“هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه آرام است, ظریف, درام, درباره یک نوجوان است که نیاز به سقط جنین

وجود دارد بدون نیاز به هم بزنید تا اضافی درام: اساسا همه چیز که اتفاق می افتد به پاییز (Sidney Flanigan) در طی 100 دقیقه ما او را یک نتیجه طبیعی از عقب گریخته از قوانین تبعیض آمیز تنظیم بدن زنان در آمریکا

پاییز است که اول معرفی شده به ما روی صحنه این خلوص و صداقت و صراحت از او آواز نامطلوب مقایسه با بقیه garishly كلاسيك دبیرستان استعدادهای درخشان نشان می دهد که قبل از او. نه Lynchian هوا از نوجوانان عمل می کند و نه پاییز تمایل به جای خودش در مرکز توجه نشان می دهد که چگونه ظریف Hittman بصری حساسیت و محافظت Flanigan تصویر ثابت خواهد کرد اما راه اندازی می کند به طور موثر نمایش چگونه بیگانه از زادگاه او پاییز است و با این حال خالی او گاهی اوقات ممکن است به نظر می رسد او این است که همیشه انجام, تعیین می کند که در صورت اجازه خواهد داد که او را به جلوگیری از بدترین عواقب.

پس از پاییز در ادرار تست مثبت زنان در محلی درمانگاه نیروی یک چیز عجیب و غریب anti-انتخاب فیلم تبلیغاتی او نگران او ممکن است “سقط جنین فکر.” که درک آن—بر خلاف… خوب فقط در مورد هر آمریکایی فیلم تا کنون که آدرس سقط جنین پاییز نیست خودمو بیش از تصمیم او. او مانع اصلی این است که کشورهای مشترک المنافع پنسیلوانیا اصرار دارد که او امن تایید والدین. ما نگاه اجمالی فقط به اندازه کافی از پاییز را در زندگی خانوادگی به او را می دانم پدر نامناسب jackass اما نه به یاد بگیرند که چگونه عمیق اختلال اجرا می شود. همه ما می بینیم این است که او نمیخواهد آنها را به دانستن در مورد او تصمیم گیری است. اما پاییز می کند اعتماد در او پسر عموی Skylar (تالیا رایدر) که در جیب برخی از پول نقد از فروشگاه های مواد غذایی که در آن دختران با هم کار کنند. آنها با اتوبوس به نیویورک که در آن پاییز می تواند به خاتمه بارداری از اراده خود او.

منتشر شد به prizewinning تحسین در ساندنس و برلین Hittman فیلم رفت و مستقیما به VOD امروز یک سانحه قرنطینه عصر و آن را برای خانه عجیب و غریب-مشاهده حتی در کمتر پریشان بار. در حالی که تنظیمات هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه منحصر به فرد آمریکایی ظالمانه غیرشخصی درمانگاه دلتنگ بزرگراه چشم انداز دیدم از تازی سطح نیویورک inhospitability به کمبود پول نقد—آن احساس و قدم زدن است ، وقتی که پاییز و Skylar منحرف خود را بین قرار ملاقات درمانگاه ترکیبی از یکنواختی و تعلیق به یاد می آورد اگنس Varda را Cleo from 5 to 7; هنگامی که باطل پله برقی نیروهای پاییز به پس زدن دهنه اسب او را چمدان تا بندر اقتدار پله صحنه نشان می دهد کسانی که برادران داردن فیلم است که نشان می دهد چقدر تلاش آن طول می کشد برای به انجام رساندن اساسی ترین وظایف هنگامی که شما را شکست. و Flanigan پاییز است هرگز غیور و یا هوشمند-alecky هرگز درگیر شدن در شخصیت خصلت های مورد نیاز به کاری همدردی با جریان اصلی مخاطبان است.

این بخشی از نقد و بررسی که من قرار است به شما اطمینان بدهم که هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه “نه صرفا” یک polemic مورد نیاز برای گسترش حقوق باروری. اما آن را ندارد به: پاییز مبارزه می کند و همه کار را برای Hittman. این عنوان اشاره به پاسخ چند گزینه ای دختر وادار به تسلیم درمانگاه به سوالات در مورد روابط جنسی و زندگی. هر چند ما دیدن پاییز ماسک لغزش به عنوان او در تلاش برای پاسخ ما هرگز یاد بگیرند که پدر و یا چه نوع از سوء استفاده او ممکن است رنج می برد. پاییز را با شرایط گذشته هستند حد به ما. هیچ یک از آن Hittman نشان می دهد که هر یک از ما لعنت کسب و کار.

هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه
کارگردانی شده توسط
Eliza Hittman
در حال حاضر جریان در آمازون نخست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>