از آن آغاز شده به عنوان یک مجلس اما ما باید شیمی در سطوح مختلف و بدون هر کدام از ما نیاز به آن می گویند ما شروع به دیدن یکدیگر به طور منظم. ما هر دو به تنهایی زندگی می کنند و تصمیم به منحصر به فرد با توجه به همه گیر. من صادقانه نمی دانم که آنچه ما در اینجا انجام. آن را ترکیبی از دوستان مرد و متاهل زن و شوهر همه در همان زمان.

من می خواستم به نگه داشتن یک چیز خوب اما او فقط به من انداخت توپ منحنی که من نیاز به کمک بدانند چگونه به مسئولیت رسیدگی به. از آبی او به من گفت که او برگزار شد به من گفتن در مورد خود, طلسم پا. او می گوید که تا به حال تجربه بسیار بد با بچه ها که نمی شد به آن. او شده است نگه داشتن آن به خود و به دنبال در مسائل آنلاین. من خیلی وانیل و نه به آن, اما من می دانم تاب برداشتن یک چیزی که برای بسیاری از بچه ها و من مایل به کمک به یک پسر خوب. من دیرین خوان شماست دن و GGG برای من مهم است. بنابراین من از او پرسیدم به من بگویید که این چه معنی و آنچه که او می خواهد به انجام است. او می خواهد به ماساژ شستشو و پا و انگشتان پا. خوب که نه داغ به من, اما آن را احتمالا شدنی یک بار در در حالی که. او خوشبختانه نیازی نیست که من برای انجام هر کاری با پا خود را.

اما بیشتر وجود دارد. من نمی توانم باور کنم که من نوشتن این: او پرسید: اگر من به او اجازه دهید رنگ ناخن پا من گاهی اوقات! WTF? او به سختی می تواند آن را می گویند و نگاه نوع بیمار پس از او. ما هر دو معمولی و کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان است. نه از ما هستند و به fem مسائل است. او ادعا کرد که آن را در مورد من و افسونگر. او می گوید: این فقط یک چیز را برای او. من می دانم که وجود دارد هیچ توضیحی برای اینکه چرا مردم باید kinks اما آیا شما هر گونه ایده آنچه در این مورد ؟ من پاسخ نیست و نمی توانیم در مورد آن صحبت کردیم پس. من افتخار است. من freaked توسط این و مطمئن نیستم که چه چیزی به آن را. من نمی خواهم به از او بخواهید به طور مستقیم در صورتی که این قیمت پذیرش است چرا که به نظر می رسد بیش از حد بزرگ یک قیمت به پرداخت و من واقعا نمی خواهید آن را به قیمت.

— Freaked بیش از فوق العاده, فرد, وابسته به عشق شهوانی وحی پرنیان

از خود دست پاچه پاسخ FOOTPERV شما می خواهم فکر می کنم این مرد فقیر می خواستم به قطع انگشتان خود را خاموش و در حالی که شما بلد است. شخص. او فقط می خواهد به رنگ خود ناخن پا—به عنوان قیمت که بسیار قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای smart خنده دار و داغ.

آره آره: شما هم مرسوم کشورهای مستقل مشترک المنافع و احتمالا مرسوم مردانه. پس ما هرگز نمی دانید چه چیزی باعث او را به این خاص xxx—تاب برداشتن واقعا اسرار—اجازه دهید فقط با اجرا که: او فکر می کند این است که داغ و یا خود فکر می کند این داغ—به خاطر بچه ها مثل شما قرار نیست به رنگ ناخن پا و بچه ها مثل او قرار نیست به رنگ ناخن پا FOOTPERV و این طغیان و سرکشی در برابر هنجارهای جنسیتی باعث می شود دیک خود را سخت به دلیل آن را ندارد. در حالی که آن را همیشه مورد با همه تاب برداشتن در این مثال واضح ترین توضیح این است که likeliest توضیح. در حال حرکت در…

به شما می گویند او مرد خوبی به شما می گویند شما لذت بردن از بودن با او و به شما می گویند شما یک دیرین خوان. بنابراین شما تا به حال به می دانم که من میخوام این می گویند: خرید برخی از لعنتی ناخن لهستانی در حال حاضر و ترک آن را در nightstand که در آن او می تواند آن را ببینید و اجازه دهید او را به رنگ خود درآورد ناخن پا.

و اگر شما واقعا از آن متنفر FOOTPERV اگر این انجمن ها برای شما امکان جلا ناخن پا—یا اگر مردانگی این است که واقعا بسیار شکننده آن را میشکند تحت وزن از ناخن لهستانی—سپس شما لازم نیست که دوباره آن را انجام دهد. اما من هم باید بگویم… به عنوان off-the-wall جنسی درخواست رفتن… این کوچک است بپرسید. اگر شما ترس و دوست پسر خود را می خواستم به بوس شما FOOTPERV و یا اگر او می خواست به استفاده از شما به عنوان یک ادرار و شما نیست به کون من کاملا به شما منتقل می کند. برخی جنسی درخواست ها بزرگ می پرسد و سوم “G” در GGG (“خوب دادن و بازی”) همواره واجد شرایط: “بازی برای هر چیزی در دلیل.” برخی جنسی درخواست ها بزرگ می پرسد: قیمت برخی از پذیرش بیش از حد تند و برخی از خواسته ها تنها می تواند جایگزین توسط افرادی که آنها را به اشتراک بگذارید. اما این درخواست—چه COVID-19 همسر می خواهد به انجام به شما—کوچک بپرسید و قیمت FOOTPERV به هیچ وجه قابل مقایسه با اینکه تبدیل به یک مومیایی و یا استفاده به عنوان یک ادرار. بنابراین دود یک قابلمه کوچک قرار داده و پاهای خود را بر روی مرد خوب دامان کنید و سعی کنید برای لذت بردن از لذت بردن شما در حال دادن.

اگر صدای من کمی بی تاب FOOTPERV من عذرخواهی می کنیم. ما در یک عمیقا و خوردگی-منفی فرهنگ و اولین واکنش ما هنگامی که یک شریک افشا یک پیچ خوردگی است که اغلب زانو حرکت تند و سریع واکنش منفی به این ایده از تاب برداشتن در همه. در حال حاضر ما می توانید موفق به تمایز بین بزرگ بپرسید/شیب قیمت و کوچک بپرسید/قیمت کوچک. و من امیدوارم که شما می توانید تعریف این, هوشمند, خنده دار, پسر داغ پرداخت شد شما هنگامی که از او پرسید. او احساس امن به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن چیزی را با شما که بچه های دیگر را در نظر گرفته و خجالت او را برای. نگاهی به تعریف خرید ناخن لهستانی و پرداخت قیمت.

من هستم 37 ساله که تقریبا سه سال پیش از شش سال سمی خشونت آمیز در رابطه با یک مرد من اعتقاد دارم که من را دوست داشت. پس از من او را برای خوب زندگی من آغاز شده به منظور بهبود در بسیاری از راه های. اما به نظر می رسد که من یک بار بسیار سالم تمایلات جنسی فوت کرده اند. از آنجایی که ما شکست تا من احساس هر گونه نیازهای جنسی و یا جاذبه به سمت کسی.

من صادقانه فکر می کنم چیزی اشتباه است با من. من حتی نمی تواند تصویر خودم داشتن صمیمیت دوباره. یک سال پیش من بیرون رفت و در یک تاریخ را با یک مرد جوان تر از او بود و بسیار علاقه مند در من اما من فقط احساس نمی اتصال. من واقعا نمی دانم چه چیزی را از این وضعیت است. هر گونه مشاوره عمیقا قدردانی است.

– فقط یکی دیگر از گال

آن می تواند یک تصادف است ؟ علاوه بر رهایی خود از یک سمی و توهین آمیز سابق و آن را سخت تر از کسانی که شده اند در یک رابطه آزاردهنده اغلب متوجه و من خیلی خوشحالم که شما رو دور از او—آیا چیز دیگری اتفاق می افتد سه سال پیش که می اید چهار میل جنسی خود را دندانه دار کردن? آیا شما در meds در زمان افسردگی یا اضطراب ؟ می تواند یک تشخیص داده نشده وضعیت پزشکی است که در حدود همان زمان ایجاد میل جنسی-تانک عدم تعادل هورمونی? آیا شما در یک شکل جدید از کنترل تولد در پیش بینی از جنس شما می خواهم به زودی با دیگر, بهتر, بهتر, داغتر, kinder ؟

اگر هیچ چیز دیگری در جریان است—اگر شما در meds برای افسردگی یا اضطراب, اگر شما تا به حال سطح هورمون را بررسی و آنها در حال عادی اگر یک شکل جدید از تولد کنترل نیست cratering میل جنسی خود را—پس از واضح ترین و likeliest جواب احتمالا درست: سه سال پس از خارج شدن از یک رابطه آزاردهنده دندانه دار کردن شما هنوز از وضعیتی وخیم از تروما. و بهترین مشاوره نیز آشکار مشاوره: پیدا کردن یک رابطه مثبت درمانگر یا مشاور که می تواند به شما کمک کند کار خود را از طریق تروما و اصلاح تمایلات جنسی خود را. حتی اگر شما به سطح هورمون را بررسی و یا خود را تنظیم psych meds یا سوئیچ به یک روش کنترل تولد من هنوز هم توصیه به دیدن یک مشاور یا درمانگر.

و حتی اگر فکر صمیمی بودن با دیگران باعث استرس شما می شود و شما مضطرب, دندانه دار کردن, شما هنوز هم می تواند کشف انفرادی. شما لازم نیست که صبر کنید برای حق داغ مرد جوان به همراه به منظور ارتباط مجدد با تمایلات جنسی خود را. شما می توانید به خواندن و یا نوشتن برخی از اصطلاحات عاشقانه, شما می توانید ریخت و پاش های گران قیمت اسباب بازی (آیا شما دیده می شود جدید, چوچول زن, busty japanese,?), شما می توانید تماشا و یا ایجاد رابطه. واقعا لذت بردن از خودتان ممکن است اولین گام به سوی بهره گیری از دیگران دوباره.

[email protected]
دنبال دن در توییتر FakeDanSavage.
این هفته در وحشی Lovecast معشوقه مخملی مدارس همه ما است. www.savagelovecast.com
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de