Nada Surf ‘s’ هرگز با هم ” است که در آلبوم ما باید در حال حاضر

به همین دلیل آن بوده است تا شفا به شنیدن “خیلی دوست دارم” این #StayAtHome روز در زمان نجات به آن شده است که از سلول انفرادی انفرادی جریان و هر لعنت زمان من واکنش نشان می دهند مثل یک بچه که در حال انتظار برای شنیدن آهنگ های مورد علاقه خود را در رادیو AM قدیم است. هنوز هم وجود دارد هیچ جمعی احساس شنیدن یک آهنگ بزرگ با هم همه از ما برداشته یکهو را گرد هم آورده و توسط یک شناور آزاد لحظه ای از صدا و چلپ چلوپ شاعرانه عقل است. می کند که حتی دیگر اتفاق می افتد? بله باید باور دارند.

شکل گرفته در شهر نیویورک در اوایل ’90s و رهبری خواننده/ترانه سرا متی گاوها, Nada Surf قبلی رویه “همیشه عاشق” و “انتظار برای چیزی” هستند و در هر یک از خود من دائم لیست پخش های شخصی با کسانی که سر به فلک کشیده هارمونی و ملودی و صدا می کند گیتار و کیبورد در زندگی من سر و قلب و گوش در تمام این سالها—به ویژه در این سال, این سال به پایان تمام سال است. جدید خود را هرگز با هم آلبوم (کج معدن) منتشر شد در تاریخ 7 فوریه به عنوان خاموش شدن ناگهانی و همه گیر بدن شمارش شد ramping تا در چین و اروپا است. نه مدت ها پس از آنها خود را لغو اروپا تور Caws ارسال شده در Instagram صفحه بسته شدن اعتبارات گرافیک از Taika Waititi درخشان Jo Jo خرگوشکه متشکل از چند کلمه از شاعر راینر ماریا ریلکه:

اجازه دهید همه چیز اتفاق می افتد به شما
زیبایی و ترور
فقط نگه داشتن رفتن
هیچ احساس نهایی است.

ریلکه در سال 1926 درگذشت اما گذشت (از خود “به این محدودیت از خود اشتیاق”) می تواند به عنوان یک Nada Surf شعر در سال 2020 است. بدیهی است که گردد به تلخ افت سمی تهمت سونامی با بسیاری از آهنگ ها (“ماتیلدا,” “بیا با من”) نوشته شده است از دیدگاه یک زخمی درونی کودک در مقابل قلدر جهان انزوا-برخلاف هرگز با هم می آید با یک دسته از آهنگ های که به طور مشابه به دنبال ساختن جامعه از هرج و مرج و سنگ به عنوان تنها پاپ-راک می کند. در طول دوره نه آهنگ ها, Nada Surf مدیریت ترفند شسته و رفته از بلند کردن اجسام ما در قدرت از مسهل آکوردهای و پسر-در-پسر هارمونی که برش عمیق و صعود به بی نهایت و فراتر از آن.

به عنوان انجام این شعر به قلم عمدتا توسط گاوها یکی از بزرگترین ترانه سرایان گمنام که می نویسد از قلب یک شهروند دیگر که فقط در تلاش برای به دست آوردن و به امید دیدن همه در طرف دیگر. برای بقیه از ما, shut-in the deep, گوش دادن چنین گردد آلبوم در یک گوش دادن جلسه بسیار بازده بهداشت و رفاه: آواز با گاوها’ علامت تجاری فوریت “خیلی دوست دارم” یک شوکی به نور درونی در همه ما یک قدرت درونی است که ما می توانید ضربه بزنید هنگامی که هر چیز دیگری را از هم جدا می افتد و اخبار بولتن که ضربات درب این ایده که “خیلی دوست دارم همه جا آنقدر عشق در هوا”اگر ما تنها مهار آن فرکانس و قدرت.

که به می گویند که هرگز با هم است همه چیز در مورد عشق جهانی و قدرت خود را به گسترش مثل یک ویروس است. “سوار در ناشناخته” به ما یادآوری می کند “خوب و اخبار بد را هنوز هم وجود دارد/اما فکر نمی کنم در مورد که در حال حاضر/آسانسور لنگر و تنظیم بادبان خود را.” “زندگی می کنند و یاد بگیرید و فراموش نکنید که” همراه با ذن مانند حکمت از یک چوب زیر گهواره در حالی که “به دنبال شما” الهام بخش اندرز به رفتن نگه دارید و در حفظ و ایجاد از درون. به طور مشابه, شادی نامطلوب “شلوغ ستاره” ممکن است یک جشن تحول قدرت نوظهور اما در لحظه “من آماده بود برای یک تغییر دهید قبل از اینکه شما آمد/من به دنبال یک راه برای ماندن نیست همان” حلقه به عنوان یک درس اجباری تغییر سونگ به طاعون است که در حال حاضر بازنشانی این سیاره است.

به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش بوده ایم خاطر نشان کرد که ما همه در این با هم. به این منظور هرگز با هم‘s مسهل محور “چیزی است که من باید انجام دهید” نتیجه گیری با یک نقطه و خارج از ریل کلام بیهوده گویی است که به پایان می رسد “هیپی مطمئن شوید که تا به حال یک نقطه… ما را به نگه داشتن به که هیپی نقطه سخت تر: همدلی خوب است, عدم همدلی بد است/ریاضی مقدس می گوید: ما هرگز با هم نیست.”به عنوان هر metaphysicist می توانید بگویید مقدس ریاضی در واقع آن را درست کردم و اجتماعی فاصله مرگ و یا قرمز دولت در مقابل آبی دولت سر در گم می شود ما هرگز با هم نیست. اما برای ديپلمات تنهایی و غرق “فقط صبر کنید” ارائه می دهد عقل از صبر (“آهسته و بیایید ببینید که در آن می رود”) و یک گروه کر است که با این نسخهها کار مانند یک بیل حفر کردن از این سوراخ:

به طوری که آن را احساس می کند بیش از حد بزرگ
و شما نمی توانید پیدا کردن محل خود را
شما رو بیش از حد بسیاری از گزینه های
آیا تنها یک
که نمی دانید راه خود را?
وجود دارد بسیاری از صداهای
میخوای فقط خوب بود
آن را ممکن است برخی از زمان
اما شما باید بدانید که جاوا باشه
فقط صبر کنید فقط صبر کنید

نه بر خلاف Wilco را یانکی یورتمه اهسته اسب هتل و خود را به ظاهر prescient سایهای از 9/11, هرگز با هم التماس شنیده می شود در دیوانه در اینجا و در حال حاضر. در یک دنیای در حال تغییر سریع که در آن همه ما خواهد شد به نام در به ارائه هدیه ما به قبیله بیشتر و بیشتر اغلب گاوها می دهد خود را هدیه ای از عشق و آهنگ درباره عشق به جمع آوری و نگه داشتن ارواح ، Nada Surf برنامه ریزی شده بود به بازی خوب خط در ماه ژوئن و در حالی که آن را خرد به فکر می کنم که ما نمی خواهد همه را وادار به جمع آوری به آواز خواندن همراه به تمام این رقص-میان-the-ناکجاآباد آهنگ با هم و احساس اتاق آسانسور در راه است که تنها زندگی می کنند, موسیقی, می تواند این بدان معنا نیست که این نمی تواند اتفاق می افتد به تنهایی و یا “هم” همیشه و برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>