مرد نجات از دلوت فاضلاب

ظاهرا آنها فقط می خواهم دیده می شود یک انسان لغزش به سیستم فاضلاب درست کردن من 35.

فاضلاب یک سخنگوی با St. Louis County کلانتر می گوید یک مکان خطرناک است و توصیه نمی شود برای انسان پیمایش. نمایندگان نامیده می شدند به صحنه – همراه با پلیس و آتش – برای دیدن اگر وجود دارد یک فرد هنوز هم حلق آویز کردن در فاضلاب و اگر آنها در هر نوع از پریشانی.

دو و نیم ساعت و 20 و یا پس از ظهور کوره را پوشش می دهد و بعد از آن تنها چیزی که هر کسی که تا به حال در بر داشت مجموعه ای از لباس stashed در این نزدیکی هست.

شهرستان سخنگوی کیت ون Walid گفت: تنها چیزی که آنها می خواهم پیدا بود دور انداخته مجموعه ای از لباس – اما او با اشاره وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چه مدت آن شده است وجود دارد.

این شهرستان کلانتر سخنگو گفت: آنها فکر می کردند فرد “ممکن است” برهنه – اما هیچ کس نمی گذاشته شده در چشم برهنه فاضلاب فرد است.

در واقع در جستجو را روشن نمی کردن هر نوع فرد در تمام, و به زودی به نام خاموش با مقامات و اعتقاد داشتند هر کس بود پایین وجود دارد احتمالا با موفقیت از آن ساخته شده است. پاسخ اول سمت چپ صحنه در حدود 2:45 p. m.

پنج شنبه, تماس دیگری در آمد: یک فرد راه رفتن در خیابان شنیده خواستار کمک کند که از طریق یک سوراخ ادم رو پوشش می دهد. این دلوت آتش نشانی در پاسخ به این صحنه و کاهش یک نردبان به یک مرد “مشخصه در پریشانی” استار تریبیون گزارش.

او گرفته شده بود به یک بیمارستان برای درمان hyopthermia برگزار شد برای مشاهده. جزئیات دیگر در مورد آنچه اتفاق افتاده در دسترس نیست هر چند سخنگوی ون Walid ارائه شده: “هر زمان که ما در حال گرفتن یک تماس برای یک فرد که در پریشانی این کار ما را به مطمئن شوید که آن شخص مراقبت گرفته شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>