سو Jacobson, صندلی, کالج جدید بنیاد مدیره به تازگی اعلام کرد که این سازمان استقبال کرده است چهار عضو جدید به هیئت مدیره. جاکوبسن می گوید که Janene Amick, بورلی Bartner سوزان می سوزد و رنه حمد: “تجسم روح جامعه و آوردن دهه از رهبری و تخصص و انرژی به جدول. ما بسیار خوش شانس به آنها را در پیوستن به تیم ما و اعتماد به نفس آنها را ارائه دیدگاه های ارزشمند به عنوان ما همچنان به حمایت از ماموریت ها و نیازهای جدید دانشگاه است.” کالج جدید بنیاد بشردوستانه سازمان حمایت جدید دانشگاه فلوریدا است.

Janene Amick مدیر عامل گاو دریایی مرکز هنرهای نمایشی. او تجربه دهانه بخش های متعدد از جمله هنر, بازاریابی, کارآفرینی سازمانی و غیر انتفاعی مدیریت. Amick عضو گاو دریایی Community Federal Credit Union هیئت مدیره و عضو برادنتون Kiwanis VFW زنان کمکی AFP و برادنتون منطقه فرهنگی کمیته مشورتی.

بورلی Bartner است که برنده جایزه برادوی تولید کننده و یک معلم سابق. Bartner نقل مکان کرد به ساراسوتا در سال 2010 و به زودی درگیر شد در جامعه. او خدمت در Asolo هرزه مدیره فعال بوده است با دوستی مرکز و روسای پیشرو با مراقبت کمپین سرطان موسسه در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

سوزان می سوزد است editor-in-chief of Sarasota مجله شده است و یک روزنامه نگار به مدت 36 سال در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه است. سوختگی را تاسیس سردبیر سابق کسب و کار, مجله, 941 مدیر عامل و یک برادنتون هرالد خبرنگار. او در خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره برای ساراسوتا دانشکده هنر و علوم و رئیس هیئت فلوریدا خانه موسسه. سوختگی فارغ التحصیل از کالج در سال 1976.

رنه حمد است متعهد و تاثیرگذار انسانی نیکوکار و داوطلب جامعه. حمد به عنوان معاون رئیس هیئت مدیره از شانس دوم آخرین فرصت و همچنین خدمت در هیئت مدیره از FSU دانشکده پزشکی ساراسوتا دانشگاه ساراسوتا کنسرت انجمن گلاسر/Schoenbaum انسانی مرکز خدمات La Musica و سرایندگی هنرمندان از ساراسوتا. حمد عمیقا درگیر با دختران به صورت پروژه زندگی در کالج جدید.

کالج جدید بنیاد اختصاص داده شده گروهی از اعضای هیئت مدیره که در خدمت برای کمک به هدایت و حمایت از کالج جدید بنیاد و تلاش خود را به صندوق حمایت و جدید دانشگاه فلوریدا است.

– ارسال شده توسط Su بایرون

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im