اما فقط به این دلیل او فکر می کند او باید به منظور “صرفه جویی در ازدواج ما.” چگونه می توانم مقابله با این ؟ بدیهی است که نیاز به معدن خواهد بود همیشه برآورده نشده. چگونه می توانم خودم را از تنفر او برای بیشتر فکر باز? این است که ازدواج ما محکوم به فنا ؟ ما 9 ماه ،

— Churlish در مورد چرخش ناگهانی

شما فقط به حال یک کودک به دلیل البته شما فقط به حال یک کودک—که بدان معنی است که در حال حاضر زمان برای انجام کاری احمقانه است. و یا بثورات جلدی. و پایان دادن به ازدواج خود را به دلیل همسر خود را موفق به درک چقدر مهم طلسم خود را به شما قبل از اینکه شما درک چقدر مهم طلسم خود را به شما خواهد بود هر دو احمق و راش. بنابراین یک نفس عمیق بکشید و کمک به مراقبت از نوزاد خود و گفتگو با خود او نیست و کاملا خسته, بازیگران, که می تواند به معنای انتظار سه تا شش ماه.

اگر آن را روشن زمانی که شما صحبت می کنید که او متنفر فکر کشیدن جعلی بازیگران و تماشای فیلم با شما—آنچه به شما می گویند شما نیاز به خوشحال می شود—که خواهد آمد در این گفتگو. اما اگر او را به درک چقدر مهم است این بازیگران کسب و کار است که به شما و چگونه آن را در واقع نیاز به خود, لطفا خودتان را با همسر و کودک خود را به نفع و بله شما همیشه می خواستم برای یک motherfucking پاسخ.

و در نهایت بازیگران, من نمی دانم آنچه در دیک خود را به شما گفتن است راست, در حال حاضر, اما فقط در مورد آن به شما گفتن وجود انبوهی از زنان وجود دارد با بازیگران fetishes که نیز به تازگی جدید تک پدران با کودک-پشتیبانی از پرداخت به, را, خود, در حال دروغ گفتن به شما. یک دوست دختر جدید, اگر شما می توانید پیدا کردن یکی ممکن است پوشیدن بازیگران برای شما, اما او می تواند آن را انجام می دهند به همین دلیل همسر خود را در حال حاضر به: به منظور ایجاد خود را گره خورده, باسن مبارک.

من میانسال گی مرد و من به تازگی مبتلا به آپنه خواب است. این اختلال ناشی از بافت نرم در گلو سقوط در خواب. در بالای ساخت من احساس خستگی و افتضاح تمام وقت آپنه خواب همراه است با یک لیست طولانی از عوارض.

من نوشتن شما چون من به بسیار خشن دهان و دندان است. من آن را دوست دارم هنگامی که یک مرد رفتار گلو من مانند یک Fleshlight. عق زدن و retching من را روشن کنید. از آنجا که من نمی خواهم به در معرض خطر و وضعیت من بدتر از من متوقف کرهای پس از تشخیص. اما دادن blowjobs راه من می خواهم به آنها را در واقع همه چیز را بدتر ؟ اینترنت مفید نیست و من احساس نمی راحت پرسیدن متخصص خواب.

— واقعا هیجان زده به خفه کردن بدون ضرر

“اکثریت قریب به اتفاق افراد مبتلا به آپنه خواب باید آپنه انسدادی خواب (OSA) که همان چیزی است که من فرض کنیم این فرد است,” دکتر گفت: آنا Grosz یک هیئت مدیره گواهی گوش در عمل در پورتلند اورگان است. “این نتایج از آرامش عضلانی و سقوط در راه هوایی (گلو) که باریک عبور هوا به جریان و پس از آن باعث می شود آن را سخت تر برای تنفس و دریافت اکسیژن است.” (Otolaryngologists تخصص در بیماری ها و اختلالات گوش و بینی و گلو.)

بنابراین زمانی که شما خواب رفتن RETCH عضلات در گلو خود را شل کنید و فروپاشی محدود کردن توانایی خود را برای نفس کشیدن. مغز خود را—که نمی خواهند به مرگ—در پاسخ به این محرومیت از اکسیژن توسط بیداری شما که زمانها ماهیچه های خود را به عقب تا سازمان ملل متحد-سقوط آنها اجازه می دهد شما را به نفس کشیدن دوباره.

“کسی که با OSA شوخی یا چوک در پاسخ به آپنه نه به عنوان یک علت” دکتر Grosz روشن. “و در حالی که انقباض عضلات باز کردن راه هوایی آن منجر به فقیر از خواب به این دلیل که فرد به طور مداوم در حال خواب بیدار شده.”

در حال حاضر برای خبر خوب: دکتر Grosz فکر نمی کند خفگی در حال رفتن به خود را OSA هر گونه بدتر RETCH است و ممکن است حتی آن را بهتر است. “تئوری” دکتر گفت: Grosz, “افزایش تون عضلات راه هوایی ممکن است یک چیز خوب از نظر تقویت این عضلات است.” در حال حاضر وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که داشتن گلو استفاده می شود مانند یک Fleshlight خود را تقویت ol’ عضلات گلو, اما هیچ شواهدی وجود دارد که همسرم را تضعیف آنها ، (نیازی به گفتن وجود ندارد بسیاری از مطالعات در OSA و خشن دهان—و به عنوان شاهد ما-مقامات بهداشتی مشغول هستند و در تلاش برای محافظت از ما را از در سراسر جهان همه گیر و چربی جمهور احتمالا وجود خواهد داشت نه هر گونه مطالعات در هر زمان به زودی.)

“در نهایت من فکر نمی کنم خواننده خود را در معرض خطر ساخت آپنه خواب بدتر ادامه کلیک در دهان, شیوه,” دکتر گفت: Grosz. “و خود را برای بهبود آپنه خواب او می تواند مطمئن شوید که او حفظ وزن سالم نمی دود و اجتناب از الکل بیش از حد و یا آرام بخش ها.”

من راست که برخوردار وابسته به عشق شهوانی “مومیایی” را تجربه کنند. من همسر می یابد فرآیند بسته بندی در چسبیده به فیلم و نوار مجرای بسیار خسته کننده آن را به عنوان طول می کشد بیش از یک ساعت و او نمی مشتق لذت بردن از آن. بنابراین ما تصمیم به سرمایه گذاری در خواب گونی که کوتاه شدن روند قابل ملاحظه ای. من در بر داشت یک صنعتگر در Etsy که باعث می شود آنها را به منظور. در طول یک چت تصویری در مورد اندازه و صنعتگر ساخته شده و اشاره به “مرد خوش شانس” خواهد بود که قرار دادن در خواب گونی. من او را مطلع هستم ، او عذرخواهی کرد و گفت که در تجربه این است که عمدتا مردان همجنسگرا که سرمایه گذاری در این نوع از چرخ دنده ها. من این جرم توسط او فرض است. افکار خود را?

— کردم بسیار Affronted به تازگی

اول فکر کردم: اگر همجنس سقوط به گودال کوچک آب هر بار که کسی فرض ما مستقیم, دنده,, ما می خواهم که به طبقهبندی به عنوان یک مایع است.

فکر دوم: به عنوان یک همجنسگرا هستم گاهی اوقات اذیت زمانی که مردم تصور من راست است. اما آن را غیر معقول فرض از آنجا که اکثر مردم راست. آن را نیز به ندرت مخرب فرض است. به طور مشابه, دنده, از همه مردانی که در راه اندازی این Etsy صنعتگر به آنها را از خواب کیسه در گذشته بوده است, گی, فرض او در مورد شما نیست بی دلیل. و آن را سخت برای دیدن کینه توزی در آن است. جرم شما گرفته ام در دست من اعتصاب به عنوان هر دو غیر منطقی و مخرب آن را غیر منطقی در آن شما خواهد آمد گریه به عجیب و غریب فرد در مورد چیزی شبیه به این و آن مخرب است که واکنش خود را است بنابراین بدیهی است که ریشه در هوموفوبیا (بنابراین اگر چه برخی از شخص فکر کردم شما ممکن است گی؟) و در عین حال شما آمد گریه به یک مرد همجنسگرا در مورد آن.

فکر نهایی: در حالی که یک راست کسی که فرض می گی درست می تواند رکورد بدون ترس یک فرد همجنسگرا که تصور می شود مستقیم به انجام یک ارزیابی خطر اول: آیا این فرد به دمدمی مزاجی و یا خشونت آمیز? نیاز به انجام این نوع از ارزیابی ریسک تمام زندگی خود را—شروع در دوران کودکی با خانواده خود را—می تواند عوارض عاطفی. بنابراین به جای اینکه عصبانی یا جرم توسط این تجربه دنده شما باید سپاسگزار است که شما می توانید می گویند: “در واقع من راست” بدون نیاز به نگرانی در مورد در حال مشت خود را در صورت احمقانه یا لگد از پدر و مادر خود را’ خانه.

در Lovecast دریافت جدی با کمدین کامرون اسپوزیتو: savagelovecast.com.

[email protected]
دنبال دن در توییتر fakedansavage
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>