کالج جدید با این نسخهها کار با متحدان برای مبارزه با از دست دادن استقلال

کالج جمهور Donal اوشی برگزار شد یک کنفرانس خبری با کنگره ایالات متحده Vern Buchanan جمعه به انتقاد از قانون است که می تواند به دور ساراسوتا مدرسه استقلال و ادغام آن با دانشگاه ایالتی فلوریدا.

جدید دانشگاه فلوریدا رهبران ادامه داد: به عقب راندن سخت سهشنبه در برابر تلاش برای لغو مدرسه مستقل و وضعيت آنها در حال دریافت حمایت قوی از کنگره ایالات متحده Vern Buchanan.

کالج جدید رئیس جمهور Donal اوشی برگزار شد در یک کنفرانس خبری مشترک با بوکانان به انفجار قانونی که ادغام کالج با دانشگاه ایالتی فلوریدا و به نوبه خود ساراسوتا مدرسه به یک ماهواره پردیس FSU.

بوکانان گفت: قانون “اشتباه است” و “باعث می شود هیچ حس” و گفت که او برنامه ریزی شده برای تماس با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis جمعه به لابی در برابر این لایحه است.

اوشی گفت: تحکیم حامیان با استفاده از گمراه کننده شماره برای توجیه تحکیم تلاش است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

وزارت امور خارجه تشکر. شیدا خوب شوکه جدید کالج جامعه و رهبران در ساراسوتا/گاو دریایی منطقه در این هفته هنگامی که او در زمینه تحکیم قانون که همچنین به نیروی فلوریدا دانشگاه پلی تکنیک به ادغام با دانشگاه فلوریدا.

خوب این باره گفت: “در طول یک جلسه کمیته که ادغام را احساس های مالی به دلیل جدید دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا صرف بیش از حد در هر درجه تولید می کنند.

و نه از جمله شهریه پرداخت شده توسط دانش آموزان خوب گفت که هر رشته دلار هزینه 197,681 در دولت پول مالیات دهندگان در کالج جدید و $180,958 در فلوریدا دانشگاه پلی تکنیک. که در مقایسه با متوسط هزینه هر درجه در تمام 12 مدرسه در فلوریدا سیستم دانشگاه $28,208 در پول مالیات دهندگان خوب گفت.

اما اوشی گفت کالج جدید هزینه هر درجه قابل مقایسه نیست با فلوریدا دانشگاه های بزرگ به دلیل تعداد آنها عبارتند از: کارشناسی ارشد که هزینه ارزان تر است چرا که آنها را کمتر زمان برای تکمیل.

اوشی نیز اشاره کرد که کالج جدید که تعیین شده است به عنوان دولت افتخارات دانشکده در حال کار برای افزایش ثبت نام از 724 دانش آموزان به 1,200 گفت که کاهش هزینه در هر درجه در نیمه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

اما حتی بزرگتر کالج جدید هنوز هزینه مالیات دهندگان بیشتر در هر درجه از آنجا که آن را هنوز هم خواهد بود بسیار کوچکتر از بسیاری از مدارس در فلوریدا دانشگاه سیستم و کمتر اقتصاد مقیاس.

بوکانان گفت: نمایندگان مجلس باید فراتر از خالص ملاحظات مالی.

“شما نمی توانید فقط به اندازه دلار و سنت,” او گفت:. “وجود دارد برخی ناملموس است که در اینجا درگیر در شرایط این کالج بسیار منحصر به فرد و بسیار خاص است.”

بوکانان گفت کالج جدید است که بخش مهمی از جامعه پارچه و جواهر در دولت سیستم دانشگاه. وی با اشاره به کالج جدید رتبه بندی به عنوان یکی از بهترین مکان عمومی, کالج هنرهای لیبرال در این استدلال آن را به ارمغان می آورد اعتبار به سیستم دانشگاه و دولت است.

“من آن را تقریبا مانند یک آیوی لیگ” بوچانان گفت.

اوشی به ذکر است که 17 درصد از کالج فارغ التحصیلان به دریافت دکتری در علوم و مهندسی در عرض نه سال بالاترین نرخ در میان مدارس دولتی سراسر کشور.

“این فقط شگفت انگیز بازگشت سرمایه گذاری در آن,” اوشی گفت.

تحکیم لایحه پاکسازی خانه کمیته آموزش و پرورش. آن را در حال حاضر ندارد یک همراه و همدم لایحه در مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>