نزدیک به 300.000 دلار جایزه گاو دریایی مدرسه منشور مبارزه

این گاو دریایی شهرستان مدیره مدرسه باید دریافت نزدیک به 300.000 دلار در هزینه های قانونی و هزینه های پس از جنگ بیش از فسخ قرارداد با یک منشور مدرسه یک قاضی اداری حکومت شنبه.

قاضی رابرت کوهن دستور یادبود لینکلن Academy Inc. به پرداخت $297,987 برای پوشش هیئت مدیره مدرسه را هزینه های قانونی و هزینه های دیگر مانند حسابداری هزینه های ناشی از اختلاف است. کوهن در ماه سپتامبر با صدور 95 صفحه ای حاکم است که مورد حمایت هیئت مدیره تصمیم به فسخ قرارداد با یادبود لینکلن آکادمی گفت: مدرسه منشور نشان داد “ناخالص سوء مدیریت مالی” از جمله عدم پرداخت حقوق و مالیات حقوق و دستمزد, گرفتن, قطع کنندگان مواد و رو به یک سیستم خاموش شدن از آب خدمات.

هیئت مدیره مدرسه و سپس به دنبال جبران آن هزینه های قانونی با کوهن صدور 29-صفحه حاکم دوشنبه موافقت خود را با آن موقعیت است. یادبود لینکلن آکادمی اعتراض کرده است کوهن سپتامبر تصمیم به 1st District دادگاه تجدید نظر.

این گاو دریایی شهرستان, مدرسه, مدیره رای به فسخ مدرسه منشور قرارداد جولای 23. منشور مدارس مدارس دولتی اما به طور معمول اجرا شده توسط سازمان های خصوصی که وارد قرارداد با تخته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>