نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها بر این باورند واکسن در حال حاضر وجود دارد برای جلوگیری از عفونت کرونا ويروسی است اما در حال نکردن از مردم در حالی که نزدیک به نیمی باور COVID-19 ویروس ایجاد شده در آزمایشگاه.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نزدیک 50,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا — حدود نیمی باور نمی کنم که شکل یا داده های جدید نشان می دهد بسیاری از آمریکایی ها نگه داشتن اطلاعات غلط در مورد ویروس. این سیگنال های خود را بی اعتمادی در موسسات به عنوان شهروندان خواسته شده است که به در تکیه دولت, بهداشت و دیگر رهبران در میان شیوع.

بیست و نه درصد گفت: این هم احتمالا یا قطعا درست است که یک واکسن است که مانع از عفونت کرونا ويروسی وجود دارد و در حال نکردن با توجه به دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز. حتی بیشتر درصد و 32 درصد آنها بر این باورند که درمان درمان عفونت کرونا ويروسی وجود دارد اما در حال نکردن. حدود 7 از 10 آمریکایی گفت: این اظهارات خلاف واقع است.

“برای دیدن حدود یک سوم از مردم را که برخی از سطح از, ‘آره که ممکن است درست است که من خیلی تکان دهنده بود به من گفت:” رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان مطالعه ، “این خیلی تیره نوع فکر به شناور در اطراف ، وجود دارد یک جریان پنهانی از عدم اعتماد در جامعه عدم اعتماد به نخبگان.”

او افزود: “شما می توانید مرتب کردن بر اساس ببینید که چگونه است که می تواند نشان می دهد مرتب کردن بر اساس از یک جای نابکار بیت از اقدامات در بخشی از طیف گسترده ای از بازیگران در جامعه اگر مردم واقعا نگه داشتن بر روی آن ایده است.”

دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی. در طول سال 2020 چرخه انتخابات هدف محققان برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

آخرین نظرسنجی – یک نمونه از بیش از 6,300 آمریکایی گرفته شده در مارس 2 تا 8 – در آمد که در بسیاری از کشور بود نزدیک یک ماه به اقامت در خانه سفارشات و قبل از ضد قرنطینه تظاهرات آغاز شده popping تا در پایتخت دولت. نتایج یک حاشیه خطا از 2.2 درصد است. این پروژه در نظر دارد برای پیگیری پاسخ در coronavirus اطلاعات غلط در طول زمان است.

“وجود دارد انواع battlegrounds در بحران بهداشت عمومی مثل این” گریفین گفت: با اشاره به حادثه تدارکات و مشکلات غیر منتظره است که بوجود می آیند. “اما یکی دیگر این است که چگونه برای متقاعد کردن مردم از حقیقت در مورد انواع چیزهایی است.”

نمایش در وجود یک واکسن تقریبا همان میان دموکرات ها و جمهوری خواهان.

هیچ واکسن یا درمان های تایید شده برای COVID-19. داوطلبان در سیاتل که عکس در اولین دادگاه ممکن است coronavirus واکسن در حال حاضر در حال گرفتن شات دوم – یک شاخص اولیه دادگاه در حال پیشرفت است. اما کارشناسان بهداشت گفت: واکسن می تواند 12 تا 18 ماه به دور و حتی این بازه زمانی می تواند بلند پروازانه.

از نظر درمان مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ پتانسیل هیدروکسی کلروکین برای درمان ویروس. اما دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در گفت و اثربخشی آن است مجمل.

این نظرسنجی نشان می دهد که 44 درصد از آمریکایی ها بر این باورند coronavirus احتمالا ایجاد شده در یک آزمایشگاه در حالی که 56 درصد گفت: این احتمال وجود دارد یا قطعا نادرست است. پنجاه درصد از جمهوری خواهان بررسی گفت: آنها بر این باورند coronavirus ایجاد شده در آزمایشگاه در مقایسه با 37 درصد از دموکرات ها که گفت: آنها معتقد بودند که.

“کلمه کلیدی وجود دارد ‘ساخته’ گریفین گفت. “این یک سوال است که امتیاز نسبت به نزدیک.”

سازمان بهداشت جهانی این هفته گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از این ایده که coronavirus ایجاد شده در آزمایشگاه و که آن را “محتمل به احتمال زیاد است که این ویروس با منشاء حیوانی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چه کسی را محکوم کرد و قول داد که به جلو و بودجه گفت: ایالات متحده در حال بررسی است که آیا این رمان coronavirus شروع كردن بعد از یک تصادف در چین با امنیت بالا پزشکی و آزمایشگاهی در ووهان.

چهل و هشت درصد از آمریکایی ها گفت: آمریکا “کتمان” تعداد coronavirus مرگ و میر – احساسات است که بیشتر شایع در میان دموکرات ها. بیش از نیمی از دموکرات ها و 55 درصد آن را احتمالا یا قطعا درست است که تعداد مرگ و میر است که پنهان در حالی که 38 درصد از جمهوری خواهان گفت: این احتمال وجود دارد ،

با وجود نتایج این تحقیق نشان می دهد که بی اعتمادی و دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه پیدا کرده است که به طور کلی زیر اجتماعی فاصله اقدامات توسط کارشناسان توصیه می شود.

هشتاد و یک درصد از آمریکایی ها گفت: آنها را در سمت چپ خانه خود را برای یک دوره طولانی از زمان, 9-در صد نقطه پرش در مقایسه با 72% دو هفته قبل از.

“همه از این است که لزوما توطئه-تفکر” گریفین گفت: اطلاعات غلط به بررسی پرداخته شده است. “برخی از آن ممکن است فقط ممکن است صرفا سوء تفاهم بود یا چیزهایی که مردم نمی دانند و در عین حال فقدان آموزش و پرورش است.”

جدید دیگر بررسی یافته ها عبارتند از:

35 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها بر این باورند که coronavirus است که احتمالا یا قطعا بودن “اغراق آمیز” برای اهداف سیاسی. چهل و چهار درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها بر این باورند این 26 درصد از دموکرات ها گفت که آنها انجام.
39 درصد آن گفت: قطعا و یا احتمالا درست است که مردم 30 سال پیر یا جوان به احتمال زیاد کمتر به آلوده به ویروس. این چشم انداز است که شایع ترین در میان مردم 44 یا جوان. اگر چه افراد جوان به مراتب بیشتر توانایی برای بهبود یافتن از بیماری آنها آلوده می تواند فقط همین. 36 درصد گفت: آنها بر این باورند که coronavirus است خطرناک تر از آنفولانزای فصلی برای افراد زیر 30 سال. این چشم انداز است که شایع ترین در میان مردم 44 یا جوان.

دنبال جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im