دوست داشتنی من شوهر بد

ضربه زن این است که من یک زمان سخت احساس او را در هنگام رابطه جنسی است و او نمی تا زمانی که من می خواهم او را به. ما پرماجرا به اندازه کافی سعی کنید چیزهای مختلف یعنی اسباب بازی و موقعیت های مختلف اما من خودم جنسی نشده. او همچنین بسیار مایل/علاقه مند در رفتن را بر من در واقع او نه یک بار رفته بودم. من هم پیدا کردن خودم جذب و fantasizing در مورد مردان دیگر است. علاوه بر صادق بودن با شوهر من, من نمی دانم چه راه حل است. من نه مخالف گشایش ازدواج, اما من نگران که من فقط خودخواه بودن و که آن را بیش از حد به زودی سعی کنید و یا حتی بحث در مورد آن در هر طول.

من را تا یک له من در یک همکار و گفت: “هیچ مشکلی با داشتن یک میان وعده است.” آنچه او از آن چیست ؟ آیا شما هر گونه بینش و یا پیشنهادات در مورد چه باید بکنید ؟

– ازدواج مرده است

P. S. من امیدوارم که شما و خانواده و دوستان خود در حال برگزاری OK در طول این بیماری همه گیر. آن را ترسناک زمان, بنابراین من امیدوارم که شما همه خوب است.

من در نامه خود با تریستان Taormino نویسنده باز: راهنمای ایجاد و حفظ روابط باز. از طریق کتاب سخنرانی ها و پادکست (“سکس کردن با صدای بلند رادیو”), Taormino کمک کرده است بی شماری ارتباط جنسی, حرکت انتقال از تک همسری به غیر تک همسری. اما قبل از ما شیرجه رفتن به جزئیات از وضعیت خود MND وجود دارد چیزی Taormino و من می خواهم برای همه روشن است.

“در این زمان همه گیر جهانی فکر کردن و صحبت کردن در مورد غیر تک همسری است و همه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر گفت:” Taormino. “این می رود برای همه: هیچ شرکای جنسی تا زمانی که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ما می توانیم بازگشت به جایگاه نزدیک تر از شش فوت از هم جدا. حتی پس از آن ما در حال رفتن به باید با احتیاط ادامه دهید.” گوش کردن مردم: زنی که به معنای واقعی کلمه کتاب نوشت در روابط باز می گوید باز و پلی روابط هستند لغو شده است. “آره لغو” گفت: Taormino “مگر در مواردی که هر یک از شرکای خود را با شما زندگی می کند.”

در حالی که COVID-19 نیست و طبقه بندی شده به عنوان یک عفونت مقاربتی (STI), رابطه جنسی با کسی که coronavirus را تقریبا به طور قطع منجر به انتقال. و از افرادی که آلوده به طور معمول نشان ندهید علائم تا دو هفته این واقعیت است که کسی که به نظر می رسد سالم به این معنا که آنها تاج-رایگان. کسی می تواند نگاه و احساس بزرگ می شود و هر دو آلوده و عفونی. بنابراین در حال حاضر ما تنها باید با یک شریک جنسی با ما زندگی می کنند. اگر شما بیش از یک شریک جنسی و شما همه در همان محل اقامت ، پلی نیست لغو برای شما و شرکای خود را. اما ما نباید hooking با شرکای جدید در شخص و یا از رفتن به تاسیس همکاران ما زندگی نمی کنند ، می رود که برای ملاقات با غیر cohabitating همکاران که شرکای دیگر و که دیگر شرکای دیگر شرکای خود را. اما خبر خوب این است که sext پیام و چت ویدئویی هر دو مجاز و تشویق کودکان و نوجوانان به طوری که ما می توانید به صورت آنلاین با افراد جدید و همچنین تاسیس شرکای زندگی می کنند که در طرف دیگر از شهر و یا در طرف دیگر از جهان است. جهنم کل polycule با هم در زوم—فقط نمی در واقع با هم (یا زیر) هر کسی که شما زندگی نمی کنند ،

خوب! با این که از راه MND, ما قصد داریم برای پاسخ به سوال شما. اما به یاد داشته باشید که برخی از ما مشاوره—مشاوره ما در مورد باز کردن ازدواج خود را—نمی تواند به طور کامل عملی تا پس از COVID-19 تحت کنترل در آورده است.

“من خوشحالم که MND است و صادق بودن با همسرش در مورد او خواسته اما اجازه بدهید که بیشتر با حتی بیشتر خاص بحث در مورد آنچه در زندگی جنسی” گفت: Taormino. “در نامه اش شنیدم: glamour شدید به اندازه کافی احساس از مقاربت و دیگر جلسات جنسی. من ترجمه است که: او گم شده لذت دانشجویان و ارگاسم را برای او. او نه خودخواه بودن برای تمایل این چیزها. آنها خیلی جنبه های اساسی از یک رابطه جنسی, و او نیاز به آنها را به آدرس با شوهر اول است.”

پشتوانه راه جهنم تا: فرض کنید شما می دانستید در مورد ستون پنج سال پیش MND, آن را به شما گفتن نیست از آنها بخواهید برای توصیه من به عقب هنگامی که شما متوجه شدم دوست پسر جدید خود را که قرار بود هرگز به خوردن گربه خود را. (اسپویلر: من به شما گفته ام به او کمپرسی.) پس شما تصمیم به شکستن تا با دوست پسر خود را بیش از عدم تحریک مهبل و چوچوله بازبان و شما نمی خواهید به طلاق شوهر خود را بیش از آن در حال حاضر, MND, به نظر می رسد که رفتن بدون دهان و دندان—حداقل رفتن بدون در خانه—قیمت ورود شما مایل به پرداخت می شود با این پسر.

خود به خود از مسائل دیگر در مورد زندگی جنسی خود را با شوهر خود—شما اصلا “احساس او را” طول آلت تناسلی مرد در مهبل (واژن) (PIV) مقاربت و آن را بیش از سرعت بیش از حد—اسباب بازی مناسب قطعا می تواند کمک کند. اما اگر شوهر شما حکومت کردن اسباب بازی که بزرگتر از خود, کیر, MND, و یا اگر شما نمی سفارش هر که بزرگتر از خود برای جلوگیری از صدمه زدن به احساسات خود را میخوای باید به موضوع مطرح از خرید برخی از بزرگتر, اسباب بازی, MND, آنهایی که شما واقعا می تواند احساس. و پس از آزمایش با موقعیت های جدید کمک نمی کند شوهر خود را آخرین دیگر, شما باید سعی کنید متناوب بین اسباب بازی و دیک خود را در طول PIV را که هر دو جنس (زن و شوهر) تاریخ و زمان آخرین طولانی تر است.

“اگر MND شوهر است که واقعا در این رابطه او باید باز و مایل به بیشتر هر چیزی را امتحان کنید,” گفت: Taormino. “MND واقعا نیاز به ببینید که او را به عنوان علاقه مند به او لذت و رضایت او را به عنوان خود را. و اگر وجود دارد چیزی است که او می خواهد به سعی کنید و یا چیزی است که واقعا می شود او را در و او که نمی دانم در حال حاضر زمان برای به اشتراک گذاشتن جزئیات آبدار.”

به عنوان برای باز کردن رابطه, MND, من نمی توصیه بسیاری از افراد برای شروع این کارو در این لحظه. چرا که اگر مکالمه می رود بد—و آنها اغلب در ابتدا—که می تواند به معنای پناه در محل با یک فرد عصبانی. اما بر شوهر خود واکنش هنگامی که شما اعتراف داشتن له در یک همکار MND, من فکر می کنم شما می تواند خطر ابتلا به بحث در مورد باز کردن در حالی که شما قفل شده است. شوهر شما نمی گویند وجود دارد هیچ کار اشتباهی با fantasizing در مورد یک میان وعده MND او گفت: وجود دارد هیچ کار اشتباهی با داشتن یک میان وعده. اشتباه نکنید: که یک چراغ سبز به بلافاصله برون سپاری خود را گربه خورده است. اما او آرام, matter-of-fact, واکنش هنگامی که شما در جلب اعتماد او در مورد شما له است که نشانه خوبی است.

اما چیزهایی اول اول: شما نیاز به کار با شوهر خود در بهبود زندگی جنسی خود را در خانه و شما باید کارو در مورد آن—و کارو در مورد سفارش برخی از اسباب بازی های جنسی جدید—قبل از اینکه شما برنامه ای برای باز کردن رابطه و شروع به گرفتن خود را گربه خورده و در جای دیگر.

“کاوش غیر تک همسری است و یکی از راه های به آدرس جنسی ناسازگار و گسترش ظرفیت ما برای عشق و صمیمیت گفت:” Taormino. “اما مسائل بین دو نفر از آنها نیاز به صحبت می شود ، در غیر این صورت شما glossing بیش از مسائل با چیزی جدید و براق است.”

دنبال تریستان Taormino در توییتر @ TristanTaormino.

من در عشق با یک دوست نزدیک برای سال. اجتماعی فاصله انداخته است عمده عمر “حسرت” به بالا امداد و من می خرد اگر چیزی اتفاق افتاده است به او. ما هر دو شده است فاصله دو هفته و نه از ما را نشانه. آیا من می توانم او بیا به اویختن ؟ اگر ما به پایان رسید تا ساخت و یا اتصال ؟

او مشاوره ازدواج و من نمی بنابراین او را در اطراف مردم بیشتر از من اما هر کس در خانه اش شده است و فاصله بیش از حد. من بسیاری از سوالات در مورد اتصال با randos و به نظر می رسد که مانند پاک کردن بدون هیچ. اما آنچه در مورد اتصال با کسی که شما می دانید ؟

– هیچ تاسف

همچنین بدون هیچ NR. ما قرار نیست برای آمدن در ظرف شش پا را از هر کسی که ما زندگی نمی کنند با NR که بدان معنی است که شما نمی توانید دعوت این مرد بیش از بازی کاریباژ و/یا شما بی معنی. اگر شما می خواستم به دعوت این مرد بیش از برای اقامت شما می تواند زیستن و صبر از مستند هم.

اما شما نمی توانید او را دعوت بیش از فقط به بازی. به جای دعوت او را بیش از و به امید چیزی اتفاق می افتد, NR, شما باید به این مرد تماس بگیرید و به او بگویید که چگونه شما احساس می کنید. او ممکن است احساس به همان شیوه شما می خواهید به قرنطینه دوستان. اما اگر او را احساس نمی کند همان راه حداقل شما می دانید. رد ما می توانیم بیش از NR اما تاسف برای زندگی است.

گوش دادن به وحشی Lovecast هر هفته در www.savagelovecast.com.

[email protected]
دنبال دن در توییتر FakeDanSavage
www.savagelovecast.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>