نتانیاهو هنوز هم آمریکا بعد از اسرائیل انتخابات

اورشلیم — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر کاهش یافته است کوتاه از گرفتن اکثریت مورد نیاز برای تشکیل یک دولت نزدیک به نهایی نتایج انتخابات نشان داد چهارشنبه عمیق تر از یک سال از بن بست سیاسی ظاهر می شود و به فاصله طولانی خدمت رهبر معظم انقلاب را امیدوار به یک پیروزی قاطع به عنوان محاکمه او به اتهام فساد مالی متهم.

در عصبانی سخنرانی دراز وشدیداللحن نتانیاهو اذعان کرد که او نمی باید در مجلس حمایت از تشکیل یک دولت جدید حق دور. اما او هنوز هم سعی به ادعای پیروزی او به عنوان مشت کردن حریف اصلی خود را و تحقیر پیشرو عربی — بزرگترین سوم در مجلس — به عنوان بی ربط.

“این چیزی است که ملت تصمیم,” او گفت:. “مردم به من رای بیشتر از هر نامزد دیگر برای نخست وزیر این کشور در تاریخ است.”

پس از ناکامی در تشکیل دولت پس از دو انتخابات در سال گذشته و با حقوقی گلایه بسته شدن در, نتانیاهو شده بود به امید یک پیروزی روشن در روز دوشنبه رای دادن. با دراگی پیش بینی نزدیک به اکثریت برای نتانیاهو و خود را ملی-مذهبی متحدان او اعلام کرد یک “پیروزی بزرگ” برای هزاران جايزه حامیان تحت تورنت شیرینی در شب انتخابات.

اما روز چهارشنبه نزدیک به نهایی شمارش نقاشی یک تصویر متفاوت است. با بیش از 99 درصد از آرای شمارش نتانیاهو حزب لیکود به رهبری راه را با 36 صندلی جلوتر از رقیب Benny Gantz آبی و سفید با 33 کرسی است. در عین حال با متحدان نتانیاهو جناح راست اردوگاه برگزار شد در مجموع تنها 58 کرسی سه خجالتی 61 مورد نیاز برای تشکیل یک دولت و هیچ مسیر روشنی برای رسیدن به آستانه. نتایج نهایی انتظار می رود بعد از چهارشنبه.

در یک خیره کننده ملامت به نتانیاهو مشترک لیست یک چتر گروه از عربی به رهبری احزاب سوم به پایان رسید با 15 کرسی است. این بود تمام زمان بالا برای لیست مشترک تقویت شده توسط رای دهندگان خشمگین در آنچه که به عنوان درک نژادپرستانه و تحریک توسط نتانیاهو در طول مبارزات انتخاباتی علیه این کشور اقلیت عرب.

“ما احساس می کند قدرت خود را و آن را می خواهد به اعمال است که قدرت” لیست مشترک رهبر Ayman عوده گفت: اسرائیل 13 کانال تلویزیون. “گفت: ما هیچ به بنیامین نتانیاهو رویکرد است.”

در دیدار با متحدان سیاسی یکشنبه, نتانیاهو ادامه داد: به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک برنده با وجود احتمال بن بست چهره او است.

“لیکود تحت رهبری بزرگترین حزب در یک حذفی,” او گفت:. “عمومی تصمیم باید محترم شمرده شود.”

او در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد فاقد اکثریت پارلمانی است. اما او دوباره حمله کردن در لیست مشترک گفت: حتی نباید در نظر گرفته شود در محاسبات برای تشکیل یک دولت جدید است.

مشترک لیست “نیست حتی بخشی از معادله به او گفت:” این ادعا اعضای آن هستند خصمانه نسبت به دولت است.

در حالی که احزاب عربی هرگز نشسته در اسرائیل و ائتلاف آنها کار کرده اند به سیاست های حمایت از خارج یک گام می تواند آنها را دوباره اگر آنها می تواند در حل و فصل اختلافات خود را با Gantz.

Gantz نیز بدل شده و با همکاری مشترک لیست و آن را بعید است که او می تواند سنگ فرش با هم یک ائتلاف یا نه. این بدان معناست که اسرائیل به نظر می رسد رهبری برای بن بست گسترش نزدیک به یک سال از فلج سیاسی.

نتانیاهو بوده است از جان گذشته برای قوی نشان دادن پیش از محاکمه اش که برنامه ریزی شده است برای شروع 17 مارس است. نصب یک دولت جدید را به او بدهد مهم سیاسی تقویت و به طور بالقوه اجازه می دهد او را به قانونگذاری راه خود را از حقوقی است.

“وجود ندارد سیاستمدار دیگر در جهان است که می تواند موفق به کسب بیشترین تعداد آرا پس از شکست دو بار به شکل یک دولت و پس از داشتن شده است تحت تعقیب در سه اتهامات” مفسر سیاسی Ari Shavit نوشت: در Makor ریشون اخبار سایت. “با این وجود نتانیاهو و شرکای خود را باید به یاد داشته باشید که هدف خود را از 61 کرسی محقق نشده. امید خود را برای یک پیروزی قاطع نقش برآب شد.”

نتانیاهو مجرم شناخته شد در سال گذشته در تقلب و رشوه خواری و نقض اعتماد اتهامات در سه جداگانه موارد فساد. او را انکار می کند و تخلف کرد و گفت: این اتهامات شده اند ساختگی توسط یک لیبرال رسانه ها و دستگاه قضایی به دنبال بیرون راندن او. به عنوان نخست وزیر نتانیاهو نه تنها می تواند با استفاده از موقعیت خود به عنوان یک پسر قلدر منبر حمایت اما او و متحدان خود را نیز می توانید سعی کنید به سادگی قانون را به تاخیر و یا از خط خارج دادستان است.

حمله اسرائیل به قانون نشسته نخست وزیر مورد نیاز است به استعفا در صورت تحت تعقیب. اما این قانون فازی در مورد اینکه آیا یک نامزد برای نخست وزیر تحت کیفرخواست داده می شود می تواند قدرت را به تشکیل یک دولت جدید در این کشور و دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به وزن در این موضوع.

رئيس جمهور اسرائیل به زودی آغاز رایزنی با انتخاب احزاب که پس از آن پیشنهاد را به او مورد نظر خود را انتخاب به رهبری دولت است. به طور معمول نامزد با بیشترین توصیه ها خواسته است به تلاش برای تشکیل یک دولت است. به عنوان رهبر بزرگترین حزب این است که به احتمال زیاد نتانیاهو حتی اگر همانطور که در دو انتخابات قبلی خود را در مسیر نامشخص است.

در تلاش برای شکستن بن بست, حزب لیکود و متحدان آن شده است تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای پر کردن شکاف. آنها باید در مورد luring “جداشدگان” از احزاب مخالف که می تواند تیک جناح راست بلوک شماره تا. اما تا کنون هیچ کس جلو آمده و تعدادی از شایعه جداشدگان را صادر اظهارات انکار حدس و گمان است.

آبی و سفید در عین حال گفت: این امر در نظر ترویج قانون که جلوگیری از یک متهم نخست وزیر از تشکیل یک دولت است. اما عبور از قانون به خصوص در دو هفته قبل از رئیس جمهور شیپور خاموشی یک نامزد برای تشکیل یک دولت جدید به نظر می رسد بعید است به خصوص بعد از یک نظر در برابر این ایده توسط کنست را مشاور حقوقی.

ساده ترین راه برای خروج از بن بست خواهد بود یک قدرت هسته ای بین Gantz و نتانیاهو که احزاب با هم کنترل اکثریت پارلمانی است. اما Gantz اتحاد بدل مشارکت زمانی که نتانیاهو با سران حزب لیکود.

نتانیاهو از سوی دیگر اصرار دارد که نخست وزیر از هر دولت وحدت.

اگر نه نامزد می تواند به تشکیل یک دولت در زمان اختصاص داده شده اسرائیل می تواند به صورت بی سابقه ای مستقیم چهارم انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>