نیاز به زنده موسیقی ؟ هنرمندان محلی در حال جریان کنسرت بنابراین ما می توانیم همه ایمن ماندن در خانه.

موسیقی محلی جامعه شده است از طریق بسیاری به تازگی به عنوان یک نتیجه از COVID-19. هنگامی که شجاع و شرط بندی در SXSW بدون در نظر گرفتن لغو هنرمندان در حال حاضر عاقلانه تصمیم گیری به چوب نزدیک به خانه. DIY سالن در حال بسته شدن نامحدود و در خیابان اول به تعویق انداخته است همه نشان می دهد که در آن سالن به عنوان بسیاری دیگر عمده باشگاه ها و سالن های کنسرت.

شما می دانید آنچه آنها می گویند در مورد نشان می دهد ، در مورد آن ،

خوب هنرمندان محلی را به نوبه خود به زندگی می کنند جریان به ارائه خوب ol’ سرگرمی زندگی می کنند ما نیاز به راست به صفحه نمایش ما. ترکیب تیم متفاوت خواهد بود و لباس شاید کمی بیشتر سرما. اما اگر جرمی Messersmith هر بگویم در این موضوع صدای خوب خواهد بود.

در حالی که ما متاسفانه از دست رفته مینه سوتا, ارکستر, اجرای زنده این آخر هفته بد بد کلاه’ اولین, آنلاین, ویترین و “توقف” از Nur-D “قرنطینه تور جهانی” (نگاه کنید به زیر) وجود دارد مقدار زیادی بیشتر که این از کجا آمد. در اینجا خلاصه ما از livestreamed محلی را نشان می دهد به لحن به, می شود اغلب به روز شده.

با تشکر برای ماندن در, و لطفا به یاد داشته باشید به نکته خود هنرمندان.

لیدیا لیزا زنده اسکریپت خوانش
روز گذشته لیدیا لیزا رفته live on Instagram در حدود 8 p. m. برای خواندن یک اسکریپت فیلم. او گای کابلو سپس رفقای خوب (کامل با مرحله آرایش). پیمایش بی وقفه از طریق Netflix در حال حاضر بیش از حد, بنابراین آن را به خوبی به چیزی انتخاب شده برای ما. فقط لطفا هیچ سرایت.
هنگامی که و که در آن: هر شب (تا کنون) در 8 p. m. در Instagram
اهدا: Venmo @lydia-hoglund

لسلی وینسنت زنده
او برای اولین بار یک مجموعه-به-این-لحن-از-یک-ukelele نامه از Gen Z به Millenials. امشب او را از رفتن زندگی می کنند در Instagram.
هنگامی که و که در آن: مارس 16 در 7 p. m. در Instagram
اهدا: Venmo @Leslie-Vincent-2

Nur-D “قرنطینه تور جهانی”
حتی یک پوستر برای آن است. “W/ #COVID-19 ترک هنرمندان ناگهان w/o درآمد من فکر کردم یک ایده برای کمک به” را نوشت رپر در توییتر زمانی که او اعلام کرد که 100% زندگی جریان تور کنسرت. هر یک از تاریخ های مختلف را داشته باشد وارد زمین خواهد شد و پخش رایگان. یک Venmo راه اندازی شده است به عنوان یک صندوق به طور کلی برای کمک به تحت تاثیر هنرمندان.
هنگامی که و که در آن: 19 مارس در توییتر زندگی می کنند با یام Haus و 1 مارس 21 و 22 در Facebookبیشتر به آمده
اهدا: @MNArtistRelief و فردی هنرمند Venmos

Heinrich Malan زنده
داشتن تا به حال به reschedule مارس را نشان می دهد, heinrich malan برنامه ریزی برخی از زندگی مجازی یکی کنسرت. یک تاریخ بالقوه است روز سنت پاتریک; رها کردن برخی از مواد غذایی سبز-رنگ در رنگ مورد علاقه خود را به صفحه اصلی آشامیدنی و لحن در.
هنگامی که و که در آن: رای برای مورد علاقه خود را در تاریخ و زمان در اینجا
کمک: خرید بلیط به نشان می دهد, عضویت در واحد ان Patreon, و یا دانلود موسیقی Bandcamp

DJ شانون Blowtorch را قرنطینه رقص احزاب
“فکر عمومی, رقص, احزاب راست, در حال حاضر باعث می شود دل و روده من رها” نوشت: DJ در توییتر. خصوصی, رقص احزاب ، که یک داستان متفاوت است. پخش از Instagram زندگی می کنند و حرکت یا کشش ناگهانی Blowtorch دعوت همه برای شروع حرکت—بدون شلوار مورد نیاز است. رویداد بعدی خواهد بود بچه دوستانه, و اگر شما نمی توانید صبر کنید برای اولین بار نشان می دهد در دسترس است به re-سازمان دیده بان در اینجا.
هنگامی که و که در آن: رویداد بعدی مارس 19, 3 تا 5 p.m در Instagram و کشش. به روز رسانی می تواند بر روی دی جی Instagram و توییتر.
کمک مالی: $shannonBlowtorch در CashApp

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>