جدید coronavirus نگرانی سلامت به عنوان کالج بازگشایی: آب آلوده نشسته در لوله

سه ماه پیش COVID-19 pandemic مجبور دانشگاه به بستن درهای خود را. با هیچ دانشجویان دانشکده و یا کارکنان خود را شستشو دست و نوشیدن از آب چشمه لوله کشی رفته تقریبا به عنوان استفاده نشده به عنوان ساختمان های خود است.

که یک مشکل است. آب راکد در ساختمان های ساخته شده آستین خالی را با توجه به coronavirus نگرانی است ،

“لوله کشی به معنای استفاده می شود گفت:” اندرو Whelton استادیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه پوردو در ایندیانا است.

زمانی که لوله کشی می رود استفاده نشده آب در لوله ها که در آن سطح از ميزان نشت فلزات و باکتری های مضر مستعمرات را افزایش می دهد.

زمانی که دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان بازگشت به دانشگاه و آب شروع به جریان انداختن دوباره این آلاینده ها می تواند تا پایان در بطری آب و حمام های اضافه کردن یکی دیگر از نگرانی های بهداشتی برای دانشگاه در حال حاضر در حال تقلا برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض COVID-19.

دانشگاه ها نه تنها در این نگرانی ها. اما دانشگاه ها به ویژه آسیب پذیر است.

پشت دیوار هر ساختمان یک شبکه پیچیده ای از لوله ها و پمپ مخازن و بخاری تامین آب به طور مشابه مجتمع مجموعه ای از چشمه های آب آشامیدنی, حمام, سینک و توالت و دستگاه های یخ سیستم های بارانی ، استفاده از سن و معماری, همه را تحت تاثیر قرار چگونه آب حرکت می کند از طریق ساختمان.

مختلف خطوط لوله کشی مورد نیاز برای سخت و آب نرم. ساختمان ها که از 10 داستان مختلف لوله کشی از کسانی که با یک یا دو. و ساختمان های جدیدتر ممکن است طراحی شده با حفاظت از آب در ذهن است.

حتی منابع آب ممکن است متفاوت باشد. دانشگاه آیووا خود سیستم تامین آب; دانشگاه ویسکانسین — Eau Claire اجرا می شود یک شهر سیستم.

به دلیل تعداد مطلق و انواع ساختمان مدیریت آب در دانشگاه های چالش برانگیز است و مانع از یک روش یکسان برای حفظ کیفیت آب پس از تمدید خالی.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری منتشر کرده است دستورالعمل برای به حداقل رساندن خطرات در سیستم های آب برای لژيونلا — باکتری که باعث بيماری لژيونر. این دستورالعمل نشان می دهد آب در حال اجرا و ساخت مطمئن شوید که برای تمیز کردن کاسه و لوله ها زمانی که ساختمان در حال reoccupied.

اما Whelton اشاره کرد که لژيونر بیماری نیست تنها نگرانی سلامت. بالاتر از مس و سرب سطوح می تواند نشان می دهد تا در آب راکد و مقدار مواد ضد عفونی کننده در آب می افتد اجازه می دهد سایر باکتری ها مستعمرات به رشد است.

بیشتر چه Whelton گفت شده اند وجود دارد هیچ مطالعات کیفیت آب برای آب است که در لوله ها برای ماه ها در یک زمان و CDC دستورالعمل هستند و نه خاص متناسب با سیستم های لوله کشی است که می تواند تا حد زیادی متفاوت است.

در مطالعات قبلی از چگونگی کیفیت آب تغییر زمانی که آن را نشسته راکد در لوله Whelton نگاه کرد که چگونه در سه روز یا هفت روز از رکود تحت تاثیر کیفیت آب. با توجه به Whelton هر زمان که او و تیم خود را انجام داده اند این مطالعات که دریافت کرده اید و مقاومت مواجه است که رویکرد خود را “غیر واقعی” و “بدون نوشیدن آب سیستم یا سیستم لوله کشی تا کنون خواهد بود راکد برای بیش از سه روز.”

اما پس از آن COVID-19 رسید.

در حال حاضر در غیاب شواهد چگونه به بهترین حفظ کیفیت آب در طول مدت طولانی خاموش شدن ناگهانی دانشگاه در حال رفتن به باید اندیشمندانه در مورد مراحل آنها را به نگه داشتن ساختمان های خود را’ آب امن است.

و تیک تاک ساعت است. برخی از کارکنان در حال حاضر در حال بازگشت به دانشگاه از جمله محققان و ورزشکاران است. برخی از مدارس در حال برنامه ریزی برای باز کردن در ماه اوت, و بسیاری دیگر باز خواهد شد — اگر چه برخی در مد محدود — در اوایل ماه سپتامبر.

پاسخ متفاوت

هر مدرسه به نظر می رسد که توسعه خود را پاسخ.

در اواسط ماه مارس مشخص شد به دانشگاه ویسکانسین — Eau Claire امکانات کارکنان که دانشگاه تعطیل شد. آنها بلافاصله به رسمیت شناخته شده و بالقوه برای مشکلات آب گفت: Michael Rindo معاون صدراعظم و امکانات و روابط دانشگاه.

روز پس از روز گذشته سه ماه و یک تیم از کارگران رفته از طریق 33 ساختمان در بالا و پایین پردیس.

آنها هر توالت خیط و پیت کردن. آنها را اجرا کنید و آب سرد و گرم در آن غرق می شود. آنها به نوبه خود بر روی دوش در سالن محل اقامت. آنها را اجرا آب چشمه.

و با هر آزمون آنها به نگه داشتن چشم و گوش خود را باز برای هر رنگ یا بو است که می تواند یک هشدار است.

محمد Attalla مدیر اجرایی امکانات و خدمات در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, به یاد می آورد “ماراتن جلسات” در مارس 21 و 22 به طرح خود وزارت برنامه بازی. دو بار در هفته پردیس ایستگاه آب کارکنان گر اصلی خطوط آب اجرا می شود و تمام منابع آب در داخل پردیس 507 ساختمان.

در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون, مردیت McGlone یک سخنگوی این دانشگاه گفت: آنها به دنبال دستورالعمل CDC و دستشویی سینک و توالت ها سرخ “حداقل هفتگی.” به عنوان مردم بازگشت به ساختمان آنها توصیه کرد که مردم اجازه شیپور خاموشی اجرا برای چند دقیقه به آنها روشن است.

دیوید جکسون, دستیار مدیر مدیریت امکانات, مدیریت در دانشگاه آیووا گفت سیفون آب در “غرق چشمه های آب آشامیدنی و دستشویی” شروع خواهد شد در اوایل ماه ژوئن ادامه خواهد داد و “در حدود ماهانه” تا زمانی که اشغال ساختمان را افزایش می دهد.

مقامات از دانشگاه میشیگان و دانشگاه مینه سوتا-دوقلو شهرهای همچنین نشان داد که به طور منظم سیفون در حال وقوع است در پایین اشغال ساختمان.

انواع دانشگاه پاسخ نشان دهنده مشترک خودداری از سه ماه گذشته است.

“ما همه نوع جدید که بخشی از این گفت:” اندرو DeWeese مدیر برنامه های ویسکانسین وزارت منابع طبیعی.

دانشگاه ویسکانسین — Eau Claire و دانشگاه ایلینوی خود را توسعه مدیریت آب برنامه های داخلی است. McGlone در UW-مدیسون می گوید: این دانشگاه زیر دستورالعمل CDC. در دانشگاه آیووا آب سیفون آغاز شده در ماه ژوئن نه ماه مارس است.

و بدون توجه به آنچه آنها در حال انجام است مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی. حتی با دو بار در هفته گرگرفتگی Attalla تخمین می زند که استفاده از آب در دانشگاه ایلینوی 20 درصد کاهش یافته است.

دستکاری های متعدد دیگر مسائل

در یک مقاله منتشر شده در ژوئن 16 در AWWA آب علم Whelton و همکاران در هفت سایر موسسات تحقیقاتی به تشریح چالش های پیش روی مدیران ساختمان به عنوان کار می کنند برای حفظ کیفیت آب بی خطر است.

در این مقاله Whelton گذاشته چند توصیه:

توسعه مدیریت آب برنامه های خاص به هر یک از ساختمان های منحصر به فرد نیاز دارد.
سیفون خوب است اما به یاد داشته باشید که آن را روشن و در عین حال چقدر سیفون مورد نیاز است و چگونه اغلب سیستم باید برافروخته است.
بررسی به طور منظم برای نشت و خسارت دیگر.
تست کیفیت آب به صورت متعدد آلاینده ها ممکن است.
تنظیم برنامه به عنوان ساختمان اشغال تغییرات.
اطلاع رسانی کارکنان ساختمان از خطر و از پتانسیل تغییرات در کیفیت آب.

همه از این می آید به عنوان دانشگاه حقه بازی ده ها تن از مسائل آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی شده است.

Rindo گفت که دانشگاه ویسکانسین — Eau کلر خریداری شده اسپری ماشین آلات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ضد عفونی کردن اتاق های بزرگ در شب بعد از سخنرانی.

در دانشگاه ایلینوی Attalla می گوید که آنها در حال ترک اتاق occupancies در سراسر پردیس اجتماعی را حفظ فاصله. پردیس آزمایشگاه تولید شده از 4000 گالن ضد عفونی کننده دست خواهد شد که توزیع به بخش های مختلف.

در دانشگاه ویسکانسین-Whitewater آب چشمه ها در خانه های دانشجویی اصلاح شده اند به طوری که آنها بطری آب-پر کردن ایستگاه های تنها و کارکنان است که با توجه به ساخت راه پله “یک راه” برای جلوگیری از دانشجویان از عبور از یک دیگر.

“ما تا به حال هرگز یک تابستان” گفت: فرانک Bartlett, مدیر اجرایی دانشگاه مسکن در دانشگاه ویسکانسین-Whitewater. “این کاملا قلمرو ناشناخته برای ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>