دوست دختر من فکر می کند کراکر گراهام هستند کوکی ها

ما هر دو اخبار-مطالعه اجتماعی آگاه اکتان پایین لزبین کسانی که لذت بردن از یک پادکست خوب و تمایل به رفتن به رختخواب خیلی زود به هر حال. او خود استارتر خمیر ترش من کمیک. ما به فکر کسانی که سرگرمی ما ironclad چهار و نیم سال در ارتباط خواهد بود به اندازه کافی به ما را از طریق این stay-at-home منظور صدمه ندیده است.

اما پس از آن در صبح روز یکشنبه او رول بیش از در تخت خواب و به من می گوید یک graham cracker است که اساسا یک کوکی.

من به چشمک زدن. من مسخره.

“هیچ نیست” من می گویند.

“سپس چه ؟” او می پرسد.

من به اطراف نگاه blearily به مطمئن شوید که من هنوز در اتاق خواب ما و نه در مجموعه ای از یک واقعیت را نشان می دهد. یا در جهنم.

“ترقه” من می گویند. “آن را به نام.”

او را مرحله به مرحله در تمام این استدلال. او می گوید: graham cracker شیرین است بنابراین یک دسر و بنابراین یک کوکی. او توصیف یک نمودار از انواع اعم از شیرین به مرزه بر روی محور y و ترد به bready در x. کوکی و کراکر گراهام هر دو در پاییز “ترد” و “شیرین” دسته بندی و در نتیجه تعلق دارند با هم.

او طبقه بندی سیستم دارای یک نوع داخلی منطق است. اما آیا درمان قرون وسطی بیماران بر اساس تعادل خود را از خون و صفرا و خلط — و که من سریع به نقطه نیز لعنتی مزخرف.

“اگر کسی می گوید:” در اینجا باید یک کوکی ” و دست شما یک لعنتی, graham cracker چگونه شما واکنش نشان می دهند؟” من تقاضا است.

می پرسم. او ترجیح می کراکر گراهام به بسیاری از شیرین کوکی ها به هر حال.

من شما را خسته نمی کند با چه بعد از نیم ساعت رفت اما کافی است به آن می گویند صدا کمی شبیه به این.

اگر من کمی بیشتر قانع کننده در آن زمان من رفته اند ممکن است به ماهیت چه graham cracker واقع است. آنها به نام کشیش سیلوستر گراهام یک 1800s وزیر پروتستان معتقد بودند که تمایلات جنسی و انگیزه های به خصوص خود ارضایی — می تواند یکی برای تبدیل شدن به جسمی بیمار است.

بیشتر “غیر اخلاقی” عمل جنسی, بدتر از بیماری. مالش یک نفر می تواند جنون. بچه ها تصور در طول داغ, لذت بخش, سکس در همین حال خواهد بود رنجور و مرگ نابهنگام مرگ و میر. گراهام بود که مصمم به متوقف کردن یک نسل از دفتر از شترسواری بشریت به انقراض است.

در یکی دیگر از منطقی جهش گراهام همچنین مشخص شد که تمایلات جنسی بودند تحت تاثیر رژیم غذایی ما است. گوشتی چرب و شیرین و غذاهای ساخته شده ما, شهوت انگیز. مطلوب گیاهی, غذاهای سرد ما. که اثر او اختراع “گراهام نان” که ساخته شده بود از درشت آرد گندم او را ترویج و احتمالا نگاه کرد و طعم مانند dogshit.

آنچه اتفاق افتاده این است که معلوم نیست از دست رفته فصل در annals قنادی تاریخچه. کسی توان آن را به گراهام و یا یکی از پیروان خود را در زمان که آرد و پخته آن را به یک ترد مربع مدتی بین 1820s و 1880s. از آنجا که ما متوجه است که آنها می خواهم طعم یک کل خیلی بهتر با نشاسته و آرد غنی شده هر دو بد در گریم کتاب. در زمان ما ساخته شده آنها را به s’mores, و در نهایت, ما سبب تغییر در توازن کردن همه ما می خواستیم.

توسط این راستا یک graham cracker است نه بیشتر یک کوکی از یک خفاش پرنده. هر گونه شباهت بین این دو حادثه از تکامل همگرا. اما سعی کنید به گفتن است که به یک زن که در حال حاضر اصرار بر آنها خواستار “گراهام کوکی ها.”

من در زمان آزادی از مصرف این سوال به توییتر و نمونه نسبتا کوچک اندازه (35 یا مردم) به شدت با من موافقت کردند.

من نمی ترسم از این به مخاطبان گسترده تر به این معنی شما به من محبت و متعهد شریک در انفجار. نگاه عمیق در درون خود و نگاه به چشمان فرد شما را دوست دارم. سپس به آنها بگویید که آیا شما فکر می کنم graham cracker یک کوکی یا یک بیسکویت.

فقط می دانم که شما ممکن است مانند آنچه که شما در پیدا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>