ناسا SpaceX اعلام تاریخ برای اولین بار راه اندازی فضانوردان به ISS

ناسا و اسپیس ایکس مستقر در تاریخ برای مشخصات بالا بازگشت فضانوردان به مدار زمین از خاک ایالات متحده آمریکا, جیم Bridenstine گفت: از طریق توییتر.

ناسا و اسپیس ایکس مستقر در تاریخ برای مشخصات بالا بازگشت فضانوردان به مدار زمین از خاک ایالات متحده آمریکا.

“در مه 27, ناسا را دوباره راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا” مدیر آژانس جیم Bridenstine از طریق توییتر اعلام کرد روز جمعه در نهایت با اضافه کردن ویژگی به یک تاریخ طولانی شایعه شده بود در اواخر ماه مه بازه زمانی.

اگر برنامه نگه دارید – به خصوص با این بیماری همه گیر کوروناویروس در بازی – یک SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی خواهد شد با فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در سفر به ایستگاه فضایی بین المللی, یک شاهکار نیست انجام شده پس از آخرین شاتل فضایی پرواز در ماه جولای سال 2011. پس از آن فضانوردان آمریکایی را در سفر به ISS در فضاپیمای روسی.

سوار خود را به مدار خواهد بود Crew Dragon 27-پا بلند خودرو با یک “تنه” است که ورزش پانل های خورشیدی است و می تواند حمل محموله های اضافی. پد میزبانی ماموریت 39A بود که از خانه Saturn V موشک آپولو دوران و نقطه شروع برای اولین پرواز به ماه در سال 1969.

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly.

این داستان در اصل منتشر شده به floridatoday.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de