برهنه Fearmongering در نیویورک تایمز

من اغلب از بین رفته و پس از رسانه ها در چاپ تعداد زیادی هستند که بی معنی به تقریبا همه خوانندگان خود را. نکته این است که زمانی که شما پرتاب کردن اعداد در میلیون میلیارد تریلیون و تعداد بسیار کمی از خوانندگان هر گونه ایده چه این اعداد چیست. آن را ممکن است برای آنها معنی دار به سادگی با اضافه کردن برخی از زمینه ها مانند ابراز آنها را نسبت به اندازه اقتصاد و یا به عنوان هر فرد مقدار.

من در واقع مارگارت سالیوان پس از آن نیویورک تایمز عمومی, ویرایشگر به طور کامل موافق با من در این نقطه است. در ستون او نیز داوطلب خدمت سربازی مشتاق توافق پس از آن واشنگتن ویرایشگر دیوید Leonhardt. اما پس از آن هیچ چیز تغییر کرده است.

ما به دیدن میوه از این شکست در نیویورک تایمز مقاله (2/22/20) که در مقایسه با مالیات و هزینه های برنامه های پیشرو دموکراتیک مدعی است. آن را می دهد یک درست, موج, واقعا اعداد بزرگ در قالب تریلیون ها دلار از مالیات های اضافی و هزینه های ارائه خوانندگان با هیچ زمینه است که اجازه دهید آنها را می دانیم چقدر تاثیر این مالیات به احتمال زیاد باید در اقتصاد و/یا pocketbooks.

به ما گفته شده است که:

حتی آقای بلومبرگ میلیاردر خود را افزایش مالیات بر ثروتمندان و شرکت های بزرگ با حدود 5 تریلیون دلار است که حدود 50 درصد بیشتر از آقای بایدن خواهد بود.

کمی بعد ما را دریافت کنید:

آقای ساندرز’ سیاست در دستور کار است که تا کنون گران ترین نامزدهای هر چند برآوردهای متفاوت است. هزینه سیاست های خود برنامه های در فقط تعداد انگشت شماری از موضوعات — بهداشت و درمان, آموزش عالی مسکن و آب و هوا تغییر می تواند بیش از $50 تریلیون بیش از ده سال است. در مقابل دولت فدرال در حال حاضر پیش بینی شده به صرف حدود 60 تریلیون دلار در ده سال آینده. [کل هزینه های دولت فدرال است برخی از زمینه.]
…در علاوه بر این به خدمات درمانی برای تمام برنامه های که نیاز به حدود 20.5 هزار میلیارد در هزینه های دولت فدرال بیش از ده سال خانم وارن طرح شامل یک جارو مجموعه ای از برنامه های جدید پرداختن مناطق مانند امنیت اجتماعی تغییر آب و هوا عالی آموزش و پرورش K–12 مدرسه و مسکن. هم کسانی که طرح و مدیکر برای همه طرح را حدود 10 سال برچسب قیمت بیش از $30 تریلیون.

از آنجا که اکثر خوانندگان احتمالا لازم نیست که یک ایده بسیار خوب چقدر پول $30 تریلیون دلار خواهد بود بیش از ده سال آینده یک نقطه شروع مناسب ممکن است پیش بینی اندازه اقتصاد است. این دفتر بودجه کنگره قرار می دهد تولید ناخالص داخلی بیش از این دوره ده ساله در حدود $280 تریلیون. که به معنی $30 تریلیون دلار در مالیات اضافی و هزینه خواهد بود کمی کمتر از 11 درصد از تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده. آقای بلومبرگ بینی $5 تریلیون دلار در مالیات خواهد با حدود 1.8 درصد از پیش بینی تولید ناخالص داخلی.

کمی بیشتر در زمینه مالیات پیش بینی شده برای سال 2020 است 16.4% از تولید ناخالص داخلی. در مقابل, در اواخر 1990s رونق درآمد مالیاتی بیش از 19 درصد از تولید ناخالص داخلی اوج در 20 ٪ در سال 2000. این به این معنی است که بلومبرگ پیشنهاد افزایش مالیات هنوز هم ترک ما با درآمد است که به مراتب کوچکتر به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی از پرداخت در اواخر 1990s.

طرح از وارن و ساندرز را افزایش بالاتر از اواخر 1990s سطح اما شاید کمتر از این واقعا اعداد بزرگ در این قطعه ممکن است منجر خوانندگان به این باور. اگر ما افزایش مالیات 11 درصد از تولید ناخالص داخلی آن افزایش خواهد آنها را به کمی بیش از 27 درصد از تولید ناخالص داخلی حدود 7 درصد در مورد 2000 اوج.

Sanders پیشنهاد خواهد حاکی از افزایش مالیات در حدود 18 درصد از تولید ناخالص داخلی ما را در کمی بیش از 34 درصد از تولید ناخالص داخلی. که بطور قابل توجهی بیش از 2000 اوج, اما هنوز هم بسیار پایین تر از در بسیاری از دیگر کشورهای ثروتمند. (برای به دست آوردن یک مقایسه کامل ما برای اضافه کردن در دولت و مالیات های محلی است. این دشوار است به انجام, از آنجا که بسیاری از ساندرز’ پیشنهاد مخارج دولت فدرال [به عنوان مثال مدیکر برای همه] را در قسمت جای صرف در حال حاضر انجام شده توسط دولت های ایالتی و محلی.)

این طرح قطعا می تواند مورد بحث قابل توجهی جزئیات بیشتر اما یک قطعه مانند این می تواند حداقل سعی کنید برای قرار دادن اعداد در برخی از زمینه که آنها را معنی دار به خوانندگان نه تنها جای خود غلت بزنید در اطراف “تریلیون” مانند آن است که نوعی از سرود. واقعیت این است که بایدن/بلومبرگ پیشنهاد وحشتناکی معاملات بزرگ از نظر بودجه و آنچه که ما انجام داده اند در طول تاریخ. به وضوح وارن و ساندرز طرح بلند پروازانه تر. خوانندگان می توانند تصمیم بگیرند که آیا آنها فکر می کنم منافع بالقوه ارزش هزینه; در نظر گرفتن چند دقیقه به اضافه کردن یک کمی زمینه را به خوانندگان یک ایده از آنچه در خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im